“Το συνιστώ!”
Κριτική για: Alter Ego Summer

Alter Ego Summer
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το μέρος για ποτό!
Πολύ καλή επιλογή στην καρδιά της παλιάς πόλης της Ρόδου!
Ικανοποιημένη από την εξυπηρέτηση!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Adventure58939410945
Ο/η nikitas s, General Manager του Alter Ego Summer, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

καλησπέρα
ευχαριστούμε για την θετική κριτική σας προσπαθούμε για το καλύτερο .

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά ξινησαν στην είσοδο επειδή ειπαμε ότι δεν θα περνάμε μπουκαλι, στη συνέχεια αφού μας έβαλαν στο μπαρ , μας άλλαζαν συνεχώς θέσεις. Οι μόνοι επαγγελματίες ήταν οι μπαρμαν. Επίσης ακούσαμε να λένε να πάρουν περισσότερα λεφτά στους τουρίστες που καθόταν δίπλα μας. Παρόλο αυτά είχε πολύ κόσμο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, purinas

καλησπέρα σας .
λόγω τον μέτρων και επειδή το μαγαζί δεν μπορεί να εξυπηρετήσει τον κόσμο που μπορεί και δουλεύει στο τριάντα της εκατό τον δυνατοτήτων του λόγω τον μέτρων που μας επιβάλει τη κυβέρνηση κατά του κορονοϊόου προσπαθούμε να διασφαλίσουμε και εμείς το κέρδος μας για να μπορέσουμε να είμαστε ανοιχτοί.
όσο για το ατυχές γεγονός με της αλλαγές θέσεων σας ζητάμε συγνώμη για την αναστάτωση αλλά προσπαθούμε να κάνουμε το βέλτιστο δυνατό καλύτερο και για τους πελάτες μας και για το μαγαζί . τώρα με τους ξένους σίγουρα δεν θα καταλάβατε καλά . γιατί αυτό που ισχύει με τις τιμές είναι οι μίνιμουμ καταναλώσεις και οι αλλαγές θέσεων . άρα αν οι ξένοι θέλανε σουίτες θα πληρώσουν την μίνιμουμ κατανάλωση . συγνώμη για την αναστάτωση που σας προκαλέσαμε και θα θέλαμε να σας ξαναδούμε στο μαγαζί και να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας . Ευχαριστούμε εκ των προτέρων .

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο μαγαζί. Αρχικά, είμασταν θαμώνες.
Αλλά απαράδεκτος ο ιδιοκτήτης. Εκεί που καθόμασταν ήρθε και μας σήκωσε με πολύ άσχημο τρόπο για να κάτσει η σύντροφος του ενώ είχαμε κάνει ήδη κράτηση.
Δεν σέβονται καν τα λεφτά μας!
Δεν το συστήνω σε καμία περίπτωση!!!!
ΜΑΚΡΥΑ!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, annathomais
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η σαλάτα ήταν καλή ,τα ραβιόλια με μανιτάρια ήταν εξαιρετικά αλλά το ψάρι ως κυρίως και το γλυκό δυστυχώς ήταν κατώτερα του μετρίου .Ο χώρος είναι όμορφος και η εξυπηρέτηση καλύτερη από την προηγούμενη φορά που το επισκέφτηκα .

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
2  Ευχαριστούμε, MariaKapageridou
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η αλήθεια μου είναι πως δεν επισκέφτηκα το Alter Ego ποτέ για φαγητό. Αν και έχω ακούσει από καλές έως άριστες κριτικές.

Προσωπικά είχα πάει με παρέα και με την οικογένεια μου για νυχτερινή διασκέδαση. Δεν πρόκειται για μαγαζί αλλά μαγαζαρα!!! Διαφορετικό, εντός του κάστρου, προσβάσιμο, ανοιχτός χώρος και ωραία διακόσμηση. Λιτή, όση χρειάζεται μιας και διαθέτει εντός του κάστρου την απόλυτη ομορφιά από μόνο του.
Το σέρβις ήταν αρκετά ικανοποιητικό ακόμα και με πολύ κόσμο, όλοι ήταν επαγγελματίες.
Πολλά μπράβο σε προσωπικό και ιδιοκτήτη!

1  Ευχαριστούμε, kalliamar12

Alter Ego Summer: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Alter Ego Summer: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!