“Ωραια καφετερια”
Κριτική για: Ακταίον

Ακταίον
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Ωραιος εξωτερικος χωρος ,καλος καφες ,αψογο σερβις ,με μια τελεια θεα..... αν βαλεις οτι με το φουρνο που εχει μπορεις να φας κι ενα γλυκο ή αλμυρο σνακ σε καλη τιμη ολα φαινονται αψογα

Ευχαριστούμε, MenelaosB1

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Για καφέ, Σάββατο πρωί. Το περιβάλλον είναι μοναδικό, στο κέντρο της Ρόδου, με το πανέμορφο λιμάνι (Μανδράκι) μπροστά μας. Καλή εξυπηρέτησης, άριστη ποιότητα (καφέ, σάντουιτς, γλυκίσματα και ότι άλλο θελήσει κανείς). Τιμή μάλλον ακριβή, που όμως τη δικαιολογεί η μοναδικότητα της τοποθεσίας.

Ευχαριστούμε, Detsis N
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ περιποιημένο και ευχάριστο μέρος για το πρωινό σας.διπλα στην παραλία απίθανο κτίριο και καθαρό. Δεν προτείνω την σπανακόπιτα εκτός κι Εάν είναι της ώρας.

Ευχαριστούμε, stefanosz602
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Ένα εστιατόριο καφέ πρόσφατα ανακαινισμένο αλλά πιστεύω ότι έχει χάσει το χαρακτήρα που είχε παλιά . Το προσωπικό είναι συνεχώς διαφορετικό και έτσι δεν μπορείς να αποκτήσεις την οικειότητα που αποκτάς με τα καφέ στην επαρχία . Φαίνεται επίσης ότι θέλουν να παραγγείλεις και κάτι ακόμα πάντα εκτός από τον καφέ πράγμα που σου δημιουργεί και αρνητικό κλίμα αν δεν παραγγείλεις μερικές φορές ( τουλάχιστον εμένα μου έτυχε ως προς εμένα δηλαδή αν έπρεπε έστω να παραγγείλω ένα απλό τοστ) . Θα ήθελα πολλά παραπάνω για ένα στολίδι όπως είναι αυτό που ίσως τα δούμε με τα χρόνια και τότε γιατί όχι να κερδίσει και τα 5 αστέρια από μένα . Το σερβις είναι αρκετά καλό αν και ο χρόνος για να έρθει η παραγγελία δεν είναι πάντα ίδιος . Άλλες φορές θα έρθει γρήγορα και άλλες θα καθυστερήσει .

1  Ευχαριστούμε, MinasTr
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος ειναι παρά πολύ ωραίο έχει κρατήσει τα παλιά χαρακτηριστικά τα οποία τα έχει τονίσει εξαιρετικά ο διακοσμητής του . Ο σερβιτόρος που Ειρθε για την Παραγγελια ήταν ευγενέστατος του ζήτησα μιλφέιγ ρωτώντας αν ειναι φρέσκο μου είπε ότι δεν γνωρίζει αλλα θα ρωτήσει μέσα και αν ειναι φρέσκο θα το φέρει ,τελικά μου το έφερε αλλα όταν το δοκίμασα αυτο ήταν τουλάχιστον χθεσινό τον ενημέρωσα και πολύ ευγενικά μου το αντικατέστησε με κάτι άλλο . Ειναι επιεικώς απαράδεκτο να σου σερβίρουν κάτι για φρέσκο και ειδικά αυτο το γλυκό ενώ δεν ειναι , πάντως δεν θα πτοήθω τι επόμενη φορά θα το παραγγείλω ξανά για να δούμε τι θα φέρουν .

Ευχαριστούμε, mike b

Ακταίον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ακταίον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!