Kpanther3 .

Αρκετά καλή επιλογή..

Κριτική για: Hotel Mediterranean
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 6 Φεβ 2024
Ομορφο ξενοδοχείο και καθαρό σε πολύ καλή τοποθεσία πάνω στην θάλασσα, δίπλα στο καζίνο, κοντά σε όλα και με εξαιρετικό πρωινό!!
Μεγάλο βέβαια μειονέκτημα, πως αν πας για επαγγελματικο ραντεβού και όχι ως ζευγάρι, δεν έχει privacy η τουαλέτα με την τζαμενια πόρτα και το κενό στα πλάγια, όπως επίσης μειονέκτημα είναι και τα δύο μονά κρεβάτια, όπου σε κάνουν ζευγάρι θες δεν θες, εφόσον δεν είναι δύο μονα χωριστα αλλά δύο μονα που χωρίζουν μόνο για 15 πόντους !!
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 11 Απρ 2024
Αγαπητέ/ή kpanther3,

Εκ μέρους όλης της ομάδας του ξενοδοχείου μας, σας ευχαριστούμε θερμά για τα ευγενικά σας σχόλια.
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας κοντά μας ήταν ευχάριστη και ελπίζουμε σύντομα να έχουμε την τιμή να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

288 €
  • Vio.com
5.9 χλμ. από Hotel Mediterranean
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο που αξίζει πολλά .
Στο καλύτερο σημείο , ωραία παραλία μπροστά , sea view rooms
, parking μπροστά άνετα , δωμάτια 5 αστέρων που νιώθεις άνετα χαλαρά Χρωματα , άνεση . Ωραίο μπάνιο , θέα θάλασσα . Πρωινό καταπληκτικό η Ειρήνη καφές πρωί μας έκανε να νιώθουμε όμορφα αλλά και όλοι
Η φαιδρά και η μαρια στην ρεσεψιόν τα διαμάντια του ξενοδοχείου . Η μαρια μας βοήθησε με όλες μας της επιλογές πάντα με ένα μεγάλο χαμόγελο !!!
Αγαπήσαμε την Ρόδο πολύ καλά
Ρεστοραν όλοι ήταν με χαμόγελα !!! την παλιά πολύ , την Λίνδο Πήγαμε στην Συμη ( μπράβο μαρια που μας βοήθησες ) και στον Πανορμίτη φοβερή εμπειρία . Είμαι μέσα στο αεροπλάνο και η καρδια μου έμεινε εδώ στην Ρόδο

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν υπάρχει άλλη επιλογή μόνο εδώ
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2023
Ευχαριστούμε, TheBesttravelallover
Ο/η Hotel Mediterranean, Γενικός Διευθυντής του Hotel Mediterranean, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Απριλίου 2024

Αγαπητέ TheBesttravelallover,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε να δημοσιεύσετε τα σχόλια σας για το ξενοδοχείο μας.

Είμαστε πραγματικά πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να κάνουμε την διαμονή σας κοντά μας ευχάριστη! Νιώθουμε μεγάλη ικανοποίηση που απολαύσατε την εξυπηρέτηση και τη φιλικότητα των μελών της ομάδας μας! Τα σχόλια σας εχουν εκτιμηθεί και θα τα μεταφέρουμε στην Μαρία, τη Φαίδρα και την Ειρήνη. Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε την τιμή και την χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στη Ρόδο και στο ξενοδοχείο μας. Παραμένουμε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2023

Θα ήθελα να εκφράσω τις ευχαριστίες μου, σε όλο το προσωπικό. Ήταν όλοι εξαιρετικοί, από τα παιδιά στην υποδοχή, τα παιδιά του εστιατορίου και του bar μέχρι και τις κυρίες στην καθαριότητα. Ήταν πάντα με το χαμόγελο στα χείλη, ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Σας ευχαριστούμε πολύ, συμβαλλατε στο να γίνουν οι διακοπές μας ακόμη καλύτερες. Συνεχίστε με τον ίδιο τρόπο!!!

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, ΗΛΙΑΝΑ Γ
Ο/η Hotel Mediterranean, General Manager του Hotel Mediterranean, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ L510PU_,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Tripadvisor.
Τα σχόλια σας είναι η μεγαλύτερη επιβράβευση στις καθημερινές προσπάθειες όλης της ομάδας του Mediterranean και τα εκτιμούμε ιδιαιτέρως.

Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε την τιμή και την χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά κοντά μας.

General Manager Hotel Mediterranean

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικο ξενοδοχειο και θελω να επισημανω την αριστη εξυπηρετηση απο τη Μαρια στη Ρεσεψιον.
Εμεινα 7 μερες και πραγματικα χαλαρωσα, ειναι σε πολυ βολικη τοποθεσια που μπορεσα να εξερυνησω ολη την περιοχη.
Η Μαρια ηταν φοβερα εξυπηρετικη και σε καθε ερωτηση αμεσως μου εδινε λυση και ιδεες, και μαλιστα με χαμογελο που μου εφτιαχνε τη διαθεση ολης της μερας.

Προτεινω το ξενοδοχειο ανεπιφυλακτα για την τοποθεσια, λειτουργια και εξυπηρετηση, θα ξαναερθω! Ευχαριστω

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, TheodosisM

Αγαπητέ TheodosisM,

Εκ μέρους όλης της ομάδας του ξενοδοχείου μας και ειδικά της Μαρίας, σας ευχαριστούμε θερμά για τα ευγενικά σας σχόλια.

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Πρόσφατα ανακαινισμένο, ευρύχωρα δωμάτια,με όμορφη διακόσμηση.Παρεχουν μπουρνουζι,παντόφλες,και έχουν ειδη korres για το μπανιο.Ικανοποιητικο πρωινό και επιλογές a la carte για βράδυ.Ευγενικο προσωπικό.πολυ καλή επιλογή για κάθε ταξίδι.Σχετικα εύκολο παρκάρισμα,αναλόγως της περιοχής.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Kostas F
Ο/η Hotel Mediterranean, General Manager του Hotel Mediterranean, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ Kostas F,
Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύσετε τα σχόλια σας από την εμπειρία σας κοντά μας. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας στο σύνολο της ήταν ευχάριστη και ευελπιστούμε σύντομα να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας. Με φιλικούς χαιρετισμούς, General Manager Hotel Mediterranean

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2022

Υπέροχο ξενοδοχείο!!! Η τοποθεσία ιδανική, μπροστά στη θάλασσα, με ότι ζητήσεις δίπλα σου! Πηγαίναμε με τα πόδια στην παλιά πόλη και στο λιμάνι!! Το ξενοδοχείο πεντακάθαρο!! Κάθε μέρα αλλαγή σε πετσετες, σεντονια και αναπλήρωση σε Σαμπουάν και ότι άλλο θέλαμε!! Το πρωινό εξαιρετικό, μεγάλη ποικιλία σε όλα, όπως και το βραδινό μας, γέμιζαν συνέχεια ότι τελείωνε, και ολα προσεγμένα και καθαρά ! Το προσωπικό υπέροχο, όλοι με ένα χαμόγελο συνέχεια και έτοιμοι να σε βοηθήσουν με ότι ήθελες!!! Η πισίνα αν και μικρή σε σύγκριση με τα υπόλοιπα ξενοδοχεία είχε και μέρος ρηχό αλλά και με βάθος 2 μέτρα! Τα δωμάτια με κλιματισμό και δικό τους ρουτερ!!! Πραγματικά περάσαμε υπέροχα και δεν βρήκαμε κάτι να πούμε οτι δεν μας άρεσε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Love199028