“Μία ευχάριστη ώρα, πρωτόγνωρη εμπειρία”
Κριτική για: Poseidon Submarine

Poseidon Submarine
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: <1 ώρα
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι, Χώρος στάθμευσης για καροτσάκια, Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Σκάλες/Ανελκυστήρας
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Βόλτα μίας ώρας, είδαμε τα λιμάνια της Ρόδου όπως δεν τα βλέπει κανείς όταν έρχεται με το αεροπλάνο ή το πλοίο της γραμμής. Μια πρωτόγνωρη εμπειρία να βλέπουμε το βυθό των λιμανιών, αλλά και το δύτη να παίζει... και όλοι να θέλουμε να βρισκόμαστε στη θέση του.

Ευχαριστούμε, Detsis N
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η βόλτα ήταν πολύ ωραία κι ο βυθός ακόμα πιο ωραίος. Όλοι ήταν πολύ φιλικοί και με το χαμόγελο πάντα.

1  Ευχαριστούμε, Antonia P
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι φοβερό σκάφος με παρα πολλές ανέσεις !!!! Το θέαμα ειναι φαντασμαγορικό !!!! Το προσωπικό παρα πολλές φιλικό και εξυπηρετικό !!! Οι τιμές ειναι προσιτές !!!

Ευχαριστούμε, VASSILIS M
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει οπωσδήποτε να κάνετε βόλτα με το poseidon το πρωί, για να απολαύσετε τον βυθό με τα όμορφα ψάρια και φυσικά να δείτε το σόου με τον δύτη. Ωστόσο και το βράδυ η βόλτα είναι εξίσου υπέροχη για να δείτε το λιμάνι και την φωτισμένη παλιά πόλη. Ένα μεγάλο μπράβο σε όλη την ομάδα!!!

Ευχαριστούμε, Δήμητρα Κ
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2016

Κάνοντας βόλτα στο λιμάνι είδαμε το Poseidon Submarine κι ευτυχώς την άλλη κι όλας μέρα πήγαμε την πολύ όμορφη και πρωτότυπη βόλτα !!! Ο μικρός μας αλλα κι εμείς απολαύσαμε τον βυθό και τα ψαράκια που ταίζε ο δύτης μπροστα μας !!! Μας άρεσε πολύ και το συνιστούμε ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Efi D

Poseidon Submarine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Poseidon Submarine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!