“ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΑΟΥ”
Κριτική για: Ουζοκαμώματα Tapas

Ουζοκαμώματα Tapas
Περιγραφή: Σας περιμένουμε όλους στο ζεστό μας χώρο για να δοκιμάσετε τους μοναδικούς μας χειροποίητους μεζέδες και όλα μας τα πίατα που με μεράκι και αγάπη δημιουργούμε για εσάς!!!
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

ΠΟΛΥ καλο φαγητό.Αξιζει να πάτε.το προσωπικό είναι ευγενικοι μαζί σας.τωρα με τον κορονοϊο φορανε μάσκες όπως αρμόζει ο νόμος γι αυτό μην φοβάσται

Ευχαριστούμε, LeonidasAleks

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογα ολα.Μου εγινε απαραιτητο .παλι εδώ με τα καλητερα. φιλικότατο περιβάλλον .θα ξανάρθουν σιγουρα σύντομα.!

Ευχαριστούμε, U8182XE_
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό φαγητό με πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση σε ένα ευχάριστο περιβάλλον .Σας προτείνω να το επισκεφτείτε

Ευχαριστούμε, Andreasomas
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Τέλειο! Yπέροχο φαγητό! Πολλη καλή εξυπηρέτηση και καλό σημείο στη Ρόδο! Επισκεφθείτε το! Ήρθα απο #miaoufam

1  Ευχαριστούμε, S1267TB_
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Τέλειο φαγητό για όλα τα γούστα φοβερή ατμόσφαιρα και φιλικό περιβάλλον,και είναι και μέσα στην πόλη .

Ευχαριστούμε, TravelWxrrior

Ουζοκαμώματα Tapas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ρόδος, Δωδεκάνησα
Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ουζοκαμώματα Tapas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!