ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αψογα...

Κριτική για: Sol Cosmopolitan Rhodes
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Ιουλ 2018μέσω κινητής συσκευής
Ήταν ολα τέλεια.Σέρβις,καθαριότητα και κυριως ευγενεια και εξυπηρέτηση από όλους.Νιώθεις σαν να είσαι σπίτι σου...Πολύ καλή κουζίνα με πολλές επιλογές.Όλοι με το χαμόγελο,μειλήχιοι και ετοιμοι να κανουν πραγματικοτητα καθε επιθυμια...Ιδανικό για οικογένειες!!!Ευχαριστούμε πολύ τον Κο Παναγιώτη Σταματάκη, manager του ξενοδοχείου, την Κα Gloria και ολα τα παιδια του προσωπικου!!! Μπραβο σας...
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Panagiotis S, General Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 11 Ιουλ 2018
Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια . Eκ μερους ολου του προσωπικου θα θελαμε να σας εκφρασουμε την ευγνωμοσύνη μας που διαλεξατε το Cosmopolitan για τις διακοπες σας και ειναι ιδιαιτερη χαρα για μας να γνωριζουμε οτι περασατε ευχαριστα στο ξενοδοχειο μας.
Θα ειναι χαρα για εμας να σας εχουμε ξανα κοντα μας για μια ακομα υπεροχη διαμονη.

Με εκτιμηση
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.297
1.297
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άψογα σέρβις ! Παρά πολύ καλό φαγητό με εξαίρετη εξυπηρέτηση ! Φιλικό περιβάλλον με άψογους εξωτερικούς χώρους !
Συγχαρητήρια στη διεύθυνση αλλά και στο προσωπικό για τον επαγγελματισμό τους !!
Είναι η Τετάρτη φορά που το επισκέπτομαι και θα συνεχίσω γιατί και η τοποθεσία αλλά και το φιλικό περιβάλλον μου μας περιτριγύριζει μας κάνει να νιώθουμε ότι είμαστε σε οικείο μέρος !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Giorgos F
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Giorgos F,

Greetings from smartline Cosmopolitan in Greece.
We were delighted to read that you enjoyed our excellent Service. For us this is the best praise!
In addition, we are continually working hard to increase our service quality to give the best service to our guests.
Our doors are always open for your welcomed return!
Looking forward to hearing more from you, and to always exceed your expectation.

Best regards from Greece,

Guest Relation
smartline Cosmopolitan

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν πολύ ευχάριστη!! το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό καθημερινά! στο pool bar ήταν πολύ εξυπηρετικοί και κυρίως ο Μπάμπης και η Πόπη! το φαγητό ήταν αρκετά καλό και το σέρβις Επίσης! Στην άφιξη μας μας έδωσαν 15 λεπτά δωρεάν μασάζ το οποίο το δοκιμάσαμε με την κοπέλα μου και μας πρότειναν το Σκόπελος μασάζ μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τις θεραπευτριες Ναταλία και μικα και Επίσης τις κοπέλες από την ρεσεψιόν του σπα Μαρία και Ιουλιανά που ήταν πάντα Χαμογελαστές και φιλικές! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλο το προσωπικό! ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες διακοπές που μας χαρίσατε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Αλεξανδρος Σ
Ο/η konstantinos P, Leiter Gästebetreuung του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουνίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Alexandros S.,

We thank you for sharing with us your beautiful feedback and also for the recommendation.
What a pleasure to read your wonderful review.
We are thrilled you had such a great stay with us and you loved the comfort of our beautiful rooms and the excellent service you received during your stay.
We are glad that you also so appreciated our team member because our first goal is the guest’s happiness. Our Team will be honoured.
We are looking forward to welcome you again in our beautiful hotel.

Sunny regards

Guest Relation
smartline Cosmopolitan

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2016

Περάσαμε μια εβδομάδα εδω τέλεια πλούσιο φαγητό διαφορετικά βράδια και πολύ καθαρό σε όλους τούς χώρους ευχαριστούμε όλο το προσωπικό για τις υπηρεσίες περάσαμε τέλεια!!!!!!!!! συνιστουμε αυτο ξενοδοχειο για ξεκουρασει και βολτες στο κεντρο που ειναι τοσο κοντα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, giannis9732016
Ο/η konstantinos P, Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Νοεμβρίου 2016

Αξιότιμοι επισκέπτες,
θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα θετικά σας σχόλια στο Tripadvisor.
Για εμάς είναι πάντα χρήσιμο αλλά και ενδιαφέρον να διαβάζουμε σχόλια επισκεπτών μας γιατί σίγουρα μας ενδιαφέρει η άποψη όλων και πάνω σε αυτά στηριζόμαστε για να διαμορφώνουμε ανάλογα, πάντα προς το καλύτερο, τις υπηρεσίες μας.

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά μιας επόμενης επίσκεψης ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2016

Εξαιρετικό σε όλους τους τομείς, άψογο σε λειτουργία και καθαριότητα.

Ο όρος all inclusive δεν είναι τυπικός αλλά ουσιαστικός προσφέροντας μεγάλες ποικιλίες νοστιμότατων φαγητών και ακατάπαυστα ποτά και cocktails.

Βλέπεις παντού happy faces. Ιδεώδες για ξένοιαστες διακοπές.

Αξίζουν συγχαρητήρια στο Διευθυντή Κο Κώστα Πεχινάκη και το προσωπικό του.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, Λευτέρης Μ
Ο/η konstantinos P, Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητοί επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφες διακοπές κοντά μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά μιας επόμενης επίσκεψης ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μόνο για το spa γιατί μας είχαν πει τα καλύτερα... Ήταν όντως όπως μας το είπαν. Η Μαρια η μάνατζερ μας πρότεινε ένα χαλαρωτικό σετ και ήταν άψογο. Ευχαριστούμε Μαρια θα σε δούμε σύντομα ξανά για να απολαύσουμε τι θεραπευτικό μασάζ σας

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, lenarodos
Ο/η konstantinos P, Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2016

Αξιότιμοι επισκέπτες,
Με μεγάλο ενδιαφέρον διαβάσαμε στο Trip advisor πόσο σας άρεσαν οι υπηρεσίες του Σπα και χαρήκαμε ιδιαίτερα γιατί είναι ένας νέος χώρος που φτιάξαμε φέτος και σίγουρα μας ενδιαφέρει η άποψη όλων των επισκεπτών μας.

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά μιας επόμενης επίσκεψης ξανά στο άμεσο μέλλον.