1.703
1.703
Η κριτική γράφτηκε 11 Απριλίου 2018

Έχουμε επισκευτεί πολλά all inclusive στη Ρόδο, αλλά την ποιότητα του Alila στα τρόφιμα και τα ποτά δεν την έχουμε βρει πουθενά. Σε αυτό, προσθέτουμε το φιλικότατο και εξυπηρετικότατο προσωπικό, τους πεντακάθαρους χώρους, την τεράστια επιλογή σε θεματικά εστιατόρια και μπαρ και φυσικά την υπέροχη θέα προς την θάλασσα. Σας ευχαρστούμε πολύ.

• Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Dimitris S
Ο/η MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Dimitris S,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύσετε τις εντυπώσεις σας από την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε τόσο ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας και την άριστη εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στον χώρο μας για άλλη μία υπέροχη και ποιοτική διαμονή.

Η κριτική γράφτηκε 10 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο all inclusive ξενοδοχείο που έχω επισκεφθεί. Εξαιρετικές παροχές, ποιότητα φαγητού, ποικιλία και service. Προσωπικό φιλικό και πάντα πρόθυμο να ικανοποιήσει τους τόσο απαιτητικούς πελάτες του. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα και θα το επισκεφθομουν ξανά και ξανά!!

Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Moca9

Αγαπητέ Moca9,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Mitsis Alila Resort & Spa για τις διακοπές σας και για τα θετικά σχόλια που μοιραστήκατε με εμάς και τους αναγνώστες του TripAdvisor!
Η ομάδα μας προσπαθεί καθημερινά για την άριστη εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενών μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και είναι ωραίο να ακούμε την εκτίμηση σας.Τα σχόλια σας μας κάνουν πραγματικά περήφανους και ανταμείβουν τις σκληρές μας προσπάθειες. Στόχος μας είναι να δημιουργήσουμε αξέχαστες εμπειρίες για τους καλεσμένους μας και αυτός είναι ο λόγος που τόσοι επισκέπτες μας επισκέπτονται κάθε χρόνο.
Ανυπομονούμε να καλωσορίζουμε κι εσάς ξανά και ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στο θέρετρο αυτό θα ικανοποιηθεί και ο πιο αυστηρός πελατης. Στην καρδιά του κόλπου του Φαληρακιου με θέα στο πέλαγος .....
Γαστριμαργικες απολαύσεις σε 9!!! εστιατόρια που καλύπτουν κάθε διάθεση. Ποιότητα που συναντάς μόνο σε κορυφαία ξενοδοχεία. Τεράστιοι χώροι που σου δίνουν την αίσθηση της απομονωσης και της ξεκούρασης όταν την χρειαζεσαι, ενώ την ίδια στιγμή μπορείς να εισαι μέσα στο κόσμο. Μεγάλα , πεντακάθαρα, άνετα δωμάτια.
Ευγενικοτατο το προσωπικό, σε κάνει να χαλαρωσεις σε όλη τη διάρκεια της διαμονής. .......
Αξίζει να το επισκεφτείς γιατί σίγουρα θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημενος.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι σόλο
1  Ευχαριστούμε, Γιωργος Ξ
Ο/η MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ Γιώργο Ξ,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Mitsis Alila Resort & Spa για τις διακοπές σας!
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε τόσο ευχαριστημένοι από την τοποθεσία του ξενοδοχείου μας, τα εστιατόρια και την ποιότητα του φαγητού, τις εγκαταστάσεις και τα πεντακάθαρα δωμάτια καθώς και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας ξαναδούμε σύντομα και να περάσετε άλλη μία εξαιρετική διαμονή!

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 3 νύχτες σε αυτό το πανέμορφο ξενοδοχείο που έχει όλα όσα μπορείτε να φανταστείτε! Εκπληκτική θέα στη θάλασσα, κοντά στην πόλη της Ρόδου και το Φαληράκι. Το δωμάτιο μας ήταν εξαιρετικά καθαρό και άνετο! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό! Το φαγητό πεντανόστιμο σε όλα τα εστιατόρια! Πραγματικά ανυπομονούμε για την επόμενη φορά! Ευχαριστούμε για όλα!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ειρηνη Π
Ο/η MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Mitsis Alila Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή Ειρήνη Π,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύσετε αυτά τα υπέροχα σχόλια και τις φωτογραφίες από την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε τόσο ευχαριστημένοι από τις εγκαταστάσεις, την τοποθεσία, την καθαριότητα και το φαγητό του ξενοδοχείου.
Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω λόγια ήτανε υπέροχη διαμονή μας στο ξενοδοχείο Alila ευχαριστούμε πάρα πολύ όλο το προσωπικό ,τον διευθυντή του ξενοδοχείου Τον κύριο Λευτέρη Τσουκαλά!Επίσης είχαμε την ευκαιρία να δοκιμάσουμε φαγητά στα εστιατόρια στο ουζερί στο ιταλικό,Πολύ νόστιμα και πολύ καλό service!!Το προσωπικό Είναι πολύ φιλικό και πάντα με ένα χαμόγελο !!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Yuliya B

Αγαπητή Yuliya B,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Mitsis Alila Resort & Spa για τη διαμονή σας, αλλά και για τα θετικά σας σχόλια!
Στόχος όλου του προσωπικού είναι ο κάθε επισκέπτης να βιώνει μία ξεχωριστή και υπέροχη διαμονή και νιώθουμε ιδιαίτερα χαρούμενοι που το έχουμε πετύχει με εσάς. Θα μεταφέρουμε τις ευχαριστίες σας στον διευθυντή μας κ. Λευτέρη Τσουκαλά και είμαστε σίγουροι ότι θα νιώσει πολύ περήφανος για το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που βιώσατε στο ξενοδοχείο μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στον χώρο μας για άλλη μία υπέροχη διαμονή.