“Naval”
Κριτική για: Naval

Naval
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος,ποιοτικά προϊόντα από τα ροφήματα,καφε,κοκτειλ έως το φαγητό,ευγενέστατο προσωπικό,κάνοντας scroll για να γράψω την κριτική μου παρατήρησα ένα σχόλιο στο οποίο κάποιος-καποια έφαγε γυαλιά ...Θα πω ένα μεγάλο ΕΛΕΟΣ γι αυτούς που δικάζουν τις επιχειρήσεις χωρίς μια δεύτερη ευκαιρία μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε ας είμαστε και λίγο άνθρωποι ... ειμαι πελάτισσα καιρό στο μαγαζί και είναι το μέρος στο οποίο αισθάνομαι ασφάλεια,μέχρι και συσκευασμένα μαχαιροπιρουνα μας έφεραν που δεν το είδαμε πουθενά αλλού,τα παιδιά περνούσαν από το τραπέζι συνεχώς να ρωτήσουν αν χρειαζόμαστε κάτι..εριξα κατω το ποτό μου και μου έφεραν χωρίς ΧΡΕΩΣΗ αλλο...και στο τέλος μας κέρασαν και γλυκό.. Εχει γινει πλέον ο καθημερινός προορισμός μας...εγω αυτό που έχω να πω είναι πως είναι
ΑΚΡΩΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΊ!

Ευχαριστούμε, mariamH9966BE

Η κριτική γράφτηκε 12 Μαΐου 2021

Απαράδεκτη συμπεριφορά υπευθυνης και εργαζομένων..... Μας έφεραν καφέ με ΓΥΑΛΙ μέσα. Τ ήπιαμε. Της το είπαμε και δεν μπήκαν καν στον κόπο να μας ζητήσουν μια συγνώμη η να μας αλλάξουν τουλάχιστον τον καφέ. Ίσα ίσα δεν περασε κανένας απ το τραπέζι να μας ρωτήσει αν είναι όλα καλά η αν η κοπέλα επαθε κάτι απ τα γυαλιά που κατάπιε... ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ... ΑΠΛΑ

Ευχαριστούμε, Axi78157815
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογοι σε όλα τους! Ίσως απ τα μόνα μαγαζια που τηρεί αυστηρά τα πρωτόκολλα υγιεινής στη Ροδο. Όλο το προσωπικό με μάσκες και όλα τα προϊόντα μέσα σε σακουλάκια. Τα πιάτα γευστικότατα και οι μερίδες ικανοποιητικό. Το συνιστουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, georgepyl
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας φανταστικός χώρος,με ωραιότατη θέα στη νέα μαρίνα της Ρόδου.Σε εμπνέει να μοιραστείς είτε μια επαγγελματικη ειτε μια φιλικη η οικογενειακη συνάντηση.Ενα brunch η ένα gourmet πιάτο!!!!!

2  Ευχαριστούμε, elenagergon
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απιστευτος χώρος για καφέ Μπραντ επαγγελματικές και φιλικές συναντήσεις με φοβερή θέα. Άλλοτε ήσυχα και ρομαντικά κι άλλοτε πιό δυνατά αλλά πάντα ευχάριστα. Ευγενικό προσωπικό και θαυμάσιές μουσικές επιλογές σε τόση ένταση όσο πρέπει

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, elenagergon

Naval: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Naval: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!