“Delicious 😋”
Κριτική για: Koozina

Koozina
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Ελληνικη κουζινα σε κρεατικα και θαλλασινα πιατα.
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχουν λόγια το καλύτερο ριζότο Μανιταριων με λάδι λευκής τρούφας που έχω δοκιμάσει EVER!!!!!!μια δοκιμή θα σας πείσει...

Ευχαριστούμε, Mina P

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πω...από που να αρχίσω και που να τελειώσω πιστεύω ότι και να πω θα είναι λίγο ... οπότε θα το αφήσω πάνω σας μια επίσκεψη θα σας τρελάνει.. προτείνεται

Ευχαριστούμε, Camper667456
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γιορτάσαμε τα γενέθλια της αδελφής μου σε αυτό το υπέροχο εστιατόριο ήταν όλα τέλεια.. φανταστικό φαγητό τέλειο σέρβις..το προτείνω ανεπιφύλακτα...

Ευχαριστούμε, Z5407WH_
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε χρόνο και καλύτεροι ,το αγαπημένο μας εστιατόριο στις καλοκαιρινές μας διακοπές,δεν έχω λόγια όλα ήταν σούπερ,μια επίσκεψη θα κάνει και εσάς να το αγαπήσετε!!!

Ευχαριστούμε, Jordan T
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα στολίδι στο σμαραγδένιο νησί της Ρόδου,
Φοβερό φαγητό υπέροχες γεύσεις,,δοκιμάσετε τα φρέσκα τους ζυμαρικά θα σας γαργαλίσει τον ουρανίσκο σας...το προτείνω ανεπυφιλακτα!!!

Ευχαριστούμε, I8565QU_

Koozina: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Koozina: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!