“Ενδιαφέρουσα επιλογή - μοιάζει τουριστικό, αλλά δεν είναι... πολύ”
Κριτική για: Nireas

Nireas
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Πρωινό, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί δε σερβίρει καθόλου κρέας - ας το έχει κάποιος αυτό υπ' όψιν του πριν επιλέξει

Φοβούμενοι πως το μαγαζί θα είναι τουριστικό περιορίσαμε τις επιλογές μας. Αν και έχει κάποια (λίγα) τουριστικά πιάτα και ελαφρώς τσιμπημένες τιμές, το φαγητό του είναι πολύ νόστιμο, οι μερίδες του αξίες και το προσωπικό (που τρέχει και δε φτάνει) πολύ έμπειρο και ικανό. Από κάποια πιάτα που είδαμε γύρω μας αξίζει να δοκιμάσετε, μην το φοβηθείτε. Εμείς πήραμε γαριδάκια Σύμης, σαλάτα με γαρίδες, καλαμαράκια, μύδια και πατάτες. Τα καλαμαράκια δε μας τρέλλαναν, αλλά τα υπόλοιπα πολύ ωραία

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, anonymousa916

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2021

Από τα πιο νόστιμα ψάρια που έχω φάει ποτέ! Δεν έχω λόγια για το λαβράκι, το φαγκρί, τον φρέσκο τόνο, την σαλάτα με τις γαρίδες και όλα όσα δοκιμάσαμε. Έχετε την τέλεια συνταγή, μην την αλλάξατε! Ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Chryssa B
Ο/η theodorost261, Owner του Nireas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Μαΐου 2021
Μετάφραση Google

Thank You!!!

Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2019

Κουζίνα εξαιρετική! Προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό! Ειδικά το κόλπο που μας έκανε μια κοπέλα του σέρβις με το τζατζίκι (Μαρία την έλεγαν) έδειξε την εμπειρία και την προσήλωσή της σε αυτό που κάνει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Μαρινα Τ
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετική ψαροταβέρνα με πλούσια ποικιλία ψαρικων και πολύ φιλικό και ζεστό κλίμα από το προσωπικό! Τα φαγητά ήταν νόστιμα, γευστικά και φρέσκα αλλά και τα γλυκά τους. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ φιλική κ ευγενική από μια νεαρή κοπέλα ονομαζόμενη Μαρία, καθώς και Το περιβάλλον του μαγαζιού ήταν όμορφο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα ⭐⭐⭐⭐⭐

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, poltska
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2019

Ο Νηρέας είναι όμορφη ψαροταβέρνα, με πλούσιο φαγητό ποιότητος. Βρίσκεται μέσα στο κάστρο.
Η τοποθεσία του αν και δύσκολη στο να την βρεις, αξίζει.
Φάγαμε γαριδομακαρονάδα, γαρίδες σαγανάκι κλπ. Πολύ γευστικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, PanAlex14

Nireas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Nireas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!