Κωσταντίνος Φ

Best of the best

Κριτική για: Mitsis Grand Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 18 Μαΐ 2024
Έχουμε πάει σε πολλά all inclusive ξενοδοχεία μα πραγματικά είναι μακράν το καλύτερο!!!! Σέρβις, φαγητό, και ποτά είναι για πάνω από 5 αστέρια !!!!! Το πρωσοπικο εξεραιτικο!!!!!!! Ευχαριστώ θερμά την κάπτεν Πίπη για όλη την εξυπηρέτηση!!Τα λέμε συντομα
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 18 Μαΐ 2024
Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα σας λόγια και για την προτίμησή σας στο Mitsis Grand Hotel.

Είμαστε ενθουσιασμένοι που θεωρείτε το ξενοδοχείο μας το καλύτερο από όλα τα all inclusive που έχετε επισκεφτεί. Τα σχόλιά σας για το σέρβις, το φαγητό και τα ποτά μας, καθώς και για το εξαιρετικό προσωπικό μας, μας γεμίζουν περηφάνια.

Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας ευχαριστώ στην κάπτεν Πίπη, η οποία θα χαρεί ιδιαίτερα να ακούσει τα καλά σας λόγια για την εξυπηρέτηση που σας προσέφερε.

Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας προσφέρουμε άλλη μια μοναδική εμπειρία διαμονής.

276 €
1.074
3.237
1.074
Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2024

Όλα άψογα!!!! Ευχαριστούμε για την φιλοξενία.. Σέρβις φαγητό και ποτό ούτε να πληρώναμε...για all inclusive πιστεύω δεν έχει άλλο με αυτήν την ποιότητα......... Ευχαριστώ την καπτεν Πόπη εξαιρετική στην δουλειά της, θα τα ξαναπούμε σύντομα

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ
Ο/η grandhotel guest, General Manager του Mitsis Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Μαΐου 2024

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας λόγια και για την προτίμησή σας στο Mitsis Grand Hotel.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε τη φιλοξενία μας και που το σέρβις, το φαγητό και το ποτό ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας. Η ποιότητα των υπηρεσιών μας είναι πάντα προτεραιότητά μας, και είναι μεγάλη μας χαρά που το εκτιμήσατε.

Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας ευχαριστώ στην Πόπη, η οποία θα χαρεί πολύ να ακούσει τα καλά σας λόγια για την εξαιρετική της δουλειά.

Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας προσφέρουμε άλλη μια υπέροχη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 15 Μαΐου 2024

Παρα παρα πολυ ομορφο ξενοδοχειο το επισκεφθηκα το Πασχα ειναι η τριτη φορα που πηγαινω καθως ειμαι παντα ευχαριστημενη!!! Μετα την ανακαινιση εχει γινει φοβερο!! Το φαγητο πεντανοστιμο σπανιως τοσο ωραιο φαγητο σε ξενοδοχειο! Ολοι ευγενεστατοι κ ολα πεντακαθαρα!! Φοβερα εξυπηρετικοι ολοι τους με ευγενεια κ χαμογελο!! Ιδιως μια κοπελιτσα ομορφη με γαλανα ματια νομιζω Σαμιρα το ονομα της γλυκια κ εξυπηρετικη!!! Χρειαστηκα καποιες πληροφοριες κ μου τις εδωσε αναλυτικα κ σωστα!!

Ευχαριστούμε, Βασιλικη μ
Ο/η grandhotel guest, General Manager του Mitsis Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαΐου 2024

Αγαπητή επισκέπτρια,

Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας για τα υπέροχα λόγια που αφιερώσατε στο ξενοδοχείο μας. Είναι μεγάλη μας χαρά να μαθαίνουμε ότι η διαμονή σας κατά τη διάρκεια του Πάσχα ήταν τόσο ευχάριστη και ότι αυτή είναι η τρίτη φορά που μας επισκέπτεστε.

Οι ευγενείς και εξυπηρετικοί μας υπάλληλοι είναι το πολύτιμο κεφάλαιο του ξενοδοχείου μας και είναι μεγάλη μας χαρά να μάθουμε ότι σας πρόσφεραν τη βοήθειά τους με το χαμόγελο και την ευγένεια που τους χαρακτηρίζει.

Θα μεταφέρουμε τα καλά σας λόγια στη Σαμίρα και σε όλους τους συνεργάτες μας, προκειμένου να ενθαρρυνθούν για το εξαιρετικό έργο που επιτελούν.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να συνεχίσουμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 10 Μαΐου 2024

Περάσαμε υπέροχα!
Τα φαγητά , τα κοκτέιλ ήταν πολύ ωραία ! η ψυχαγωγία το Μ.Σαββατο
και την Κυριακή του Πάσχα μας διασκέδασαν. Φυσικά η παραδοσιακή μαγειρίτσα και το αρνί με τα τσουρέκια και τη Λαμπάδα όλα παραδοσιακά! Ευχαριστούμε το ξενοδοχείο για το όμορφα Πάσχα που μας πρόσφερε! Και φυσικά το προσωπικό ήταν πάντα πρόθυμο κάθε στιγμή να μας εξυπηρετήσει. Ευχαριστούμε τη Πόπη τον Μάριο την Νικολέτα και το Γιώργο. Επίσης η καθαριότητα στα δωμάτια και σε όλους τους χώρους εξαιρετική! Το δωμάτιο μας με καταπληκτική θέα. Ανυπομονούμε τα έρθουμε πάλι το καλοκαίρι.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2024
Ευχαριστούμε, Erasmia K
Ο/η grandhotel guest, General Manager του Mitsis Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2024

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας.

Χαιρόμαστε που τα φαγητά και τα κοκτέιλ μας σας ενθουσίασαν, και ότι απολαύσατε την ψυχαγωγία που προσφέραμε τις ημέρες του Πάσχα.

Θα διαβιβάσουμε τα εγκάρδια σας λόγια στην Πόπη, τον Μάριο, τη Νικολέτα και το Γιώργο, καθώς και σε ολόκληρη την ομάδα μας. Είναι χαρά μας να βοηθούμε τους επισκέπτες μας να απολαμβάνουν κάθε στιγμή της διαμονής τους.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Mitsis Grand Hotel και να σας προσφέρουμε μια ακόμα εξαιρετική εμπειρία!

Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2024

Όλα ήταν υπέροχα ! Τα δωμάτια, η θέα, τα φαγητά και το προσωπικό στα εστιατόρια και στο μπουφέ φιλικοτατο, εξυπηρετικό και πάντα με το χαμόγελο ! Ευχαριστούμε Πόπη, Μάριε, Γιώργο αλλά και όλα τα παιδιά. ! Εννοείται πως ανυπομονούμε να ξανάρθουμε !

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, ΝΤΙΑ Γ
Ο/η grandhotel guest, General Manager του Mitsis Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαΐου 2024

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας!

Είναι χαρά μας να ακούμε τα θετικά σχόλιά σας για τα δωμάτια, τη θέα και το φαγητό, καθώς και για το φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας. Θα μεταφέρουμε τα ευγενικά σας λόγια στους συνεργάτες μας Πόπη, Μαρία, Γιώργο και σε όλους τους υπόλοιπους.

Ανυπομονούμε πραγματικά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2024

Για τέταρτη φορά Πασχα στο ιδιο ξενοδοχειο.Καθε χρονιά και καλύτερο.Η υποδοχή αψογη τα δωμάτια πολύ καθαρά με ολες τις ανεσεις.Το φαγητό πολυ καλό και πλούσιο .Στην τραπεζαρια το προσωπικό πολυ ευγενικο πρόθυμο χαμογελαστό με αρχηγο τηνcaptainποπη μας εξυπηρετούσανε σε οτι ζητουσαμε.Τελικα τα ξενοδοχεια μητσης ειναι εγγυηση.

Ευχαριστούμε, Trek07716844454

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας.

Φαίνεται πως περάσατε υπέροχα στο Grand Hotel Mitsis κατά τη διάρκεια του Πάσχα.

Είναι χαρά μας να ακούμε τα θετικά σας σχόλια για την υποδοχή, τα δωμάτια και το φαγητό. Οι εξυπηρετικοί και ευγενικοί εργαζόμενοι μας, με την κα Πόπη στην κορυφή, πάντα προσπαθούν να κάνουν τη διαμονή σας άνετη και ευχάριστη.

Είμαστε περήφανοι που τα ξενοδοχεία Mitsis είναι εγγύηση για εσάς και ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!