“Πάρα πολύ καλό”
Κριτική για: Bellevue Restaurant

Bellevue Restaurant
Περιγραφή: Στο εστιατόριο ‘BELLEVUE RESTAURANT’, όσοι αγαπούν τη σύγχρονη μεσογειακή κουζίνα απολαμβάνουν αυθεντικές γεύσεις με σύγχρονη προσέγγιση σε προσιτές τιμές . Με έμπνευση από τη παράδοση, ο chef Κωνσταντίνος Καμπούρης επιλέγει τις πιο φρέσκες πρώτες ύλες και συνθέτει δημιουργικά πιάτα, με έμφαση στο γευστικό αποτέλεσμα ! Από τις γευστικές καλοκαιρινές προτάσεις του ‘BELLEVUE RESTAURANT’ ξεχωρίζουν μεταξύ άλλων: η δροσερή σούπα από πεπόνι και νεκταρίνι με τραγανό ακροκώλιο Ευρυτανίας, το σπιτικό νιόκι πατάτας με φρέσκα μανιτάρια, Κώτικο ντοματάκι , και κρέμα φασκόμηλου , το φιλέτο από φρέσκο λαβράκι σχάρας με κρούστα από φιστίκι πάνω σε άγρια χόρτα αρωματισμένα με αγουρέλαιο και γλυκολέμονο ,στον ατμό λαβράκι ραβιόλι με σπανάκι και μανιτάρι και η πανακότα από γιαούρτι με αρωματική μαστίχα και φράουλες. Ανοιχτά καθημερινά από το μεσημέρι.
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστή ατμόσφαιρα, υπέροχο φαγητό, τέλειο σέρβις. Πήγαμε στο ρεβεγιόν των Χριστουγέννων, είχε πολύ καλή ζωντανή μουσική και μενού με προσιτή τιμή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, PanFei

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές της βραδιάς. Επιπλέον, ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σεφ του εστιατορίου, που τροποποίησε ελαφρώς το πιάτο του για χάρη των απαιτήσεων του γιού μου. Εξαιρετικό περιβάλλον, θέα, φροντίδα, προσωπικό. Άξιζε κάθε του στιγμή. Πλούσιο γευστικό ταξίδι με εναλλαγές...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, sotirisp607
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένας φοβερός χωρος που απολαύσαμε εξαιρετικές γεύσεις και μια άψογη εξυπηρέτηση που είχα πολλά χρόνια να απολαύσω . Αξίζει να το επισκευτείτε, σίγουρα θα μείνετε απόλυτα οικονοποιημενοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, MinasTr
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2016

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο πριν 2 μέρες, μείναμε έκπληκτοι από την ποιότητα του σέρβις και το χαμόγελο των υπαλλήλων. Το φαγητό μας άρεσε πολύ ειδικά το νιόκι πατάτας του σεφ το οποίο το παρήγγειλα 2 φορές. Αξίζει να επισκεφτείτε τον χώρο τόσο το μεσημέρι όσο και το βράδυ. Η γυναίκα μου κι εγώ μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, PMNBS
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019

Bellevue Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Bellevue Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!