5 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com197 $
Priceline186 $
ZenHotels.com256 $
Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο σε μια πολύ καλή τοποθεσία. Το προσωπικό πάντα πρόθυμο. Φαγητό τέλειο.!!!
Θα είναι ένας λόγος για να έρθω παλι στην Ρόδο, και όχι μόνο για μια φορά αλλά για πολλές. Σας ευχαριστούμε για τις τέλειες διακοπές που μας χαρίσατε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Cruiser649718
Ο/η EsperiaSocial, Public Relations Manager του Esperos Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλια σας στο Trip Advisor, που αφορούν τις διακοπές σας στο ξενοδοχείο μας Esperos Palace Resort.

Είμαστε χαρούμενοι που περάσατε καλά μαζί μας και μείνατε ευχαριστημένοι με την τοποθεσία μας, τις υπηρεσίες μας όσο και το εξαιρετικό προσωπικό μας.

Θα χαρούμε ιδιαίτερα και θα είναι μεγάλη μας τιμή να είμαστε ο ένας από τους λόγους που θα επισκεφθείτε και πάλι το υπέροχο νησί της Ρόδου. Δεν βλέπουμε την ώρα να σας φιλοξενήσουμε στο υπέροχο Esperos Palace Resort για μια ακόμη υπέροχη διαμονή.

Dona, Social Media Team -
Esperia Group

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Καταπληκτικη τοποθεσια,ομορφα διαμορφωμενοι χωροι ανετα καθαρα δωματια super menu,πολλες καθημερινες δραστηριοτητες για ολες τις ηλικιες.Αυτο ομως που πραγματικα κανει τη διαφιρα στο Esperos Palace Resort ειναι η προθυμια και ο επαγγελματισμος του προσωπικου του.Εμεις λοιπον ευχαριστουμε ολους οσους εργαζονται στο Esperos Palace Resort για τις αξεχαστες διακοπες που μας προσεφεραν.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, ermiskostas14
Ο/η EsperiaSocial, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Esperos Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2018

Αγαπητέ Πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την όμορφη κριτική σας στη σελίδα του Trip Advisor!
Είναι πολύ σημαντικό για εμάς, οι επισκέπτες μας να έχουν αξέχαστες διακοπές στο ξενοδοχείο μας.
Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον, γι' αυτό μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής μας διέθυνσης communications@esperiagroup.gr.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Dona, - Social Media Team of Esperia Group

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2016

Το ξενοδοχείο είναι πολύ ωραίο και σε πολύ καλή τοποθεσία. Κοντά στην πόλη της Ρόδου και όσο πρέπει μακριά από το πολύβουο Φαληράκι. Όλοι οι χώροι μοσχοβολάνε από την καθαριότητα και η διακόσμιση τόσο των κοινόχρηστων χώρων όσο και το δωματίων είναι όμορφη. Το προσωπικό ευγενέστατο και γελαστό. Το πρωΪνό και το βραδυνό φαγητό (μπουφές) νοστιμότατο με αξιόλογη ποικιλία γεύσεων και πολύ όμορφη παρουσίαση. Ο χώρος του spa πολύ απλός, μπορεί να εξελιχθεί. Ευγενέστατη η κα Ειρήνη.
Πολύ όμορφοι και οι κήποι.
Η παραλία έχει πρόβλημα. Το περίεργο μείγμα χώματος-χαλικιού δεν είναι και το καλύτερο, η δε κατάσταση από τις ξαπλώστρες ήταν απαράδεκτη. Σπασμένες, σχισμένες, σκουριασμένες σε μεγάλο ποσοστό. Οταν το ανέφερα στην υποδοχή, μου είπαν ότι λυπούνται και πως είναι στα προσεχή σχέδια τους να αντικατασταθούν. Πιστεύω όμως ότι σε ξενοδοχεία 4 αστέρων, δεν πρέπει να αντιμετωπίζουμε τέτοια προβλήματα.
Προτιμήστε τα δωμάτια που βλέπουν στη θάλασσα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, areti k
Ο/η Kostas S, Marketing του Esperos Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας και για την κριτική σας που δημοσιεύσατε. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένη με τις παροχές του ξενοδοχείου, το προσωπικό και την κουζίνα μας. Οι ξαπλώστρες και οποιοσδήποτε εξοπλισμός που έχει φθαρεί είναι στα άμεσα σχέδια μας να αντικατασταθεί. Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχθούμε ξανά ώστε να το διαπιστώσετε και η ίδια!

Με εκτίμηση
Κώστας, Τμήμα Marketing του Esperia Group
Esperiagroup.gr
instagram.com/esperiagroup/
facebook.com/esperiagroup/
pinterest.com/esperiagroup/

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016

Einai ena 4 astero ksenodoxeio se katapliktiki topothesia!!!!!!!!!!!Yperoxo prosopiko poly filiko kai eksipiretiko teleio proino kalytero kai apo 5 asteron ksenodoxeia omorfa dvmatia me teleia thea....to beach bar thelei poly beltiosi
katholou oraios kafes xalia snacks. paralia teleia kai pentakatharisto bar toy ksenodoxiou den ypirxe coca cola aparadekto'''gia mena

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, mariaU2107VR
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2013

oλο το προσωπικο του ξενοδοχειου ειναι ευγενεστατο,φιλικο και εξυπηρετικο. Η αρτια οργανωμενη παραλια με τη συνεχη καθαριοτητα του χωρου, η ζεστη , παντα ηρεμη και πεντακαθαρη θαλασσα και οι εργαζομενοι στο beach bar 'paradiso' δημιουργουν απολυτες συνθηκες χαλαρωσης .

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2013
2  Ευχαριστούμε, PATRIARCHEASGEORGIOS