Μαρια Β

Εξαιρετικό ξενοδοχειο για διακοπές με οικογένεια αλλά κ χωρίς ,σου προσφέρει όμορφες εικόνες ,καθαρό,υπέροχο φαγητο !

5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 17 Ιαν 2024μέσω κινητής συσκευής
Καθαρό περιβάλλον,ευγενικό προσωπικό ,είχε ωραία αύρα για ξεκούραστες διακοπές ,όμορφες εικόνες όπου κ να κοιτούσες, κοντά στο κέντρο ,ιδανικό για παιδιά ,υπέροχο φαγητό ! Θα το επέλεγα σίγουρα ξανά !Η πισίνες πεντακάθαρες ,πολύ ωραία παιδική χαρά ένιωθες ασφάλεια για τα παιδιά .Οι παροχές του ήταν 5στερου ξενοδοχείου!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Συμβουλή: Να επιλέξετε σιγουρα με ημιδιατροφή γιατί αξίζει το κόστος της ! (Με πολλες επιλογές στο φαγητό )
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 30 Ιαν 2024
Αγαπητή μας επισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την υπέροχη κριτική σας! Είμαστε χαρούμενοι που απολαύσατε το καθαρό περιβάλλον μας, το ευγενικό προσωπικό και την αύρα που προσφέρουμε. Είναι χαρά μας που τα παιδιά σας απόλαυσαν την παιδική χαρά και ένιωσαν ασφάλεια.

Η επιλογή σας να επιστρέψετε θα μας τιμήσει ιδιαίτερα! Είμαστε εδώ για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή ερώτηση και ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια!
288 €
Ρόδος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
4.397
4.397
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2023

Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική.Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο πληρεί τα πάντα για ξένοιαστη και ξεκούραστη διαμονή.Ολοι οι χώροι είναι πεντακάθαροι!Το πρωινό αλλα και τα υπόλοιπα γεύματα πλούσια σε επιλογές και πεντανόστιμα.Αυτό όμως που μας έκανε φοβερή εντύπωση είναι η εξυπηρέτηση του προσωπικού, το οποίο είναι πάντα δίπλα στον πελάτη με μία απίστευτη ευγένεια.Δεν θα μπορούσα να μην τους αναφέρω.Ευχαριστούμε πολύ τον κο Μαγκαφά Μιχάλη που μας βοήθησε στην κράτηση μας και ήταν δίπλα μας σε οτι χρειαστήκαμε! Τα παιδιά στην reception τον κο Ανδρεά Μπόλη , τον κο Γιάννη Μάρρο και τον κο Βαλεντίνο που πάντα μας υποδέχονταν με χάμόγελο και ετοιμοι να μας βοηθήσουν σε οποιαδήποτε απορία είχαμε.
Τα παιδια στο main bar τον Σάββα , τον Χρήστο και τον Ζουλιέν για τον επαγγελματισμό τους και τις όμορφες δημιουργίες τους.Στο main restaurant τον κο Κακακιό Μιχάλη και την γλυκήτατη Κατερίνα Μουλέ που κάνανε τα πάντα για να αισθανθούμε όμορφα.Δέν θα ξεχάσουμε ποτε τον καλό σας λόγο και τα σστεία σας.Καθώς και τα κορίτσια στο pool bar Φαίδρα και Μαρία τα οποια ήταν πάντα εκεί για να σε εξυπηρετήσουν .Ενα μεγάλο ευχαριστώ και στα κοριτσια της καθαρίοτητας και του room service που τα είχαν πάντα ολά στην εντέλεια!
Ζητώ συγνωμη αν δεν ανέφερα καποιους αλλά ειλικρινά είστε πολλοί και υπέροχοι όλοι σας.Ευχαριστουμε και τον κο Κοκκινέλη καθώς και τον κο Μιχαήλ που πάντα ήταν εκεί για όλους μας με διακριτικότητα και ευγένεια.
Σας ευχαριστούμε πολύ για ολα .
Ανυπομονούμε να σας δούμε ξανα ολους σας !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Pioneer36425872212
Ο/η Atrium Hotels and Resorts, Πωλήσεις του Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ/ή επισκέπτη/τρια,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς το γεγονός ότι το προσωπικό μας συνέβαλε τόσο θετικά στις υπέροχες αυτές διακοπές σας! Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε με τις καλύτερες εντυπώσεις και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Guest Relations Team, Atrium Hotels & Resorts

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2023

Μειναμε σε ένα άνετο δωμάτιο με θεα στη θάλασσα το housekeeping πέρναγε και καθάριζε το δωμάτιο δυο φορές την ημέρα και η κυρία λαουρα ήταν πολύ εξυπηρετική και ευγενική το φαγητό στο main restaurant και στην πισίνα ήταν γευστικοτατο και όλο το προσωπικό ήταν άψογο ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει όπως η Κατερίνα η σιντυ ο Φώτης . Στο μπαρ ο κριστιαν μας έφτιαχνε καταπληκτικά κοκτέιλ . Πολλές ευχαριστίες στον μάνατζερ τον κύριο κοκκινέλη ο οποίος ήταν πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει αφού τον βλέπαμε σε οποίο χώρο του ξενοδοχείου πηγαίναμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, Νικος Ζ
Ο/η Atrium Hotels and Resorts, Πωλήσεις του Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2023

Αγαπητέ/ή επισκέπτη/τρια, Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε με τις καλύτερες εντυπώσεις και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον. Με εκτίμηση, Guest Relations Team, Atrium Hotels & Resorts

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστο προσωπικό άριστη εξυπηρέτηση και πολύ καλό φαγητό θα το πρότεινα αναμφίβολα σε οικογένειες ,παρέες και ζευγάρια καλύπτει όλες τις κατηγορίες
Η εξυπηρέτηση στην πισίνα είναι γρήγορη
Το ενδιαφέρον που δείχνει το προσωπικό στην οποιαδήποτε απορία του πελάτη είναι κάτι που δεν συναντάς συχνά

Ευχαριστούμε, X8635HI_

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2023

Από την στιγμή που περάσαμε το κατώφλι του ξενοδοχείου, αντιμετωπίστηκαμε με απίστευτη ευγένεια και φιλικότητα. Το προσωπικό ήταν πραγματικά εξυπηρετικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε κάθε αίτημα ή ερώτηση που είχαμε. Τα δωμάτια ήταν απλά αψεγάδιαστα. Η καθαριότητα ήταν απόλυτη και η συντήρηση ήταν εξαιρετική. Το πρωινό κάλυπτε όλες τις απαιτήσεις και ήταν πολύ πλούσιο. Τα ποτά στην πισίνα και στα μπαρ εξαιρετικά. Μία πραγματικά υπέροχη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Aris B
Ο/η Atrium Hotels and Resorts, Πωλήσεις του Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2023

Αγαπητέ/ή επισκέπτη/τρια,

Guest Relations Team, Atrium Hotels & Resorts

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2023

Η γυναίκα μου και εγώ γιορτάζουμε το μήνα του μέλιτος.
netanel levi and talia tal haimi room number 632, 18.6-22.6

Η ευγενική εξυπηρέτηση όλων των υπαλλήλων του ξενοδοχείου είναι αξιέπαινη. Το προσωπικό της ρεσεψιόν και ένας τύπος ονόματι Julien με πολλή υπομονή μας έκαναν να νιώσουμε σαν να είμαστε οι μόνοι στον κόσμο, αξίζει να σημειωθεί και να εκτιμηθεί η ευγενική και γοητευτική εξυπηρέτησή τους. Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με εξυπηρέτηση που δεν συναντάμε σε κανένα ξενοδοχείο και σίγουρα δεν έχουμε συναντήσει τέτοια ανθρώπινη σχέση. Μπράβο! Σίγουρα θα επιστρέψουμε στο ξενοδοχείο στο μέλλον :)

אני ואשתי חוגגים ירח דבש. השירות האדיב של כלל עובדי המלון ראוי לשבח. עובדי הקבלה ובחור בשם ג׳וליין עם המון סבלנות נתנו לנו להרגיש כאילו שאנחנו היחידים בעולם, ראוי לציין ולהעריך את השירות האדיב והמקסים שלהם. מלון מעולה עם מתן שירות שאין בכל מלון ובטח שאנחנו לא נתקלנו ביחס אנושי כזה. ישר כח! אנחנו בהחלט נחזור למלון בעתיד :)

1  Ευχαριστούμε, Excursion36866795343
Ο/η Atrium Hotels and Resorts, Πωλήσεις του Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2023
Μετάφραση Google

Dear Valued Guests,

Thank you very much for taking the time to write this review on trip advisor.

We are happy to hear that you had a nice stay with us. We are glad that you have enjoyed the service of our staff. THank you for acknowledging our efforts to provide the best service at all times.

We really hope to welcome you again in the future as our guests.

Kind Regards,
Guest Relations Team