2.295
2.295
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με τις φίλες μου το Σαββατοκύριακο στo Alila ... Το δωμάτιο μεγάλο και άνετο . Είχαμε ιδιωτικό jacuzzi και μια υπέροχη Θέα που σε μάγευε !! Το προσωπικό πάρα πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό ... Το φαγητό ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ωραίο ! Ο Διευθυντής ένας υπέροχος ανθρώπος , πάντα με το χαμόγελο και τη καλή διάθεση να σε εξυπηρετήσει σε ότι απορία έχεις .. Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία στη Ρόδο!!!! Μπράβο σε όλους !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Tsampika1
Ο/η LEFTERIS TSOUKALAS, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Τσαμπίκα,

Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε να μας γράψετε αυτή την υπέροχη κριτική. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που είχατε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο με τις φίλες σας, και ελπίζουμε η επίσκεψή σας να επαναληφθεί.
Τα θετικά σας σχόλια για το προσωπικό μας είναι καλοδεχούμενα, και θα σιγουρευτούμε να τους το αναφέρουμε για να είναι σίγουροι πως οι προσπάθειες και το καθημερινό τους χαμόγελο έχει ανταπόκριση.
Η κριτική σας ως προς ότι είμαστε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία στην Ρόδο μας τιμάει ιδιαίτερα, και ελπίζουμε να σας έχουμε ως σαν φιλοξενούμενη μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο με Υπέροχο προσωπικό! Το φαγητο τους ήταν καταπληκτικό! Η θαλασσα από κάτω είναι ιδιωτική και τελεια ! Όλα ήταν φανταστικά θα το ξαναπροτιμησω του χρονου σίγουρα! Σας ευχαριστώ πολύ για όλα! Μαριάννα Απο Καλαμάτα

Ευχαριστούμε, tatianamD8757AW
Ο/η LEFTERIS TSOUKALAS, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Τατιάνα,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα ευγενικά σας λόγια όσο για το ξενοδοχείο μας, τόσο και για το προσωπικό μας! Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι που το φαγητό μας ήταν της αρεσκείας σας, όπως και το γεγονός ότι σας άφησε ευχαριστημένους η παραλία μας.
Εκτιμούμε πολύ την επιλογή σας να μας επισκεφθείτε, και θα ήταν τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Μετά τιμής,

Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2020

Τι να πεις για αυτο το ξενοδοχειο!!!οτι και να πεις ειναι λιγο!!!μειναμε για 1 βδομαδα στις καλοκαιρινες οικογενειακες μας διακοπες,περασαμε φανταστικα,δεν σου λειπει απολυτος τιποτα,οτι χρειαστεις το εχεις.το φαγητο ειναι παρα πολυ καλο και ο μπουφες αλλα και τα εστιατορια!θα ξαναπηγαινα!!ευχαριστουμε!!!

2  Ευχαριστούμε, giannakoudakis
Ο/η LEFTERIS TSOUKALAS, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ κ. Γιαννακουδάκη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύσετε τις εντυπώσεις σας από την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας!
Τα τόσο θετικά σας σχόλια μας κάνουν να νιώθουμε υπερήφανοι και ανταμείβουν τις προσπάθειες που κάνουμε καθημερινά για να έχουν όλοι οι καλεσμένοι μας μια φανταστική διαμονή. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε τόσο ευχαριστημένοι από όλες τις υπηρεσίες και ιδιαίτερα από το φαγητό και τα εστιατόρια.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Μειναμε στο ξενοδοχειο για 2 μερες για τα γεννεθλια μου απο την υποδοχη μεχρι και το check out ηταν ολα τελεια τα κοριτσια στην υποδοχη παρα πολυ ευγενικες με το χαμογελο! Την πρωτη μας βραδια φαγαμε στο Ασιατικο εστιατοριο εκει μας υποδεχτηκε η Αρτεμις με το χαμογελο της μας εβαλε στο τραπεζι μας και μας σερβιρε ο Νικος το φαγητο υπεροχο οπως και το σερβις! Την τελευταια μερα επισκευτηκαμε το pitta corner εκει μας εξυπηρετησε ο Σαββας επισης πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος! Μονο καλες αναμνησεις μου εχουν μεινει ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολο το προσωπικο του ξενοδοχειου!

Ευχαριστούμε, ntoraki
Ο/η LEFTERIS TSOUKALAS, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Ντορακη,

Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση σας ως προς το ξενοδοχείο μας ειδικά για να γιορτάσετε την ιδιαίτερη μέρα των γενεθλίων σας, όπως και να σας εκφράσουμε την ευχαρίστησή μας ως προς τα θετικά σας λόγια.
Όλο το προσωπικό μας έχει σαν στόχο την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση καλεσμένων μας, και αυτό φαίνεται από το θερμό τους χαμόγελο και την όρεξη τους.
Να είστε σίγουροι ότι θα μεταφέρουμε τα θετικά σας σχόλια στην Άρτεμις, στον Νίκο και στον Σάββα!
Ελπίζουμε να κρατήσετε τις αναμνήσεις σας αυτές για αρκετό καιρό, όπως και να διαμορφώσετε καινούργιες στην επόμενη επίσκεψη σας!

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε ένα απόλυτα φιλικό περιβάλλον που συνδυάζει την πολυτέλεια με την απόλυτη ξεκούραση,οι άνθρωποι στο Alila μας προσέφεραν μια υπέροχη εμπειρία διακοπών!
Η καθαριοτητα,οι επιλογές φαγητού και η καθημερινή διασκέδαση συνθέτουν μερικές μόνο από τις εξαιρετικές παροχές του ξενοδοχείου!
Το προσωπικό όμως ειναι αυτό που κάνει τη Διαφορά!!!
Ευγενικοί και διαθέσιμοι να εκπληρώσουν κάθε επιθυμία με ένα τεράστιο χαμόγελο και αστείρευτη υπομονή!
Επαγγελματισμός σε κάθε επίπεδο από τις κοπέλες που φρόντιζαν την καθαριότητα,το service σε κάθε εστιατόριο,τη διεύθυνση και φυσικά τους υπέροχους ανθρώπους στην υποδοχή!
Μην παραλείψετε να ζητήσετε τη βοήθεια τους για τη μεταφορά σας από και προς το αεροδρόμιο ήταν το πρώτο ζεστό χαμόγελο που συναντήσαμε με την άφιξη μας!
Το συστήνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!!!

Ευχαριστούμε, Erkostakou

Αγαπητή κυρία Erkostakou,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική διατύπωση των σχολίων σας και για τα θερμά σας λόγια για το ξενοδοχείο μας! Είμαστε περήφανοι για την επίδοση του προσωπικού μας, που μας αποδεικνύει καθημερινά τις προσπάθειες να παρέχουν υψηλού επιπέδου υπηρεσίες σε όλους μας τους καλεσμένους. Να είστε σίγουρη πως τα λόγια σας θα γνωστοποιηθούν στα τμήματα του ξενοδοχείου μας καθώς επιβεβαιώνουν την αναγνωρισιμότητα της δουλείας τους από τους πελάτες μας.
Η ικανοποίηση σας και η προθυμία σας να προτείνετε το ξενοδοχείο μας σε πιθανούς πελάτες μας καθιστούν ιδιαιτέρως χαρούμενους και ελπίζουμε να έχουμε την τιμή να σας φιλοξενήσουμε για ακόμη μία φορά!