Ωραία εμπειρία!

Η βόλτα ήταν πολύ ωραία κι ο βυθός ακόμα πιο ωραίος. Όλοι ήταν πολύ φιλικοί και με το χαμόγελο... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2017
Antonia P
μέσω κινητής συσκευής
Super !!!!

Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2017
VASSILIS M
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η βόλτα ήταν πολύ ωραία κι ο βυθός ακόμα πιο ωραίος. Όλοι ήταν πολύ φιλικοί και με το χαμόγελο πάντα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Antonia P
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι φοβερό σκάφος με παρα πολλές ανέσεις !!!! Το θέαμα ειναι φαντασμαγορικό !!!! Το προσωπικό παρα πολλές φιλικό και εξυπηρετικό !!! Οι τιμές ειναι προσιτές !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, VASSILIS M
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει οπωσδήποτε να κάνετε βόλτα με το poseidon το πρωί, για να απολαύσετε τον βυθό με τα όμορφα ψάρια και φυσικά να δείτε το σόου με τον δύτη. Ωστόσο και το βράδυ η βόλτα είναι εξίσου υπέροχη για να δείτε το λιμάνι και την φωτισμένη παλιά πόλη. Ένα μεγάλο μπράβο σε όλη την ομάδα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Δήμητρα Κ
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2016

Κάνοντας βόλτα στο λιμάνι είδαμε το Poseidon Submarine κι ευτυχώς την άλλη κι όλας μέρα πήγαμε την πολύ όμορφη και πρωτότυπη βόλτα !!! Ο μικρός μας αλλα κι εμείς απολαύσαμε τον βυθό και τα ψαράκια που ταίζε ο δύτης μπροστα μας !!! Μας άρεσε πολύ και το συνιστούμε ανεπιφύλακτα !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Efi D
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2016

Πήγαμε μια μικρή κρουαζιέρα, κατεβήκαμε στο γυάλινο πάτο και είδαμε τα ψαράκια στο φυσικό τους περιβάλλον. Ο δύτης τα τάισε μπροστά μας και αυτά μαζεύτηκαν και τον σκολοθούσαν. Μετά ήρθε με έναν αστακό και στο τέλος μας έβγαλε και φωτογραφίες. Αξέχαστη εμπειρία ιδιαίτερα για τα παιδιά. Κάντε παζάρια για την τιμή

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Alexis P