Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
eDreams
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Agoda.com70 $
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε εδώ την τελευταία εβδομάδα του Ιουνίου. Από τις φωτογραφίες του Booking είχα ένα άγχος ότι δεν θα είναι καλό το δωμάτιο. Τελικά το δωμάτιο ήταν μια χαρά, το κρεβάτι επίσης, η καθαριότητα άψογη ως υπερβολική θα έλεγα. Η πισίνα και ο χώρος γύρω απ'αυτή πολύ ωραίος. Το πρωινό, χωρίς να έχει κάτι το ιδιαίτερο, μια χαρά ήταν το απολαμβάναμε σε κάτι άνετους καναπέδες δίπλα στην πισίνα. Το κυριότερο όμως η ευγένεια του προσωπικού και του ιδιοκτήτη της μονάδας. Την τελευταία μέρα επειδή η πτήση μας ήταν αργά το απόγευμα, ζητήσαμε και δεν μας αρνήθηκαν να μείνουμε όσο θέλουμε. Σε συνδυασμό με την τιμή και την τοποθεσία νομίζω ότι είναι το πιο value for money μέρος για να μείνει κανείς.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, W8946PU_
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Eυχαριστο, Ευγενικο και εξυπηρετικο προσωπικό ,άνετο και Ευρύχωρο Δωμάτιο, Καθαριότητα κάθε μέρα ! Ωραίο φαγητό, τοποθεσία πολύ καλή και ήσυχα ! Χώρος στάθμευσης Δωρεάν, 15 λεπτά από Λιμάνι Ροδου με αυτοκίνητο.
Σταση Λεωφορείου κοντα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Ionas Y
Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα εκεί δυο μέρες με την κοπέλα μου και περάσαμε υπέροχα!!! Πολύ καθαρό δωμάτιο με πολλές ανέσεις. Δέκα λεπτά με τα πόδια από το Φαληρακι και μισή ώρα από το κέντρο της πόλης με το λεοφωρειο. Ανεπανάληπτες διακοπές!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Β
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό ξενοδοχείο και πολύ καλή η εξυπηρέτηση απο το προσωπικό... θα το επέλεγα ξανά για τις διακοπες μου στη Ροδο... είναι σε ήσυχο μέρος με απόσταση ελάχιστη από το κέντρο και έχεις πρόσβαση σε όλες της περιοχες...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, 15katerinan
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ή τιμή τού ξενοδοχείου είναι αρκετα καλη,τωρα αν πρέπει να αναλυσω τα υπόλοιπα το στρωμα του κρεβατιού σκληρό,τα σεντόνια κακης ποιότητας με αποτέλεσμα να ζεσταίνεται και το μπάνιο αβολο.πρωινο φτωχό και ίσως το πιο ενοχλητικό είναι ότι οι καθαρίστριες άνοιγαν κάθε μία ώρα την πόρτα για να καθαρίσουν ενώ ήμασταν μέσα...παρόλα αυτά,το προσωπικό ήταν εξυπηρετικο και φιλικό...δεν είναι για τετραστερο αλλά τα λεφτά είναι λίγα οπότε δικαιολογημένα τα παραπανω

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, 827evaggeliap