Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 13/08/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 14/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
FindHotel
Hotels.com373 $
Priceline372 $
Travelocity373 $
Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας επίγειος παράδεισος!!!! Πραγματικά από την πρώτη στιγμή που μπήκαμε στην reception εντυπωσιαστηκαμε από τις εγκαταστάσεις πόσο μοναδικές και καλόγουστες είχαν χτιστεί... Το ξενοδοχείο είναι ίσως το καλύτερο που έχουμε επισκεφτεί και πιστέψτε με έχω διαμείνει μόνο σε 5 αστέρων ξενοδοχεία. Το προσωπικο αλλά και η ποιότητα του φαγητού μας άφησαν άναυδους. Πρέπει να έρθετε οπωσδήποτε.. Είναι θαυμάσιο!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Наталья С
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2018

Στις 9 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε ο γάμος μου και σε ακολουθία το γαμήλιο τραπέζι στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο ! Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενη και ευχαριστημένη που το επιλέξαμε ! Η αίθουσα ήταν πολύ καλή και φωτεινή , οι ηχητικες εγκαταστάσεις της επίσης πολύ καλές ! Η αίθουσα αναμονής πολύ όμορφη στην οποία μάλιστα οι καλεσμένοι είχαν την δυνατότητα να πάρουν welcome drink ! Το φαγητό όπως και το γλυκο ( γαμήλια τούρτα ) ηταν απίστευτο , είτε σε επιπεδο ποιότητας είτε σε επίπεδο εμφάνισης , δεν υπήρξε ούτε ένας καλεσμένος που να είχε μια κακή κουβέντα να πει , γεγονός που περιμέναμε να συμβεί εφώσον είχαμε δοκιμάσει ένα μήνα νωρίτερα το ολόκληρο το μενού , έχοντας μάλιστα να επιλέξουμε ανάμεσα σε 3 διαφορετικά μενού ! Το service οργανωμένο και όλα έγιναν σωστά , πολλά συγχαρητήρια στους σερβιτόρους του ξενοδοχείου ! Τέλος πολλά συγχαρητήρια και ενα μεγάλο ευχαριστώ στον μετρ του ξενοδοχειου κύριο Στέλιο για την τέλεια οργάνωση που πραγματοποίησε αλλά και για την βοήθεια του , είτε εκείνη την ημέρα είτε στις πρόβες , γνωρίζει καλά την δουλειά του και αυτό φαίνεται ! Όπως καταλαβαίνεται συνιστώ ανεπιφύλακτα , το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για ανάλογες διοργανώσεις

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, 870polyn
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2017

Αισθάνομαι την υποχρέωση να ευχαριστήσω και να επαινέσω το ξενοδοχείο Apollo blue στο Φαληράκι Ρόδου, για το άψογο γαμήλιο δείπνο που παρέθεσαν στα νεόνυμφα ανίψια μου, το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017.

Όλοι εκεί οι εργαζόμενοι, μοιάζουν να αγαπούν αυτό που κάνουν, να είναι ευχαριστημένοι και να σέβονται την επιχείρηση και κατά συνέπεια οι υπηρεσίες που προσέφεραν προς τους καλεσμένους ήταν υποδειγματικές.

Παράλληλα με έκαναν να αισθανθώ πολύ περήφανη για την λειτουργία τέτοιων ξενοδοχειακών μονάδων και επιχειρήσεων στο νησί μου, όπου το όνειρο για το «άψογο» γίνεται απλά πραγματικότητα .

Η σύνθεση, η παρασκευή και η παράθεση των εδεσμάτων ήταν τέλεια, ακόμα και το ιδιαίτερο μενού για τα παιδιά και για τους χορτοφάγους. Όλοι έμειναν πλήρως ικανοποιημένοι και εντυπωσιασμένοι.

Συγχαρητήρια στον Chef, στον Maitre και σε όλο το προσωπικό για το άψογο αυτό αποτέλεσμα, την ποιότητα , την φιλοξενία, την ευγένεια και την έντεχνη εξυπηρέτηση που μπορούν και προσφέρουν στους πελάτες τους.

Συστήνω το συγκεκριμένο ξενοδοχείο ανεπιφύλακτα για όλες τις εκδηλώσεις, αυτών που έχουν υψηλές απαιτήσεις, χωρίς να ξοδεύονται ιδιαίτερα.

Β. Κάτρη

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Vasso00
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δύσκολο να βρει κάποιος κάτι αρνητικό για αυτο το ξενοδοχείο. Άνετα, καθαρά και με πολυ ωραία θέα δωμάτια. Το προσωπικό του ξενοδοχείου πάντα διαθέσιμο και φιλικό να εξυπηρετήσει. Οι χώροι ολοι πεντακάθαροι. Το φαγητό στο μπουφέ εξαιρετικό. Κάθε μέρα και άλλα πιάτα μοναδικα στη γεύση. Μια εβδομαδα μείναμε και δεν θέλαμε να φάμε αλλού. Η παραλία μοναδικη, αυτο που ψάχνει κάποιος για ένα ήσυχο μπάνιο. Ίσως το μοναδικό αρνητικό ήταν οτι δεν υπήρχε ναυαγοσώστης στην πισίνα, κάτι που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση για το ξενοδοχείο αυτο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Filisia P
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι μοναδικό, σου προσφέρει τα πάντα. Τα παιδια στην υποδοχή είναι παρα πολυ ευγενικα, το φαγητό είναι καταπληκτική. Το πρωινό ειναι 7:00-10:00 το μεσημεριανο 12:30-15:30 και το βραδινό 6:30-9:00. Η πισίνα ειναι καθαρή και αρκετά μεγαλη να κολυμπησεις. Έχει γυμναστήριο, μια καταπληκτική γυμναστρια που μπορείς να κάνεις καθε μέρα ομαδικα προγράμματα. Εχει παιχνιδια, οπως ping-pong, μπιλιαρδο. Παρεχει σπα και πολλά άλλα. Το δωμάτιο είναι μεγάλο και έχει τα πάντα. Δεν ξερω τι αλλο να πω. Μοναδικη εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, Ksenofontas