Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2013

Είναι ένα υπέροχο ξενοδοχείο για να χαλαρώσετε .Το κλίμα εκεί είναι πολύ ζεστό , επικρατεί ησυχία και είναι ένα πολύ ωραίο τοπίο με πολύ πράσινο !! Και για τις μέρες τις οποίες επικρατεί πολύ ζέστη η θάλασσα είναι πολύ κοντά !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
3  Ευχαριστούμε, Demian_Nik1
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2013

Μειναμε μια εβδομαδα με τη γυναικα μου και το μωρο μας.Πολυ καλη εξυπηρετηση, καθαρο μερος, πισινα σε εναν ομορφο κηπο, ειναι κοντα στην πολη και υπαρχει παρκινγκ του ξενοδοχειου. Οι ανθρωποι ειαι ζεστοι και φιλοξενοι και η διαμονη μας ηταν ανετη κι ευχαριστη. Το προτεινουμε ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
1  Ευχαριστούμε, niksplinis
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2013

οι πιο όμορφες διακοπές σε ένα απόλυτα φιλικό,χαλαρωτικό και οικογενειακό περιβάλλον ήταν για την οικογένεια μας οι μέρες που μείναμε στον ελαιώνα.όμορφα και καθαρά δωμάτια, τεράστια πισίνα, καταπληκτικός κήπος,ενας μικρος παραδεισος οπου χαλαρωναμε με τον συζυγο μου και έπαιζε με πολύ χαρα ο γιος μας.πολυ ευχαριστο περιβαλλον με πολυ φιλικούς ιδιοκτήτες προθυμους και εξυπηρετικους.νιωθουμε πολλοι τυχεροι που μειναμε στον ελαιώνα και περασαμε εκει τις διακοπες μας και σιγουρα θα τον επισκευτουμε ξανα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωματια με θεα κηπο και πισινα ειναι σουπερ!!!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
Ευχαριστούμε, juliet1979_33