“Από τους πιο τελειους χώρους ”
Κριτική για: Sissitio

Sissitio
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μέσα στο κάστρο της παλιάς πόλης βρίσκεται το συγκεκριμένο εστιατόριο. Απλή και πολύ νόστιμη κουζίνα φιλικό όπως επίσης και πολύ διακριτικό σέρβις. Πολυ μεγάλη γκάμα κρασιών και κοκτέιλ.

1  Ευχαριστούμε, Stefanos Z
Ο/η CielTech, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Sissitio, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαΐου 2018

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε να μας κάνετε μια κριτική. Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο μαγαζι και απολυτα προσιτος και cozy σαν χωρος! Πηγαμε παραμονη του αγιου Βαλεντινου και μας εξυπηρετησαν σαν να ημασταν το μοναδικο τραπεζι! Ο σερβιτορος ηταν πολυ ευγενικος και μας βοηθησε αρκετα!Ο,τι καταναλωσαμε μας εντυπωσιασε και μας αφησε με το στομα ανοιχτο! Ενα μπαρ-εστιατοριο που χρειαζοταν στην παλια πολη της Ροδου!

1  Ευχαριστούμε, 47Konstantina

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως από τα καλύτερα μαγαζιά που άνοιξαν στην Ρόδο. Ιδανικό για τα βράδια του καλοκαιριού μέσα στην παλιά πόλη.

1  Ευχαριστούμε, Kristy A
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2018

Επισκεφτήκαμε το Sissitio Χειμώνα το οποίο ήταν και ένα από τα ελάχιστα ανοιχτά μαγαζιά εντός της Παλιάς πόλης. Δεν γνωρίζαμε την ύπαρξη του και το βρήκαμε εντελώς τυχαία. Περιπλανιόμασταν στην παλιά πόλη έχοντας στο μυαλό μας να βρούμε ένα αξιόλογο μέρος για να πιούμε ένα ποτό . Ήταν ακριβώς αυτό που είχαμε φανταστεί ότι θέλουμε να βρούμε! Δεν φάγαμε φαγητό αλλά ήπιαμε κάποια από τα εξαιρετικά κοκτέιλ του. Σαν χώρος εντός είναι μικρός αλλά παρά πολύ όμορφος. Ένα μαγαζί το οποίο αξίζει οπωσδήποτε να πιείτε ένα και οχι μόνο πότο.

1  Ευχαριστούμε, Stelios T

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός χώρος, ωραία διακόσμηση, άψογο σέρβις, όμορφη μουσική, σεβασμός στον πελάτη και πρωτότυπα κοκτειλ :) Δυστυχώς δεν ετυχε να δοκιμάσω φαγητό για να έχω άποψη. Ίσως μια άλλη φορά....

1  Ευχαριστούμε, Giorgio C

Sissitio: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Sissitio: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!