Elias X

Μια καταπληκτική εμπειρία!

Κριτική για: Mitsis Grand Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες
Από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ποτέ σε ξενοδοχείο! Φιλόξενα δωμάτια και πεντακάθαρα! Πραγματικά απόλαυσα την διανομή μου εδώ! Αυτό μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση ήταν το προσωπικό! Πάντα ευγενικό, πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει.. Από την Κυρία Πόπη στο εστιατόριο μέχρι και τον/την τελευταίο υπάλληλο που συναντήσαμε ήταν πάντα με το χαμόγελο και έτοιμοι να μας λύσουν όλα τα τα προβλήματα.... Σίγουρα θα ξανάρθω!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2024
Συμβουλή: Να το επισκεφτούν!!!
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: πριν από 3 εβδομάδες
Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και που μοιραστήκατε την εμπειρία σας από τη διαμονή σας στο Mitsis Grand Hotel!

Είναι πραγματικά χαρά μας να διαβάζουμε ότι βρήκατε τα δωμάτιά μας φιλόξενα και πεντακάθαρα, και ότι απολαύσατε την παραμονή σας.

Το προσωπικό μας είναι πράγματι η καρδιά του ξενοδοχείου μας και είμαστε ενθουσιασμένοι που κάναμε τόσο θετική εντύπωση. Θα φροντίσουμε να μεταφέρουμε τα θερμά σας λόγια στην κυρία Πόπη και σε όλη την ομάδα. Η ευγένεια και η προθυμία τους να εξυπηρετήσουν είναι χαρακτηριστικά που προσπαθούμε να καλλιεργούμε καθημερινά, και είναι υπέροχο να βλέπουμε ότι αυτό εκτιμάται.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε πίσω και να σας προσφέρουμε άλλη μια καταπληκτική εμπειρία.

134 €
3.161
1.063
3.161
1.063

Δεν θα αναφερθώ ούτε στην καθαριότητα, ούτε στις εγκαταστάσεις ούτε στο φαγητό τα οποία ήταν εξαίσια… Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου είχαν μοναδική και πελατοκεντρική συμπεριφορά με αποκορύφωμα την κα Πόπη στο εστιατόριο…10/10, σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Apostolos D
Ο/η grandhotel guest, General Manager του Mitsis Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα σχόλιά σας! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που η εμπειρία σας στο Mitsis Grand Hotel ήταν τόσο θετική και που η συμπεριφορά του προσωπικού μας έκανε τη διαμονή σας αξέχαστη.

Είναι μεγάλη μας τιμή να διαβάζουμε ότι βρήκατε την εξυπηρέτηση μας μοναδική και πελατοκεντρική. Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας λόγια στην κυρία Πόπη και σε όλη την ομάδα του εστιατορίου, καθώς οι προσπάθειές τους να προσφέρουν εξαιρετική εξυπηρέτηση εκτιμώνται ιδιαίτερα.

Aνυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Έχουμε πάει σε πολλά all inclusive ξενοδοχεία μα πραγματικά είναι μακράν το καλύτερο!!!! Σέρβις, φαγητό, και ποτά είναι για πάνω από 5 αστέρια !!!!! Το πρωσοπικο εξεραιτικο!!!!!!! Ευχαριστώ θερμά την κάπτεν Πίπη για όλη την εξυπηρέτηση!!Τα λέμε συντομα

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Κωσταντίνος Φ

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα σας λόγια και για την προτίμησή σας στο Mitsis Grand Hotel.

Είμαστε ενθουσιασμένοι που θεωρείτε το ξενοδοχείο μας το καλύτερο από όλα τα all inclusive που έχετε επισκεφτεί. Τα σχόλιά σας για το σέρβις, το φαγητό και τα ποτά μας, καθώς και για το εξαιρετικό προσωπικό μας, μας γεμίζουν περηφάνια.

Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας ευχαριστώ στην κάπτεν Πίπη, η οποία θα χαρεί ιδιαίτερα να ακούσει τα καλά σας λόγια για την εξυπηρέτηση που σας προσέφερε.

Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας προσφέρουμε άλλη μια μοναδική εμπειρία διαμονής.

Όλα άψογα!!!! Ευχαριστούμε για την φιλοξενία.. Σέρβις φαγητό και ποτό ούτε να πληρώναμε...για all inclusive πιστεύω δεν έχει άλλο με αυτήν την ποιότητα......... Ευχαριστώ την καπτεν Πόπη εξαιρετική στην δουλειά της, θα τα ξαναπούμε σύντομα

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας λόγια και για την προτίμησή σας στο Mitsis Grand Hotel.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε τη φιλοξενία μας και που το σέρβις, το φαγητό και το ποτό ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας. Η ποιότητα των υπηρεσιών μας είναι πάντα προτεραιότητά μας, και είναι μεγάλη μας χαρά που το εκτιμήσατε.

Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας ευχαριστώ στην Πόπη, η οποία θα χαρεί πολύ να ακούσει τα καλά σας λόγια για την εξαιρετική της δουλειά.

Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας προσφέρουμε άλλη μια υπέροχη διαμονή.

Παρα παρα πολυ ομορφο ξενοδοχειο το επισκεφθηκα το Πασχα ειναι η τριτη φορα που πηγαινω καθως ειμαι παντα ευχαριστημενη!!! Μετα την ανακαινιση εχει γινει φοβερο!! Το φαγητο πεντανοστιμο σπανιως τοσο ωραιο φαγητο σε ξενοδοχειο! Ολοι ευγενεστατοι κ ολα πεντακαθαρα!! Φοβερα εξυπηρετικοι ολοι τους με ευγενεια κ χαμογελο!! Ιδιως μια κοπελιτσα ομορφη με γαλανα ματια νομιζω Σαμιρα το ονομα της γλυκια κ εξυπηρετικη!!! Χρειαστηκα καποιες πληροφοριες κ μου τις εδωσε αναλυτικα κ σωστα!!

Ευχαριστούμε, Βασιλικη μ
Ο/η grandhotel guest, General Manager του Mitsis Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητή επισκέπτρια,

Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας για τα υπέροχα λόγια που αφιερώσατε στο ξενοδοχείο μας. Είναι μεγάλη μας χαρά να μαθαίνουμε ότι η διαμονή σας κατά τη διάρκεια του Πάσχα ήταν τόσο ευχάριστη και ότι αυτή είναι η τρίτη φορά που μας επισκέπτεστε.

Οι ευγενείς και εξυπηρετικοί μας υπάλληλοι είναι το πολύτιμο κεφάλαιο του ξενοδοχείου μας και είναι μεγάλη μας χαρά να μάθουμε ότι σας πρόσφεραν τη βοήθειά τους με το χαμόγελο και την ευγένεια που τους χαρακτηρίζει.

Θα μεταφέρουμε τα καλά σας λόγια στη Σαμίρα και σε όλους τους συνεργάτες μας, προκειμένου να ενθαρρυνθούν για το εξαιρετικό έργο που επιτελούν.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να συνεχίσουμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή.

Περάσαμε υπέροχα!
Τα φαγητά , τα κοκτέιλ ήταν πολύ ωραία ! η ψυχαγωγία το Μ.Σαββατο
και την Κυριακή του Πάσχα μας διασκέδασαν. Φυσικά η παραδοσιακή μαγειρίτσα και το αρνί με τα τσουρέκια και τη Λαμπάδα όλα παραδοσιακά! Ευχαριστούμε το ξενοδοχείο για το όμορφα Πάσχα που μας πρόσφερε! Και φυσικά το προσωπικό ήταν πάντα πρόθυμο κάθε στιγμή να μας εξυπηρετήσει. Ευχαριστούμε τη Πόπη τον Μάριο την Νικολέτα και το Γιώργο. Επίσης η καθαριότητα στα δωμάτια και σε όλους τους χώρους εξαιρετική! Το δωμάτιο μας με καταπληκτική θέα. Ανυπομονούμε τα έρθουμε πάλι το καλοκαίρι.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2024
Ευχαριστούμε, Erasmia K

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας.

Χαιρόμαστε που τα φαγητά και τα κοκτέιλ μας σας ενθουσίασαν, και ότι απολαύσατε την ψυχαγωγία που προσφέραμε τις ημέρες του Πάσχα.

Θα διαβιβάσουμε τα εγκάρδια σας λόγια στην Πόπη, τον Μάριο, τη Νικολέτα και το Γιώργο, καθώς και σε ολόκληρη την ομάδα μας. Είναι χαρά μας να βοηθούμε τους επισκέπτες μας να απολαμβάνουν κάθε στιγμή της διαμονής τους.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Mitsis Grand Hotel και να σας προσφέρουμε μια ακόμα εξαιρετική εμπειρία!