Trip.com
Hotels.com90 $
Priceline75 $
Travelocity90 $
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2013

Μετά από 12 καλοκαίρια που κάνω καλοκαιρινές διακοπές στην Ρόδο,και έχοντας καταλύσει σε διάφορα ξενοδοχεία και Studios στην πόλη της Ρόδου,στο Φαληράκι & στο Λαδικό,φέτος για πρώτη φορά έμεινα στο Stavriς-Studio Φαληράκι.
Έχω μείνει έκπληκτος από τους περιποιημένους & καλαίσθητους χώρους,τόσο εσωτερικά όσο και στους κήπους,τα μελετημένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια δωμάτια,την σχολαστική καθαριότητα,αλλά κυρίως την ζεστή ανθρώπινη φιλοξενία των ιδιοκτητών. Η αυθόρμητη φιλική συμπεριφορά της Βέβης όχι μόνο σ'εμένα αλλά σε όλους τους πελάτες της θυμίζει άλλες περασμένες εποχές που δύσκολα την βρίσκει κανείς σήμερα σε τόσο αναπτυγμένους τουριστικούς προορισμούς. Αισθάνομαι ότι απέκτησα καινούργιους συγγενείς και εύχομαι στον κ. Μιχάλη και την Βέβη Σταυρή ότι καλύτερο για τους ίδιους και την υπέροχη οικογένειά τους.

Κώστας Πατεράκης.
27/8/2013

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
2  Ευχαριστούμε, Costas_Pat
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2012 μέσω κινητής συσκευής

Τα stavris studios μπορω να πω ειναι πολυ ωραια δωματια ειναι πολυ καθαρα τα δωματια μεσα εχουν πολλα extra πραγματα τα οποια δεν τα εχω δει σε αλλα ξενοδοχεια-δωματια,οι άνθρωποι που τα εχουν ειναι πολυ εξαιρετικοί πολυ φιλικοί παντα με το χαμόγελο!θα ξαναπαω

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2012
5  Ευχαριστούμε, Maro3