Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη φιλοξενία.
Ο ιδιοκτήτης, ο Τόνι ήταν ευγενέστατος και πάντα χαμογελαστός.
Περάσαμε πολλές ευχάριστες ώρες στην πισίνα και στο πινγκ- πονγκ.
Σημειωτεον είχε και μίνι γκολφ για τους λάτρεις του αθλήματος.
Η πισίνα ήταν πολύ μεγάλη και παρα τα πολλά δωμάτια υπήρχαν αρκετές ώρες που ήταν prive.
Το πρωινό ήταν πλούσιο και το σέρβιρε ο Τόνι στο τραπέζι που καθόσουν.

Δύο πράγματα θα ηθελαν βελτίωση.
Τα δωμάτια χρειάζονται καποια ανακαίνιση.
Η καθαριότητα θα επρέπε να είναι πιο συχνή.

Αν υπήρχαν και αυτά τοτε σίγουρα θα βαθμολογούσαμε με άριστα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, PDIMOU
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο 1 εβδομάδα και δεν ηρθε ποτέ κανείς να καθαρίσει η να αλλάξει σεντόνια,ακόμα και το χαρτί υγείας μόνοι μας το αγοράζαμε..απαράδεκτο για ένα ξενοδοχείο! Το μόνο θετικό ότι ηταν ήσυχα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Nikos K
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2013

Είναι ένα υπέροχο ξενοδοχείο για να χαλαρώσετε .Το κλίμα εκεί είναι πολύ ζεστό , επικρατεί ησυχία και είναι ένα πολύ ωραίο τοπίο με πολύ πράσινο !! Και για τις μέρες τις οποίες επικρατεί πολύ ζέστη η θάλασσα είναι πολύ κοντά !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
3  Ευχαριστούμε, Demian_Nik1
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2013

Μειναμε μια εβδομαδα με τη γυναικα μου και το μωρο μας.Πολυ καλη εξυπηρετηση, καθαρο μερος, πισινα σε εναν ομορφο κηπο, ειναι κοντα στην πολη και υπαρχει παρκινγκ του ξενοδοχειου. Οι ανθρωποι ειαι ζεστοι και φιλοξενοι και η διαμονη μας ηταν ανετη κι ευχαριστη. Το προτεινουμε ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
1  Ευχαριστούμε, niksplinis
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2013

οι πιο όμορφες διακοπές σε ένα απόλυτα φιλικό,χαλαρωτικό και οικογενειακό περιβάλλον ήταν για την οικογένεια μας οι μέρες που μείναμε στον ελαιώνα.όμορφα και καθαρά δωμάτια, τεράστια πισίνα, καταπληκτικός κήπος,ενας μικρος παραδεισος οπου χαλαρωναμε με τον συζυγο μου και έπαιζε με πολύ χαρα ο γιος μας.πολυ ευχαριστο περιβαλλον με πολυ φιλικούς ιδιοκτήτες προθυμους και εξυπηρετικους.νιωθουμε πολλοι τυχεροι που μειναμε στον ελαιώνα και περασαμε εκει τις διακοπες μας και σιγουρα θα τον επισκευτουμε ξανα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωματια με θεα κηπο και πισινα ειναι σουπερ!!!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
Ευχαριστούμε, juliet1979_33