giannis9732016
Αθήνα, Ελλάδα

ΤΕΛΕΙΟ ΞΕΝΟΔΩΧΕΙΟ

Κριτική για: Sol Cosmopolitan Rhodes
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 4 Οκτ 2016
Περάσαμε μια εβδομάδα εδω τέλεια πλούσιο φαγητό διαφορετικά βράδια και πολύ καθαρό σε όλους τούς χώρους ευχαριστούμε όλο το προσωπικό για τις υπηρεσίες περάσαμε τέλεια!!!!!!!!! συνιστουμε αυτο ξενοδοχειο για ξεκουρασει και βολτες στο κεντρο που ειναι τοσο κοντα
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 5 Νοε 2016
Αξιότιμοι επισκέπτες,
θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα θετικά σας σχόλια στο Tripadvisor.
Για εμάς είναι πάντα χρήσιμο αλλά και ενδιαφέρον να διαβάζουμε σχόλια επισκεπτών μας γιατί σίγουρα μας ενδιαφέρει η άποψη όλων και πάνω σε αυτά στηριζόμαστε για να διαμορφώνουμε ανάλογα, πάντα προς το καλύτερο, τις υπηρεσίες μας.

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά μιας επόμενης επίσκεψης ξανά στο μέλλον.

276 €
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.297
1.297
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2016

Εξαιρετικό σε όλους τους τομείς, άψογο σε λειτουργία και καθαριότητα.

Ο όρος all inclusive δεν είναι τυπικός αλλά ουσιαστικός προσφέροντας μεγάλες ποικιλίες νοστιμότατων φαγητών και ακατάπαυστα ποτά και cocktails.

Βλέπεις παντού happy faces. Ιδεώδες για ξένοιαστες διακοπές.

Αξίζουν συγχαρητήρια στο Διευθυντή Κο Κώστα Πεχινάκη και το προσωπικό του.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, Λευτέρης Μ
Ο/η konstantinos P, Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητοί επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφες διακοπές κοντά μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά μιας επόμενης επίσκεψης ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μόνο για το spa γιατί μας είχαν πει τα καλύτερα... Ήταν όντως όπως μας το είπαν. Η Μαρια η μάνατζερ μας πρότεινε ένα χαλαρωτικό σετ και ήταν άψογο. Ευχαριστούμε Μαρια θα σε δούμε σύντομα ξανά για να απολαύσουμε τι θεραπευτικό μασάζ σας

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, lenarodos
Ο/η konstantinos P, Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2016

Αξιότιμοι επισκέπτες,
Με μεγάλο ενδιαφέρον διαβάσαμε στο Trip advisor πόσο σας άρεσαν οι υπηρεσίες του Σπα και χαρήκαμε ιδιαίτερα γιατί είναι ένας νέος χώρος που φτιάξαμε φέτος και σίγουρα μας ενδιαφέρει η άποψη όλων των επισκεπτών μας.

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά μιας επόμενης επίσκεψης ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απλά καταπληκτικό, μετα απο ένα κοπιαστικό χειμώνα επισκέφθηκα με το spa για να χαλαρώσουμε... Δεν μπω να περιγράψω ποσό ανανεώθηκα με απο το μασάζ αλλα και τη ηρεμία και τη καθαριότητα των χωρών . Βασικός συντελεστής στη χαλάρωση και την απόλαυση μας πι δυο Μαρίες του spa και ειδικά η manager. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, chrisoulakaragiannis
Ο/η konstantinos P, Διευθυντής του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2016
Μετάφραση Google

Dear Guest,

we are delighted that you enjoyed it in our bright new Spa in your recent visit here and we do hope to have the chance to welcome you again in the near future.

with kind regards

the hotel Manager

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2015

Περάσαμε τον Δεκαπενταύγουστο τις καλύτερες διακοπές. Το Ξενοδοχείο είναι τέλειο!!! Πολλά ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό αλλά ιδιαίτερα στους Μικέ, Πόπη, Μιχάλη, Κική, Γκόλια....και φυσικά στα παιδιά της υποδοχής. Το δε φαγητό.....Fandastic.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια είναι πολύ καλά
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
    • Ποιότητα
2  Ευχαριστούμε, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Β
Ο/η General Manager Z, General Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητή Κα Αφροδίτη,

Ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα σχόλια όσον αφορά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας!!
Είναι εξαιρετικό συναίσθημα και ικανοποίηση να μαθαίνουμε ότι οι διακοπές μαζί μας ήταν κάτι παραπάνω και καλύτερο από τις προσδοκίες σας.
Ευχόμαστε ολόψυχα να έχουμε την τιμή να σας υποδεχτούμε για ακόμα μια φορά στο Cosmopolitan Hotel στη Ρόδο και να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση!!

Τhe Hotel Manager

Κωνσταντίνος Πεχυνάκης

Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2015

Το ξενοδοχειο αυτο,ειναι σε πολυ καλη θεση,πεντακαθαρο,το προσωπικο πολυ ευγενικο,οτι ζητησεις το εχεις αμεσως και ο σεφ φοβερος.Οσο εμεινα καθε μερα ,παρουσιαζε διαφορετικα και πολλα πιατα.Εαν επισκεφτω παλι την Ροδο,ειναι σιγουρο οτι θα μεινω παλι στο cosmopolitan.Νανα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια στο κεντρικο κτιριο,ειναι εξαιρετικα.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Nana A
Ο/η General Manager Z, General Manager του Sol Cosmopolitan Rhodes, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαΐου 2015

Αγαπητή μας κα Νανά,

Είναι πραγματικά μεγάλη μας τιμή να έχουμε τόσο θετικά σχόλια από σας και επίσης μεγαλύτερη ευχαρίστηση όταν ξέρουμε ότι η διαμονή σας κοντά μας, ήταν μια εξαιρετική εμπειρία.
Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας υποδεχτούμε για ακόμα μία φορά στο Cosmopolitan Resort Hotel, οσο πιο γρήγορα είναι εφικτό για σας.

Ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε και ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα..

The Hotel Manager