Υπέροχη Εμπειρία γεμάτη αδρεναλίνη!

Πολύ γλυκό ευγενικό προσωπικο! Η Κασσάνδρα μας εξυπηρέτησε με ενθουσιασμό και κάναμε τα πιο ωραία... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022
_L3093IP
Αθήνα, Ελλάδα
Peeerfect watersport experience

Δοκιμάσαμε το screamers και ήταν το πιο ωραίο φουσκωτό που έχουμε κάνει ποτέ! Ειχεσ επικοινωνια με... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022
R7640ZS_
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2019

Κάναμε parasailing με τον άντρα μου, η εμπειρία ήταν εξαιρετική, έχω να πω μόνο τα καλύτερα για τον κ.Σώτο και τη φιλοξενία που μας προσέφερε πάνω στο σκάφος του! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους ενδιαφέρονται να δοκιμάσουν water sports.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, selene_war
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση! Με ευγενικό προσωπικό και πολύ δυνατό σκάφος! Οι φωτογραφίες που μας έβγαλαν ήταν σε πολύ καλή ποιότητα από επαγγελματική κάμερα. Μας κέρασαν φρούτα και αφρώδη οίνο! Ο Σώτος είναι αναμφίβολα από τους πιο ωραίους τύπους του Φαληρακίου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 997arism
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστουμε για την απιστευτη βολτα. Ταχυτητα ασφαλεια...απιστευτα ευγενικος ο Αγγελος και επαγγελματιας. Ο εξοπλισμος συγχρονος απο σαμπρελες μεχρι σχοινια και σωσιβια!θα ξαναρθουμε σας ευχαριστουμε απο καρδιας παιδια

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, roular2015
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε με την κολλητή μου να αφιερώσουμε τη μισή μας μέρα στο να κάνουμε μερικά Watersports!
Ας ξεκινήσουμε με την εξυπηρέτηση η οποία ήταν υπέροχη! Το προσωπικό μάς συμπεριφέρθηκε απόψε και φρόντισε με το παραπάνω να είμαστε ασφαλείς. Ο κύριος Σώτος είναι ένας καταπληκτικός άνθρωπος ο οποίος αγαπάει πολύ την δουλειά του, όπως κι επίσης την απολαμβάνει! Μας έκανε να γελάμε όλη την ώρα και απολαύσαμε πάρα πολύ την απέραντη , όμορφη διαδρομή που είχαμε με το σκάφος. Η θέα είναι τέλεια από μακριά, αλλά και από ψηλά!!
Ανυπομονούμε να ξανά κάνουμε! Σας ευχαριστούμε για όλα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, sarah_fa1999
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι υπάλληλοι εκεί είναι πολύ ευγενικοί και οι τιμές εξαιρετικές. Απλά θεωρώ ότι σε κάποιους που είναι αρχάριοι οι 2 εργαζόμενοι που είναι στην βάρκα θα πρέπει να τους πουν πως να τοποθετήσουν το σωμα τους σωστά. Τέλος θεωρώ ότι εάν πάτε στο φαληρακι πρέπει να τους επισκεφτείτε.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, glykasf