Agoda.com
Travelocity34 $
Orbitz.com34 $
CheapTickets34 $
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικό και κατάλληλο για μια οικονομική και αξιοπρεπή διαμονή στο νησί της Ρόδου. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Καθαρό κοντά στο κέντρο, στην αγορά και στην Παλιά πόλη. Ευγενέστατο προσωπικό και άμεση εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, 632afroditip
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Μας έβαλαν σε '' σουίτα " αφήσαμε τα πράγματα μας και πήγαμε βόλτα στην πόλη, όταν επιστρέψαμε κατά τις 11: 30μμ υπήρχαν 5 κατσαρίδες επάνω στο κρεβάτι η μία βγήκε από την μαξηλαροθηκη.Δεν χρειάζονται άλλα σχόλια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
2  Ευχαριστούμε, 817xarisk
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την άφιξη μου η κοπέλα στην Reception ήταν πολύ ευγενική. Το check in γρήγορο και μου έδωσαν το δωμάτιο 206. Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο, πρόσφατα ανακαινισμενο, ευρύχωρο, με αρκετές παροχές, μεγάλο μπαλκόνι, άνετο διπλό κρεβάτι και το aircondition λειτουργούσε τέλεια. Όλο το προσωπικό πολύ φιλικό και ευγενικό. Η πισίνα μεγάλη και με αρκετές ξαπλώστρες. Ήταν πολύ καθαρά παντού. Το ξενοδοχείο διαθέτει υπηρεσία room service με κάποιο συγκεκριμένο ωράριο. Σίγουρα θα πάω ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, nikolakit106
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άθλιο. Είναι το πιο βρώμικο ξενοδοχειο που έχω πάει ποτέ μου.το μπαλκόνι.τοιχος,τζαμια,μπάνιο δεν πρέπει να είχαν καθαριστεί ποτε.η μπαλκονοπορτα δεν κλειδωνε.μολις φτάσαμε πήγα κ αγόρασα χλωρίνη να απολυμανω ότι μπορούσα για να μην κολλήσουμε τίποτα.ευτυχως είχα δικά μου σεντόνια κ πετσέτες αν κ φαινόταν καθαρά.τα βραδιά δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε απ τους υπόλοιπους πελάτες που επέστρεψαν μεθυσμένοι κ φώναζαν...
Καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα!!!μόνο η τοποθεσία μας βόλεψε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Adventurer316358
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα .Το ξενοδοχείο ήταν μες στη βρώμα και θα μαστε τυχεροί Άμα δεν κόλλησαμε τίποτα. Ευτυχως το κλεισαμε για ενα μονο βραδυ. Από την μπαλκονόπορτα δεν μπορούσες να δεις έξω λόγω των λερωμενων παραθύρων από την αλμύρα και την υγρασία.
Με τα ίδια λεφτά βρίσκεις πολύ πιο ανθρώπινο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, F8749DFbilla