Travelocity
Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
eDreams
FindHotel
CheapTickets
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2019

Αγαπώ το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και τους ανθρώπους του, ευγενικοί και χαμογελαστοί. Σου προσφέρουν πάντοτε το καλύτερο. Ανακαινισμένο το εστιατόριο του με μεγάλη ποικιλία στο μπουφέ και εξαιρετικό service, αλλά και το ολοκαίνουριο ala cart / εστιατόριο. Καταπληκτικά τα καινούρια δωμάτια,καθαριότητα σε όλους τους χώρους. Πολλές δραστηριότητες από το πρωί έως το βράδυ. Μακάρι να μπορούσαμε να μείνουμε περισσότερο. Μου άρεσε πολύ που στο bar άλλαξαν τα ποτήρια μιας χρήσης με πλαστικά.Το προσωπικό είναι πάντοτε πολύ φιλικό.
Ραντεβού του χρόνου! ☺

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, ΣΤΕΦΑΝΟΣ Β
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πολυ ωραιο χωρος με πολυ ωραια θεα το δωματιο,αψογη εξυπηρετηση απο ολο το προσωπικο , μεγαλη ποικιλια στα φαγητα και μοναδικες μουσικες βραδιες.!!!..πιστευω.οτι ειναι ιδανικος προορισμος.για οικογενειακες.διακοπες!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Νικολαος Μ
Ο/η FVernalis, Διευθυντής του Blue Sea Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Οκτωβρίου 2018

Agapite Nikolae,

είμαστε ενθουσιασμένοι για τα όμορφα σου λόγια και χαιρόμαστε πραγματικά που είχατε μια ευχάριστη διαμονή στο ξενοδοχείο μας.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για τα καλά σου σχόλια για το προσωπικό μας, καθώς θεωρούμε πως το έμψυχο δυναμικό είναι αυτό που δίνει ζωή σε ένα ξενοδοχείο και προσπαθούμε πάντα να διατηρούμε την ενέργεια και την ευγένεια μας βάσει των ελληνικών προτύπων φιλοξενίας .

Ευχαριστούμε ξανά για την κριτική σου και θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Me ektimissi

Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

-καλη τοποθεσία
-μεγαλοι εξωτερικοι χώροι.
-Καλο προσωπικό
-υπεροχη πισίνα (όλες)
-το δωμάτιο ευρύχωρο με θέα στη θαλασσα
-Τα φαγητά στο μπουφέ τέλεια
Πολύ καλή τιμή για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Θα το συνιστούσα και θα ξανά πήγαινα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Giwta D
Ο/η FVernalis, Γενικός Διευθυντής του Blue Sea Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητή kyria Giwta,

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σου σχόλια. Είμαστε παραπάνω από χαρούμενοι που σε κάναμε να νιώσεις σαν το σπίτι σου και που καταφέραμε να σου μεταδώσουμε τα πρότυπα της φιλοξενίας μας.

Να είσαι σίγουρη ότι τα όμορφα λόγια σου θα μεταφερθούν στο προσωπικό μας. Χαιρόμαστε πολύ που έχουμε ένα νέο μέλος στην οικογένεια μας.

Ευχαριστούμε ξανά και σε περιμένουμε με ανυπομονησία για να κάνουμε την εμπειρία σου ακόμα πιο ξεχωριστή.

Fanis Vernalis , General Manager Blue Sea Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 30 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλο ξενοδοχείο το οποίο κάνει ανακαίνιση σε πολλά τμήματα.δεν μείναμε πλήρως ικανοποιημένοι όμως, εάν και η τιμή του ήταν χαμηλή κ παρείχε all inclusive . περίμενα μέχρι κ που πήγαμε να με ειδοποιήσουν γιατί ζήτησα κ άλλη μια μέρα αλλά αυτό δεν έγινε ποτέ! είχαμε επέτειο κ γενέθλια κ δεν πήραμε ούτε μια ευχή αλλά μας δωθηκε οικογενειακό δωμάτιο (σαν μεζονέτα με άλλη μία κρεβατοκάμαρα κ έξτρα κρεβάτι στο πάνω όροφο) χωρίς να καταλάβουμε τον λόγο που θα μας εξηπηρετουσε!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, nikolasa2017
Ο/η FVernalis, Manager του Blue Sea Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2018
Μετάφραση Google

Dear valuable guest,
we would like to Thank You for your review of staying in Blue Sea Beach resort. We really appreciate all your informations and suggestions and we already share them to all departments involved to improve our services. We wish you nice time and hope to see you in future years in our Hotel.

F. Vernalis
manager

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πακέτο all inclusive για 4 διανυκτερεύσεις. Άριστη επιλογή για το ποσό που βρήκαμε προσφορά. Ευγενέστατο προσωπικό, καθαριότητα, πολύ καλό φαγητό και άψογες εγκαταστάσεις. Γενικά η εμπειρία μας ήταν αξιομνημόνευτη και πιθανόν με τα ίδια δεδομένα να το επισκεφτόμασταν ξανά. Συνεχίστε έτσι <<ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο >>.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, L210UZ_
Ο/η spapadim, Manager του Blue Sea Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε Βαγγέλη ,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας, το Blue sea beach resort , για τη διαμονή σας στην υπέροχη Ροδο .
Επιπροσθέτως, σας ευχαριστούμε που μοιράζεστε στο TripAdvisor τις εντυπώσεις σας απο την παράμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είναι πολύ ευτυχές να μαθαίνουμε τις όμορφες εμπειρίες και τις καλές εντυπώσεις που έχουν οι πελάτες μας. Τα καλά σας λόγια θα γνωστοποιηθούν σε όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου μας.
Ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά, για να σας προσφέρουμε άλλη μια εξαιρετική φιλοξενία.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Σταύρος Παπαδημακόπουλος