Panagiotis M
Ρόδος, Ελλάδα

Γαστρονομική εμπειρία στο Galaxy του Rodos Park

Κριτική για: Rodos Park Suites & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 25 Σεπ 2023μέσω κινητής συσκευής
Φοβερό φαγητό με εξαιρετική θέα. Υψηλής ποιότητας γαστρονομική εμπειρία και μοναδική εξυπηρέτηση από καταρτισμένο και ευγενικό προσωπικό. Μενού που καλύπτει, σίγουρα, και τους πιο απαιτητικούς ουρανίσκους. Ό,τι δοκιμάσαμε, ήταν ξεχωριστό. Συγχαρητήρια σε όλους, και ειδικότερα , στον μαιτρ που έκανε την βραδιά μας τόσο ξεχωριστή.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 9 Οκτ 2023
Dear valuable guest,
Thank you for choosing Rodos Park for your stay in Rhodes and for the time spent on sharing your experience with us. Taking notice from your satisfaction with our services made us happy as this is our main goal. Thank you again for your rating and we hope you will give us the chance to welcome you again in the near future. Kind Regards, Rodos Park team
288 €
1.0 χλμ. από Rodos Park Suites & Spa
Δωρεάν πάρκινγκ
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2023

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πήγα για φαγητό και είχε ζωντανή μουσική, οι άνθρωποι στην υποδοχή ήταν ευγενέστατοι, κάθισα στην βεράντα με θέα την πισίνα, είχε γρήγορη εξυπηρέτηση παρόλο που είχε αρκετούς πελάτες, οι σερβιτόροι ήταν πολυ διακριτικοί και ευγενικοί, το φαγητό ήταν γευστικό χαρις τον εξαιρετικό σεφ όπου και του έδωσα τα συγχαρητήρια μου (ένας χαμογελαστός άνθρωπου). Αφού τελείωσα το φαγητό μου ήρθε στο τραπέζι ο υπεύθυνος-μετρ (ένας ευγενέστατος και ευχαριστος κυριος) και με ρώτησε αν ήταν όλα εντάξει προσφέροντας μου, ένα χωνευτικο ποτό. Αφού τελείωσε η ζωντανή μουσική ανέβηκα στο galaxy για ενα κοκτέιλ, η θέα ήταν μαγευτική και η ατμόσφαιρα αποτελούσε πηγή ηρεμίας. Είναι ενα πολυ φιλόξενο μέρος με χαρούμενο προσωπικό , το συνιστώ ανεπιφύλακτα
Υ.Γ εννοείται πως ξαναπήγα γιατί αξίζει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Μαρια Ρ
Ο/η Georgia Leonardou, Sales του Rodos Park Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 2023
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Όλο το προσωπικό με αρχηγό τον maitre κο Ευάγγελος είναι επαγγελματίες . Έμεινα πολύ ευχαριστημένη . Ο χώρος υπέροχος και το spa χαλαρωτικό .
Το συνιστώ για διακοπές για μοναχικά στόμα ή ακόμη και ζευγάρια που θέλουν να ηρεμήσουν !!
Η τοποθεσία μοναδική . Η πισινα πεντακάθαρη κσι πάντα ναυαγοσώστης.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Journey58365612124
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δειπνήσαμε προχθες, καλεσμένοι ενός ζευγαριού φίλων που διεμεναν στο ξενοδοχείο και μας περίμενε πραγματικά μια πολύ ευχάριστη έκπληξη - εμπειρία. Το ξενοδοχείο είναι μαγικό κ το περιβάλλον εκπληκτικό. Το φαγητό υπέροχο. Δοκιμάσαμε το σεβιτσε, το καρέ αρνιού, το ριζότο με τα μανιτάρια κ.α. και πρέπει να δωσουμε συγχαρητήρια στην ομάδα της κουζίνας. Το σέρβις της Ιωάννας μας θύμισε άλλη δεκαετία... Υποδειγματικο! Μπράβο! (γιατί δυστυχώς στον βωμό της βιομηχανίας το ποιοτικό σέρβις δεν υφίσταται πλέον). Ενημερωμένη και μεγάλη λίστα κρασιών.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Giannis_k_Ro
Ο/η Georgia Leonardou, Sales του Rodos Park Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ Γιάννη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rodos Park Suites & Spa για τη διαμονή σας στη Ρόδο και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Η ικανοποίησή σας για τις υπηρεσίες μας , μας έκανε χαρούμενους καθώς αυτός είναι ο κύριος στόχος μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι για τη βαθμολογία σας και ελπίζουμε ότι θα μας δώσετε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εγγύς μέλλον.
Με εκτίμηση, Rodos Park Suites & Spa team

Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό ξενοδοχείο σε πολύ κεντρικό μέρος της Ρόδου για να μπορέσεις να επισκεφτείς το κέντρο της ,καλή τιμή σχετικά και πολύ καλό πρωινό θα το πρότεινα για 2ημερο στη Ρόδο. Ευγενικό προσωπικό και πολύ καλή υποδοχη.Βαζω 4 απλά γιατί γενικά είμαι πολύ αυστηρός στα 5 μου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, alexioann83
Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2019

Μείναμε με τον σύζυγο μου εκεί τον Ιούνιο του 2018, κλείσαμε πακέτο τσαρτερ από Νορβηγία για μια βδομάδα και θα μας δούνε και φέτος. Μείναμε σε delux δωμάτιο που έχει το πλεονέκτημα ότι βλέπει στην μεριά της πισίνας, μεγάλα δωμάτια καλαίσθητα με εξερετικο στρώμα κρεβατιού. Το προσωπικό καθαριότητας άψογο σε όλα του, πάντα με το χαμόγελο και πάντα μας χαιρετούσαν. Γενικά όλο το προσωπικό είναι άρτιο εκπαιδευμένο και πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Η μια κοπέλα στα σπα όταν μου έφτιαξε τα νύχια μιλούσε με τα καλύτερα λόγια για τους ιδιοκτήτες και μου δήλωσε ότι η μητέρα της επίσης εργαζόταν εκεί για χρόνια. Η υγιής επιχείρηση πάντα αντανακλάται στο το προσωπικό της. Το πρωινό υπερπλήρες και ένα βράδυ φάγαμε και δίπλα από την πισίνα, σαφώς λίγο τσιμπημένες η τιμές αλλά λογικές για 5 αστερο ξενοδοχείο. Σχετικά μικρό που μου αρέσει πολύ καθώς τα πολύ μεγάλα ξενοδοχεία γίνονται πολύ απρόσωπα. Εύκολο πάρκινγκ στη γειτονιά, από τα πολύ μεγάλα συν για μένα και μια μέρα που δεν βρήκαμε μας το τακτοποίησε το παλικάρι της υποδοχής. Δίπλα στην παλιά πόλη που εκεί είναι και η χάρη της πόλης της Ρόδου. Ωραία ταράτσα με μπαράκι και χαλαρή ατμόσφαιρα. Τις τρίτες είχε λάτιν ζωντανή μουσική και ελπίζω να έχουν και φέτος. Πάνω από όλα μια εξαιρετική εμπειρία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια delux βλέπουν από την μεριά της πισίνας
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Maria M
Ο/η TerezaA226, Manager του Rodos Park Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Απριλίου 2019

Αγαπητοί φιλοξενούμενοι,

Εκ μέρους όλου του προσωπικού θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα υπέροχα σχόλια σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την προσωπική σας εμπειρία από τη διαμονή σας στο Rodos Park Suites & Spa!

Φιλοσοφία μας είναι η πάντα άψογη εξυπηρέτηση και η προσοχή στη λεπτομέρεια. Εκτιμούμε ειλικρινά την αναγνώριση της προσπάθειάς μας. Τα σχόλια σας για την φιλικότητα και την εξυπηρέτηση ολόκληρης της ομάδας, είναι η καλύτερη ανταμοιβή και μας κάνουν να νιώθουμε πολύ υπερήφανοι!

Θα είναι μεγάλη χαρά για εμάς να σας υποδεχτούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας και να σας προσφέρουμε για άλλη μια φορά μια εξαιρετική εμπειρία διαμονής στο όμορφο νησί της Ρόδου!

Τερέζα Αθανασάκη
Operations Manager