167 €
Παλαιό Φάληρο, Ελλάδα

Ξενοδοχείο πόλης

Κριτική για: Best Western Plus Hotel Plaza
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 20 Ιουλ 2020μέσω κινητής συσκευής
Καλή επιλογή για επαγγελματικά ταξίδια μέσα στην πόλη .Καθαρό, με ευγενικό προσωπικό και προσιτό .
Καλή επιλογή για επαγγελματικά η φιλικά ραντεβού με συνοδεία καφέ , ποτού, σνακ η και φαγητού.
Μεγάλη ποικιλία στον βραδυνό μπουφέ στο εστιατόριο με πολύ προσιτές τιμές , πολύ καλό πρωινό.
Στα αρνητικά η έλλειψη πάρκινγκ σε σχέση με τις ακριβές τιμές για πάρκινγκ στους δρόμους .
Προσοχή η Δημοτική αστυνομία δεν αστειεύεται και κυρίως δεν συνεργάζεται όπως σε άλλες πόλεις για τους πελάτες του ξενοδοχείου.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Lucas Georgas, General Manager του Best Western Plus Hotel Plaza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 25 Ιουλ 2020
Σας ευχαριστούμε για την επιλογής σας να μείνετε στο Πλαζα κατά την διάρκεια της παραμονής σας στη Ρόδο και είναι με μεγάλο ενδιαφέρον να διαβάσουμε τα σχόλια σας. Ειδικά για το πάρκιγκ έχουμε εξασφαλίσει 2 θέσεις μπροστά από την υποδοχή στο απάντι πεζοδρόμιο για τους πελάτες μας και γενικά στο δρόμο μας επι της Ιερου Λόχου υπάρχει μια κατανόηση από την Δημοτική Αστυνομία λόγο των πελατών του Ξενοδοχείου. Δυστυχώς αυτό δεν συμβαίνει σε παράπλευρους δρόμους, λόγο του ότι βρισκόμαστε στο πιο κεντρικό σημείο της Πόλης. Γι' αυτό και το προσωπικό μας στην υποδοχή προσπαθεί να ενημερώσει και να διευκολύνει τους πελάτες με τις δύο θέσεις και την ράμπα του Ξενοδοχείου ή στην οδού ακριβώς μπροστά από το Ξενοδοχείο. Την επόμενη φορά που θα έχουμε την χαρά και την τιμή να μείνετε μαζί μας, αν δυσκολευτειται με το παρκινγκ παρακαλώ απευθυνθείτε στην υποδοχή του Ξενοδοχείο για να σας διευκολύνει.
Καλό Καλοκαίρι
5.6 χλμ. από Best Western Plus Hotel Plaza
Δωρεάν πάρκινγκ
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ξενοδοχείο και πολύ καθαρό
Το μεγάλο ατού του είναι ότι είναι μέσα στην πόλη και δεν χρε αυτοκίνητο για να μετακίνηση
Ωραία δωμάτια και με πολύ καλό πρωινό
Το πρωσοπικο ευγενεστατο και Εξυπηρετικό

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, memas73
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία είσαι κοντά σε όλα μέσα στην πόλη!Πολύ καθαρό ξενοδοχείο,ευγενικό προσωπικό!Το wi-fi δουλεύει πολύ καλά,καλό πρωινό και φαγητό επίσης!Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε!
Σας ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, leoandlitsa
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019

Δικαιωθήκαμε στην επιλογή του συγκεκριμένου ξενοδοχείου λόγω της θέσης του για την πρώτη βραδιά μας στην Ρόδο και ενόψει της πρωϊνής μας αναχώρησης για Καστελόριζο. Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της πόλης, ώστε ο ταξιδιώτης να μπορεί να επισκευτεί με τα πόδια τα κυριότερα αξιοθέατα, την αγορά και τα άφθονα καταστήματα εστίασης και διασκέδασης. Μείναμε σε ένα πραγματικά υπέροχο και υπεράνετο δίχωρο οικογενειακό δωμάτιο, ανακαινισμένο και όμορφης αισθητικής. Θέα δεν υπήρχε, αλλά η άνεση της διαμονής μας ήταν ικανοποιητική. Η κράτησή μας συμπεριλάμβανε και δείπνο, το οποίο ήταν γευστικό και άφθονο σε ποικιλία και ποσότητα. Πρωινό παραλάβαμε σε πακέτο λόγω της πρωϊνής μας αναχώρησης. Δεν είχαμε την καλύτερη επικοινωνία κατά το check in, αλλλά δεν μας δυσαρέστησε παλόλα αυτά. Συνίσταται για όσους προτιμούν μία κεντρική τοποθεσία για περιηγήσεις στο κέντρο με τα πόδια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
12  Ευχαριστούμε, christoskontas
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2019

Υψηλά επίπεδα καθαριότητας, εξυπηρέτησης, πολύ καλό πρωινό, ο σεφ ήξερε πολύ καλά την δουλειά του. Προσεγμένος χώρος η πισίνα, εξυπηρετικό bar και room-service, άνετο δωμάτιο, πολύ γρήγορο WiFi και πολύ φιλικό προσωπικό. Πολύ βολική τοποθεσία του ξενοδοχείου.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Best Western
Ευχαριστούμε, TheodoreLiaskos
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης. Περπατώντας πας παντού. Πολύ βολική τοποθεσία. Πεντακάθαρα δωμάτια, εξυπηρετικό προσωπικό. Πρωινό μνημειώδες. Βραδινό και πρωινό μπορείς να φας πληρώνοντας και το ανάλογο αντίτιμο. Για την τιμή του είναι ενδιαφέρον.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους