Lol.travel
FindHotel
Travelocity41 $
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικό προσωπικό, πολύ οικονομικό, καλό πρωινό, ωραία η πισίνα, αλλά μας ζητήσανε 5€ έξτρα για το air condition τη μέρα, πολύ παλιό το μπάνιο, χρειάζεται λίγο περισσότερη καθαριότητα, το μπαλκόνι πολύ παλιό και μύριζε πολύ άσχημα το μπάνιο! Όμως για κάποιους που θέλουν φθηνή διαμονή με σχετικά καλή ποιότητα αξίζει!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Efh K
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2016

ευγενεστατο προσωπικο,εξυπηρετικο.ησυχη περιοχη,ευκολα προσβασιμη με αυτοκινητο.το μπανιο υστερει σημαντικα στα δωματια.χρηζει ανακαινισης.κατα τα αλλα για τα χρηματα που δινεις ,ειναι μια χαρα.πολυ χαμηλες τιμες στον καφε και τους χυμους.καλη πισινα με μπαρ

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, mousouna
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είδαμε το ξενοδοχείο στο ίντερνετ Κ φαίνεται υπέροχο αλλά μόλις το ειδα από κοντά απογοήτευση μεγάλη δεν έχει ζεστό νερό έχει χλιαρό τα μπάνια άθλια στο μπαλκόνι βλέπεις μπάζα,σαύρες, Κ σκουπίδια ή πισίνα χάλια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
4  Ευχαριστούμε, voula-voula
Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2016

Ειχα επαγγελματικο ραντεβου στο χωρο τις υποδοχης και ηταν ολα αψογα,οι ανθρωποι
που εργαζονται μεσα παρα πολυ ευγενικοι οι χωροι του ξενοδοχειου πολυ ωραιοι και η τοποθεσια που ειναι το ξενοδοχειο παρα πολυ ωραια και ησυχα αξιζουν συγχαρητηρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Scootercenterrhodes
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε λοιπόν στήν ρόδο.Ενα ταξίδι που περιμέναμε από την πρώτη στιγμή που κλείσαμε τα εισιτήρια.Φτάσαμε στο ξενοδοχείο με την πρώτη ματιά φάνηκε καλό,η υποδοχή ήταν καλή,Αφήσαμε τα πράγματα μας και πήγαμε για καφέ και μπάνιο στην πισίνα,το δωμάτιο ήταν κακό τα έπιπλα παλιά,τηλεόραση δεν υπήρχε,αλλά αυτό που μας ενόχλησε πιο πολύ ήταν το Air condition μας είπαν ότι δεν είναι μέσα στην τιμή και είναι 5€ την ημέρα το wi-fi ήταν άθλιο,στα δωμάτια δεν έπιανε καθόλου.Η βεράντα είχε 2 παλιές καρέκλες.Η τοποθεσία ήταν μακριά με τα πόδια μέσα Αυγούστου δεν πας για κανένα λόγο στο κέντρο,το προσωπικό ήταν ευχάριστο. Και ή ρόδος καταπληκτική..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
Ευχαριστούμε, nikoschxl