“Γαστρονομική απόλαυση...”
Κριτική για: Felicia

Felicia
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και παίζουν πολλά ρόλο, για να σχηματίσεις άποψη για ένα εστιατόριο, δεν μπορώ αρχικά να μην σταθώ στο ζητούμενο, το φαγητό: Απλά, άριστο, δηλαδή ποιοτικό και νοστιμότατο! Η πίτσα ειδικά, από άλλο πλανήτη ... Τραγανιστή, λεπτή, ιταλική ζύμη με τέλεια γεύση και ποιοτικά υλικά! Η μακαρονάδα, όχι απλά με φοβερή εμφάνιση (διότι πρέπει να σε "τραβάει" και στο μάτι!) αλλά και καλομαγειρεμένη και γευστικότατη ! Η σαλάτα πολύ "δυνατή" με φρέσκα υλικά! Για τις κοτομπουκιές (του παιδιού) δεν έχω άποψη, αν και μου έκανε φοβερή εντύπωση, ότι οι πατάτες ήταν φρέσκιες κι όχι "προκάτ"... Οι ψωμομπουκίτσες του φούρνου με τις αλοιφές (στην αρχή) ήταν τέλειες, τραγανές Η τιραμισού (στο τέλος) νοστιμότατη και... πιο φρέσκια "πεθαίνεις"
Πάμε παρακάτω: Η εξυπηρέτηση ευγενέστατη και πολύ γρήγορη, αν και πήγαμε σε ώρα όχι αιχμής... Το περιβάλλον πολύ ωραίο, προπάντων όμως πεντακάθαρο... Το ότι βλέπεις τον κο. μάγειρα στην κουζίνα να τα φτιάχνει εκείνη τη στιγμή σου αποπνέει εμπιστοσύνη! Και το 2ο ζητούμενο: οι τιμές! Πιο value for money δεν παίζει!!! Όλα αυτά & 4 αναψυκτικά με πολύ λίγα € σε σχέση με αυτά, που υπολογίζαμε!!! Αυτά...

Ευχαριστούμε, zoep801
Ο/η 83ang, Owner του Felicia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!!!....είναι σημαντικό να αισθάνεσαι ότι αυτό που προσπάθεια να προσφέρεις στους πελάτες σου αναγνωρίζεται κ αυτό έχει σαν αποτέλεσμα μια πολύ όμορφη κριτική!....σας ευχαριστούμε πολύ από καρδιάς!!’ν

Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2020

Τέλεια κουζίνα τέλειο φαγητό άψογο σέρβις
Ευχάριστο περιβάλλον καθαρό
περιβάλλω και εξαιρετικός μάγειρας

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kosmasp876
Ο/η 83ang, Ιδιοκτήτης του Felicia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαΐου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας....μας βοηθάει να γινόμαστε καλύτεροι....θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε φορά που επισκέπτομαι την πόλη της Ρόδου δεν μπορώ να μη περάσω από αυτό το τέλειο μαγαζί. Είναι το καλύτερο ιταλικό εστιατόριο με διαφορά. Ζεστό μέρος, πολύ καλή εξυπηρέτηση και φυσικά πολύ καλές τιμές με ικανοποιητικές μερίδες...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Emmanouela K
Ο/η 83ang, Front Office Manager του Felicia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια!!!!...είναι από τα πιο θετικά συναισθήματα που εισπράτουμε όταν οι πελάτες μας θέλουν να ξανα έρθουν στο εστιατόριο μας για να γευτούν τα αγαπημένα τους πιάτα!!!!!

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019

Πραγματικά αν θέλεις να φας τέλειες πίτσες και μακαρονάδες να επισκεφτείς το συγκεκριμένο κατάστημα!Εμεις το βρήκαμε ύστερα από συμβουλή ενός ντόπιου που ρωτήσαμε και τελικά άξιζε και με το παραπάνω!Πηραμε μια μακαρονάδα με κοτόπουλο και μια πίτσα σπέσιαλ!Μεγαλες ποσότητες ,ποιοτικές και παρά πολύ οικονομικές!Η εξυπηρέτηση πραγματικά ήταν απίστευτη και οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι να μας καθοδηγήσουν για την ξενάγηση μας στην παλιά πόλη.Στο τέλος μας κέρασαν γευστικότατη πανακότα και μους σοκολάτας !Αν ποτε βρεθώ στη Ρόδο ξανά θα είναι η πρώτη μου επιλογή για φαγητό !

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Μαίρη Μ
Ο/η 83ang, Front Office Manager του Felicia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2019

Ευχαριστουμε παρα πολυ για τα καλα σας λόγια!....πραγματικα χαιρόμαστε οταν νιώθετε οτι οι συμβουλές που σας δίνουμε ειναι καθοδήγηση για εσάς....θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε οταν με το καλο βρεθείτε ξανα στην Ρόδο μας!!!!

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άψογα όλα!Εξυπηρέτηση, γνήσιες γεύσεις, καθαριότητα, ατμόσφαιρα, θέα, παντα κέρασμα, τιμές συναρπαστικά λογικές.. Νούμερο ένα προορισμός για ιταλικό φαγητό κ όχι μόνο..!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, kalliamar12
Ο/η 83ang, General Manager του Felicia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2019

Ευχαριστουμε γα τα καλα σας λόγια!!!!!πραγματικα προσπαθούμε καθημερινά να εχουμε ενα σωστο αποτελεσμα στο εστιατοριο μας κ αυτο γίνετε με πολυ προσωπική εργασία!....θα χαρούμε να σας ξανα δουμε απο κοντα κ να σας εξυπηρετήσουμε!

Felicia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Felicia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!