Priceline67 $
ZenHotels.com
Travelocity64 $
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε αυτό το ξενοδοχείο για μια μέρα
.. Έχουμε ξαναέρθει φυσικά εγώ με τον αρραβωνιαστικό μου αλλες δυο φορες στο παρελθον και δεν το μετανιωσαμε ..
Τα δωμάτια είναι πολύ οικονομικά και ιδικά τον χειμωνα..
.. Μας έδωσαν ενα δωμάτιο στον 3ο όροφο.. Το δωμάτιο πεντακαθαρο και λαμπερό .. Τα κρεβάτια πολύ άνετα και πολυ μαλακά .. Είναι όλα τακτοποιημένα και η βεραντα ακόμα πιο άνετη με πολύ όμορφη θεα στην πισίνα .. Η κοπελα στην resepsion είναι πολύ φιλική το ίδιο και ο άντρας που μας εξυπηρέτησε το βράδυ που πήγαμε .. Το βαθμόλόγω ως άνετο ησιχο υπέροχο και καθαρο ξενοδοχείο .. Ενα ξενοδοχειο για να εχεις την ησυχία που αρμόζει..
Πέρασα όμορφα και χαλαρωτικα εγω και ο αρραβωνιαστικος μου έστω για μια μέρα..
Σίγουρα θα ξαναεπιστρεψω ξανά και ξανά σε αυτό το ξενοδοχείο..
Και θα συνιστούσαν αυτό το ξενοδοχείο σε κάθε περιπτωση χαλάρωσης..

Ευχαριστουμε πολύ τους ανθρώπους της resepsion που μας εξυπηρετησαν με αγάπη και χαμόγελο ..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, mina2805
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2016

Πολύ οικονομικό και αρκετά κοντά απο το κέντρο της Ρόδου! Πολύ καλοί άνθρωποι και φιλόξενοι! Μας βοήθησαν ούτως ώστε να δούμε όσον το δυνατό πιο πολλά αξιοθέατα και να εκμεταλλευτούμε το χρόνο που είχαμε στο έπακρον!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, theo k
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Meiname 5 hmeres opws eida kai se mia allh kritiki ta sentonia kai oi petsetes den allaxthkan pote!kathe prwi erixnan nero stis portes k oxi mono ekanan thorivo alla ebainan k ta nera mesa.vasika de borw na katalavw pws ginetai ayto t xenodoxeio na exei vathmologia 8 sto booking!bromiko kai kala h pisina mono pisina den itan gourna tha elega kalitera!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Lia D
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μέναμε σε 4κλινο δωμάτιο το οποίο δεν καθαριστηκε ποτέ... Τα σεντόνια δεν αλλαχτηκαν ποτέ ούτε οι πετσέτες κ όταν κατόπιν δικιάς μας απαίτηση τις άλλαξαν παρατηρησαμε ότι ήταν λερωμενες. Τέλος, όλες τις μέρες της διαμονής μας υπήρχε μια ψοφια κατσαριδα στο πάτωμα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Olga S
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2016

Άνετο δωμάτιο σε προσιτή τιμή. Καλή ποιότητα ύπνου και ήχου. Έμεινα εκεί για δύο διανυκτερεύσεις λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Καλό πρωινό. Είναι κοντά σε σούπερ μάρκετ εστιατόρια και άλλα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους