Sylvia Hotel(Ρόδος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 35% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 35% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 142 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Ξενοδοχείο Λυδία(Ρόδος (Χώρα))
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 52% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 52% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 253 $/διανυκτέρευση.

Dionysos Hotel(Ρόδος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
Atlantis City Hotel(Ρόδος (Χώρα))
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Philoxenia Hotel & Studios(Ρόδος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
  • Δωρεάν στάθμευση
Sentido Ixian Grand(Ρόδος (Χώρα))
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 14% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 14% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 339 $/διανυκτέρευση.

Rodos Park Suites & Spa(Ρόδος (Χώρα))
  • Δωρεάν στάθμευση
Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa(Ρόδος (Χώρα))
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Αν και επισκεφτηκα το ξενοδοχειο σε off season περιοδο, ηταν γεματο. Η εξυπηρετηση απο το προσωπικο ηταν πολυ καλη, το δωματιο που μας εδωσαν ηταν πολυ ευρυχωρο. Το μπανιο και αυτο μεγαλο και καθαρο. Το ξενοδοχειο βρισκεται μπροστα απο την παραλια και χαριζει μια πολυ ωραια θεα, τουλαχιστον στα δωματια που βρισκονται μπροστα. Το πρωινο πολυ καλο με μεγαλο μπουφε. Δωρεαν ιντερνετ σε πολυ καλη, για ξενοδοχειο επιπεδο, ταχυτητα. Σιγουρα στην επομενη μου επισκεψη στο νησι, θα ειναι στις επιλογες μου.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, George K
Ο/η Michalis X, General Manager του Hotel Mediterranean, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,

Διαβάσαμε τα σχόλια σας στο Tripadvisor και πραγματικά σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.

Χαιρόμαστε που η διαμονή σας ήταν τόσο ευχάριστη και ελπίζουμε σύντομα να σας ξανακαλωσορίσουμε στη Ρόδο και στο Ξενοδοχείο μας.

Mediterranean Hotel

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Ιδανικό ξενοδοχείο για την πόλη της Ρόδου σε φανταστική τοποθεσία. Υψηλή ποιότητα παροχής υπηρεσιών, ιδανικό για διακοπές αλλά και διαμονή λόγω εργασίας. Κοντά στο κέντρο της πόλης αλλά και σε ήσυχο ταυτόχρονα δρόμο, παρέχει χαλάρωση και καλύπτει τις ανάγκες και των πιο απαιτητικών.

Συμβουλή: Με θέα στη θάλασσα
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, spyridonb
Ο/η Michalis X, General Manager του Hotel Mediterranean, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαρήκαμε ιδιαιτέρως διαβάζοντας τα σχόλια σας στο Tripadvisor και ακόμα περισσότερο χαρήκαμε που καταφέραμε να κάνουμε τις διακοπές σας ευχάριστες. Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θερμά σας λόγια τόσο για τις υπηρεσίες μας και τις εγκαταστάσεις μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Ενώ πρόκειται για μια βολική περιοχή για μια σύντομη επίσκεψη στη Ρόδο, επαγγελματική και μη, ξεχωρίζει κυρίως για την ευγένεια της Κατερίνας, του Νίκου και του Άρη στη ρεσεπτιόν αλλά και για την εξυπηρέτηση των παιδιών στο πρωινό.Εκπέμπει μια κλασική αξιοπρέπεια όλος ο χώρος, με αποκορύφωμα την επιλογή στα φρέσκα λουλούδια που ο συχνός επισκέπτης θα παρατηρήσει. Δυστυχώς δεν έχει μεγάλη πισίνα, ούτε τρικλινα για παιδιά ώστε να εξυπηρετήσει και οικογένειες και ενώ για καλοκαίρι επικρατεί συνωστισμός στο εστιατόριο, είναι μια καλή επιλογή για τις υπόλοιπες περιόδους.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Chrissxan

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως διαβάζοντας τα όμορφα σχόλια σας για το ξενοδοχείο μας. Τα όσα αναφέρατε αποτελούν μεγάλο κίνητρο για όλους εμάς και μας εμπνέουν να συνεχίζουμε να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες σε όλους τους πελάτες μας.

Εκ μέρους όλης της ομάδας μας και ειδικά απο την Κατερίνα, τον Νίκο και τον Άρη, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για ακόμη μια φορά και θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας προσφέροντάς σας αξέχαστες διακοπές.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

.” “Πρόκειται γιά ένα πολύ καλό ξενοδοχείο σε εξαιρετική τοποθεσία.” Δωρεάν Ίντερνετ Μπουφές πρωινου υπεροχοσ Δωρεάν Ίντερνετ υπεροχη τοποθεσια πισινα παραλια free internet κοντα στο κεντρο...υπεροχο προσωπικο

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, despoina a

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Mediterranean Hotel για τις διακοπές και για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε τα σχόλια σας στο Tripadvisor.

Σχόλια σαν τα δικά σας μας δίνουν το έναυσμα για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου σε όλους τους πελάτες μας.

Ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε στο μέλλον για μία ακόμα φορά στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ωραίο σημείο δίπλα στη θάλασσα και κοντά στο κέντρο της πόλης όπου μπορείς να πας βόλτα ακόμα και με τα πόδια. Το προσωπικό εξυπηρετικό ευγενικό, το δωματιο (μονόκλινο) μεγάλο σε μέγεθος καθαρό και είχε τα πάντα. Γενικά δεν έχω κάποιο παράπονο από το ξενοδοχείο ήταν όλα τέλεια ...

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, kostakislk

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε να δημοσιεύσετε τις εντυπώσεις σας για την διαμονή σας κοντά μας. Τα σχόλιά σας αποτελούν πράγματι την μεγαλύτερη αμοιβή και το πιο ισχυρό κίνητρο για όλη την ομάδα μας, να συνεχίσει να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου σε όλους τους αξιοσέβαστους πελάτες μας.

Θα χαρούμε να έχουμε την τιμή να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Με φιλικούς χαιρετισμούς,