Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ δίκαιη τιμη για οτι σου προσφέρει!ενα καλο ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης με ευγενικούς υπάλληλους!το δωμάτιο ηταν αρκετα καλο με ωραιο κρεβάτι!!δεν ειχα προβλημα με το WiFi!!εμεινα ευχαριστημένος!θα ξαναπάω!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, smpi11
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Οτιδήποτε αναφέρω σχετίζεται άμεσα με την τιμή του. Εξαιρετική τοποθεσία, απέναντι από στάση λεωφορείου και πολύ κοντά σε όλα. χαμηλές τιμές για low season περιόδους, συμπαθητικά δωμάτια.δωρεάν καφές και κεικ το πρωι .μειον η έλλειψη θέρμανσης, οπότε έπρεπε να βολευτείς με το αερόθερμο που σου προσέφεραν. σε αυτές τις τιμές δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο. με λίγα παραπάνω χρήματ αισως βρει κάποιος κάτι καλύτερο αλλά δεν θα το έψαχνα παραπέρα μιας κια συνολικά έμεινα ευχαριστημένος από τις τρεις φορές που έχω μείνει στο ξενοδοχείο (11 βράδια σύνολο)

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, gkotrotsios71
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκε το ξενοδοχείο με παρέα. Δεν ειχαμε κανένα θέμα. Φεύγοντας ξέχασα ένα πολυ καλο πουκάμισο στην ντουλάπα του δωματίου και ενω ενημέρωσα εντός λίγων ωρών, μου είπαν οτι δεν το βρήκαν και αυτό μονο οταν τους πήρα τηλ. Δεν μου απαντησαν σε κανενα μαιλ απο τα 3 που εχω στείλει και 2 φορές που πήρα τηλέφωνο μου είπανε απο τη ρεσεψιον χίλιες δυο δικαιολογίες. Οπότε προσοχή μεγάλη οταν μένει κάποιος εκεί να μην ξεχάσει τίποτα γιατι το κρατάει το προσωπικό του ξενοδοχείου απ οτι φαινεται.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Mr_Hendricks90
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ κοντά στο κέντρο, άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, καθώς και η παροχή πρωινού μέσα στη τιμή.(Μπισκότα γαλλικός καφές) Στα αρνητικά του ή έλλειψη καθαριότητας. Το WiFi δεν το χρησιμοποίησα καθόλου.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, mark1laz
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017

Το προσωπικό είναι ευγενικό και φιλόξενο.
Η χριστουγεννιάτικη διακόσμηση ήταν όμορφη και έδινε μια χαρούμενη νότα. Στους χώρους υποδοχής τα σαλόνια είναι μεγάλα και ευρύχωρα, αλλά δεν υπάρχει χώρος για το πρωινό. Μια μικρή τραπεζαρία θα έδινε έναν πιο φιλόξενο τόνο και θα ήταν λειτουργική για το πρωινό.
Όλο το ξενοδοχείο είναι πολύ καθαρό.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο