Valeria M

Ο,τι καλύτερο

Κριτική για: Nathalie Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 8 Σεπ 2023μέσω κινητής συσκευής
Τα λόγια είναι λίγα! Άψογη εξυπηρέτηση, καθαρά δωμάτια και καλή τοποθεσία. Όλο το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει, όσο το δυνατόν περισσότερο . Το σνακ μπαρ έχει πληθώρα νόστιμων φαγητών. Ο,τι πρέπει για μια χαλαρή μέρα στην πισίνα. Το μπαρ επίσης έχει υπέροχα cocktails. Σίγουρα θα ξαναεπεστρεφα!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε μόνος/-η
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
194 €
5.7 χλμ. από Nathalie Hotel
Εστιατόριο
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς αν και ειναι ενα μικρό ξενοδοχείο δεν καλυψε τις βασικές μας αναγκες.Μας δωθηκε ενα δωμάτιο το οποίο μυριζε έντονα μούχλα και υπήρχαν τρίχες στο πάτωμα κατά την άφιξη μας.
Το μπάνιο ήταν πολύ μικρό.Το πρωινό ήταν πολυ απλό και το φαγητό οταν τελειωνε δεν αναπληρωνοταν.Η μεγαλύτερη απογοήτευση μας όμως ήταν όταν κάποια στιγμή ήμασταν στην υποδοχή, ο υπαλληλος εδειχνε μεγαλύτερη διάθεση να εξυπηρετήσει τους Γάλλους που ήταν πίσω μας παρά εμας.Δυστυχώς δεν θα επιστρέψουμε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, mel_sak2016
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα υπάρχουν πολλά θετικά όπως το προσωπικό που οι περισσότεροι ήταν πολύ φιλικοί, τα δωμάτια καθαρίζονταν καθημερινά πάρα πολύ καλά από μια ευγενική και χαμογελαστή κυρία. Στα αρνητικά τώρα, το δωμάτιο μας είχε μια μυρωδιά κλεισουρας και μουχλας, το ίδιο μυριζε και το δωμάτιο ενος φιλικού ζευγαριού. Το κλιματιστικό δεν πρέπει να του έχουν κάνει συντήρηση ποτέ. Τα φίλτρα ήταν απίστευτα βρώμικα και μέσα από τις γριλιες έβλεπες πολύ μουχλα. Το νερό στο μπάνιο μια ζεστό μια κρύο. Το πρωινό ήταν κανονικό, ούτε μεγάλο ούτε μικρό, βέβαια ενω ηταν μέχρι τις 9:30 το πρωί από τις 9:00 σταματουσαν να συμπληρώνουν ότι τελείωνε κάτι που κατά την γνώμη μου δεν ήταν από πρωτοβουλία των υπαλλήλων αλλά από την διεύθυνση. Επίσης και τις 8 μέρες που μείναμε εκεί καθε πρωί μας έβγαζαν μέλι σε ατομική συσκευασία που είχε λήξει. Επίσης θεωρώ απαράδεκτο που στο Cafe της πισινας δεν σερβίρουν cappuccino fredo με την δικαιολογία ότι επειδή δουλεύουν πιο πολύ με ξένους και εκείνοι δεν τον πίνουν δεν έχουν. Επίσης το ύφος της κυριούλας στο μπαρ το βράδυ που κάναμε το μοιραίο λάθος να παραγγείλουμε μια ατομική κατεψυγμένη πίτσα στη 1:00 το βράδυ και μας έκανε παρατήρηση ότι δεν θα ξαναγίνει τόσο αργά και χαριστικά την έφτιαξε και επειδή δεν το ξέραμε και διάφορα άλλα ωραία όπως ότι τελευταία παραγγελία για ποτό είναι στη 1:30.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
3  Ευχαριστούμε, Takis_Cavo
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Και αρνητικα και θετικα...Στα θετικα, το ευγενεστατο και εξυπηρετικο προσωπικο, η ησυχια και η ωραια αυλη. Στα αρνητικα η κακή ηχομονωση, το μπανιο, και το οτι αν εισαι λιγο του υπνου, λογω ελλειψης πατζουριών μπαινει πολυ φως και ξυπνας απο τις 7...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Pap A
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στα θετικά του καταλύματος οφείλω να τονίσω,το προσωπικό,είναι ευγενικοί όλοι.Ενα ακόμη θετικό είναι η καθαριοτητα από εκεί και πέρα όμως τα αρνητικά επισκιάζουν τα θετικά.
Εκεί που κανείς μπάνιο η θερμοκρασία του νερού κάνει "παιχνίδια",από ζεστό γίνεται κρύο και το αντίστροφο και όταν προσπαθησεις να το διορθώσεις δεν μπορείς λόγω της βρύσης που φρακάρει και δεν γυρνάει με τίποτα,επίσης σαμπουάν και αφρόλουτρο αλλάζουν με το σταγονόμετρο.Το δωμάτιο έχει μια μυρωδιά "Κλεισούρας",επίσης,ένα ακόμη σημαντικό, έλλειψη ανελκυστηρα,με τρεις οροφους.
Παραγγείλαμε πίτσα,πολύ μικρή και ετοιματζίδικη!Στο μπαρ της πισίνας δεν μπορούσαν,στην Ελλάδα, να φτιάξουν φρεντο εσπρέσσο.
Το πρωινό καλό αλλά δεν επιτρέπεται να υπάρχουν πλαστικά μπωλ,(όχι μιας χρήσης),για τα δημητριακά και τα φρουτα(τα ikea έχουν εξαιρετικά μπωλ).
Αυτά τα σχόλια είναι καθαρά προσωπική εμπειρία και ο καθένας ας κρίνει από μόνος του.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, bebakos
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ όμορφος χώρος, ιδιαίτερα στη reception κ στον κήπο) & φιλικό προσωπικό.
Καθαρα κ ευρύχωρα δωμάτια. Πολυ γευστικό πρωινο με αρκετή ποικιλία.
Extra tip: υπαρχει διαθέσιμο δωμάτιο κ κοινόχρηστες ντουζιερες για χρήση μετα το check out!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, 150katerinap