2.158
2.158
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλό!!!!Τα δωμάτια ανακαινισμένα καθαρά το προσωπικό ευγενεστατο το δε φαγητό είναι τέλειο πολύ γευστικό και άξιο ενός πενταστερου ξενοδοχείο!!!Μπορεί και καλύπτει τα γούστα από όλων των ειδών τις γεύσεις!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, SCANNERSAIL
Ο/η GM Grandhotel, General Manager του Mitsis Grand Hotel Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ SCANNERSAIL,

Σας ευχαριστούμε πολύ που διαλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας και χαιρόμαστε που την απολαύσατε στο έπακρο. Τα καλά σας λόγια μας ευχαριστούν απίστευτα καθώς το αξίζουν όλα τα μέλη πραγματικά.

Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας για ακόμη μια φανταστική διαμονή.

Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχο,πεντακάθαρο ξενοδοχείο, έλαμπε μοσχοβολούσε συνεχώς,1000 μπράβο στο προσωπικό της καθαριότητας!!το δωμάτιο μας πανέμορφο με θέα θάλασσα!Εξυπηρετικότατο προσωπικό!πραγματικά δεν έχω λόγια. Οι υπάλληλοι της ρεσεψιόν ευγενέστατοι,χαμογελαστοί πάντα! Στο μπαρ επίσης,στο εστιατόριο το ίδιο!Η Σόφη στο πρωινό όλα τα λεφτά σου έφτιαχνε τη διάθεση με μια λέξη της. Τα φαγητά όλα ένα και ένα, νόστιμα, ποιοτικά!Οι πιο όμορφες διακοπές ήμασταν σα στο σπίτι μας. Το περιβάλλον, η αύρα του ξενοδοχείου ήταν τόσο φιλική και αυτό μας κέρδισε! Ότι και να γράψω είναι λίγο. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα για διακοπές ονείρων!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Dimitra K
Ο/η GM Grandhotel, General Manager του Mitsis Grand Hotel Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Dimitra K,

Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας!
Ελπίζουμε να έχουμε την τιμή να σας φιλοξενήσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Μπορεί το ξενοδοχείο να μην είναι καινούριο, είναι όμως απ' τα πιο ζεστά και οικογενειακά μέρη που έχω συναντήσει ποτέ! Ζεστοί άνθρωποι, ωραίο φαγητό, εξαιρετική τοποθεσία και αδιανόητα ηλιοβασιλέματα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαλέξτε δωμάτιο με Θέα στη Θάλασσα!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ElefthPa
Ο/η GM Grandhotel, General Manager του Mitsis Grand Hotel Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ ElefthPa,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά λόγια σας.
Η γνώμη σας είναι πάρα πολύ σημαντική για εμάς.
Ελπίζομε να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας πολύ σύντομα!

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2019

Χαμογελαστό και πάντα εξυπηρετικο προσωπικό !!!! Τους αξίζουν συγχαρητήρια!.Ομορφοι καθαροί χώροι, ωραία δωμάτια με άνετα στρώματα και θέα θάλασσα.Διαφορετικα εστιατόρια με πολύ νόστιμες γεύσεις!!! Θα ξαναπάω...

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Angela B
Ο/η GM_Mitsis_Grand, Guest Relations Manager του Mitsis Grand Hotel Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή κ. Αγγέλα Β.,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας λόγια και την θετική σας ανατροφοδότηση.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένοι από το ξενοδοχείο μας καθώς και τις υπηρεσίες που σας παρείχαμε.

Σας ευχαριστούμε επίσης για τα καλά σας λόγια για το προσωπικό μας καθώς και για τα εστιατόρια, για αυτό τα θερμά σας λόγια θα μεταφερθούν σε όλο το προσωπικό.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε και την επόμενη σεζόν και να σας παρέχουμε τις καλύτερες υπηρεσίες μας!

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019

Όλα υπεροχα! Η τοποθεσία,οι παροχές,το service,η φιλοξενία!!! Είδαμε τα ωραιότερα ηλιοβασιλέματα.Αρτια υποδομή και παροχές για όλες τις ηλικίες και όλα τα ενδιαφέροντα. Καταπληκτικό φαγητό, η ζέστη υποδοχή και το πλατύ χαμόγελο του Μιχάλη στο βραδινό σου έφτιαχνε την διαθεση και σου άνοιγε περισσότερο την όρεξη.Περάσαμε ένα τέλειο οκταημερο και ανυπομονούμε να το επαναλάβουμε. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, katerina_galani
Ο/η GM_Mitsis_Grand, Guest Relations Manager του Mitsis Grand Hotel Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2019

Αγαπητή κ. Κατερίνα,

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένοι από το ξενοδοχείο μας καθώς και τις υπηρεσίες που σας παρείχαμε, Σας ευχαριστούμε επίσης για τα καλά σας λόγια για το προσωπικό μας καθώς και για τα εστιατόρια, για αυτό και θα φροντίσουμε να μοιραστούμε τα σχόλια σας με όλο το προσωπικό.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε και την επόμενη σεζόν και να σας παρέχουμε τις καλύτερες υπηρεσίες μας.