“Ακριβο και μέτριο!”

Παραγάδι
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλη εξυπηρέτηση αλλά ακριβό και μέτριο φαγητό! Είχα ακούσει καλά λόγια αλλά..δεν ήταν έτσι! Επίσης λογικά πρέπει να έχει διπλούς καταλόγους για ντόπιους και τουρίστες οποίος κατάλαβε κατάλαβε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, panagiotisb477

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2021

Ακριβο, μετριο φαγητο και πολυ αγενεια. Θα το σκεφτω πολυ σοβαρα για να τους ξαναδωσω τα χρηματα μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _K5004QB
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 3 άτομα παρέα.Καθισαμε πάνω,και επειδή κατα τις 10 και μισή-11 παρά άδειασε το κάτω μαγαζί(το πάνω είχε άλλες 2 παρέες όταν πήγαμε που έφυγαν 10 λεπτά πριν από μας), ήρθε πάνω ο σερβιτόρος και ξεκίνησε να μαζεύει πράγματα απο το τραπέζι μας και γενικά απ'τον πάνω όροφο.Εμείς τον ρωτήσαμε αν κλείνουν και μας έκανε ενα καταφατικό νεύμα του τύπου μα δεν το βλεπετε;Του ζητήσαμε λογαριασμό,μας τον έφερε και μας λέει:"Αφού θα κατεβείτε,δεν τον πληρώνετε κάτω να μην πηγαινοερχομαι?".... Ήθελαν να κλείσουν, ήθελε να μας διώξει,το καταλαβαίνω ωστόσο δεν μας άρεσε ο τρόπος που το έκανε, ήταν σαν να μας διώχνει επιδεικτικά.Το φαΐ καλό αλλά όχι κάτι αξιοσημείωτο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _S698RR
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλαμάρι τηγανισμένο σε πολυκαιρισμένο λάδι, απαράδεκτο για ταβέρνα του είδους, το τυρί στην σαλάτα μόνο φέτα δεν ήταν.. Και οι δύο που φάγαμε είχαμε χάλια στομάχι για 36 ώρες..

1  Ευχαριστούμε, MichalisRhodesIsland
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Πολυ καλο και νόστιμο φαγητο,φρεσκα ψαρια και υπεροχο σερβις!!! Ιδανικό για μεσημεριανό ή βραδινό!!!

Ευχαριστούμε, Viktoria_ro

Παραγάδι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Παραγάδι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!