Travelocity
Vio.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2022

Καλησπέρα σας,

Έκλεισα 4 ήμερες απο τις 11.07.22 - 15.07.22 οπου και θα αναχωρουσα απο το νησι και απο την αρχη ητο επεισοδιακή η υποδοχή μας. Από που να ξεκινήσω από το γεγονος ότι η κα. Ειρήνη της ειχα κανει καταθεση με εμβασμα 2 μηνες πριν και οχι μονο δεν ειχε παραλαβει τ χρηματικο ποσο αλλα και οτι δεν ειχε παρεδωσε με την τραπεζα οπου της τα ειχα στειλει και σαν να μην εφτανε αυτο δεν ειχε γινει εκ μερους των καν κρατηση 2 δωματιων. Σαν ν μην εφτανε αυτο η κυρια η συγκεκριμένη ηθελε να μας βαλει σε ενα δωματιο γιατι και καλα θα ερχονταν την επομενη ενα γκρουπ με Τουρκους οπου δεν ηρθαν κ ποτε. Η φασαρια π εγινε και η απαξιωση π εξελαβα εγω και ο συνεργατης απο το προσωπικο ητο ενα ειρωνικού τυπου μυδιαμα. Δευτερον οταν εν τελει δρομολογηθηκε το ολο θεμα και μας οδηγησαν στα δωματια ηταν απαραδεκτα, δεν νμζ να αρμοζει λέξη σε site κριτικων τετοιου τυπου για την ποιοτητα των δωματιων που μονο σαν τρύπες θα μπορουσε καποιος να τα χαρακτηρισει, βρωμικα, λερωμενα και οτιδιποτε μπορει να φανταστει καποιος. Χρειαστηκε να δωσω 57 ευρω σε καθαριστικα για να γινει λιγο ανθρωπινο το δωματιο κ να μπορω να μεινω. Το κλιματιστικο το ειχα βαλει να δουλευει ηλεκτρονικα συγκεκριμενες ωρες και η ζεστη τα βραδια οπου το εκλεινα ηταν κατακερματικη. Κοινως επειδη η κα αυτη εχει 2 ξενοδοχεια εντος οικοπεδου το πρωτο και το μπροστινο αφορα μονο τους Βορειοευρωπαιους οι οποιοι ηταν πολύ βρωμικοι σαν πελατες για να μην χαρακτηρισω περισσότερο. Η ποιότητα των γευματων ηταν μετρια προς χαλια οπως κ το πρωινο π ηταν ικανοποιητικο κ το μονο καλο. Ας αναφερθει επιτελους οτι το ξενοδοχειο αυτο εινια 2 ταχυτητων για τους ευρωπαιους, γερμανους γαλλους σουηδους κτλ οπου τους εχουν σαν πασαδες στα Γιαννενα και τους Ελληνες που τους εχει στο εξαθλιωμενο και χωρις φωτα ξενοδοχειακες εγκαταστασεις τυπου late 80'. Ντροπή και αίσχος, δεν ζηταμε τιποτα περισσότερο απο τους αλλους λαούς παρα μονο αξιοπρέπεια και οχι ανεχεια κ ανεκτικότητα απο τους τους ιδιους τους ξενοδοχους οπου κλαψουριζουν γιατι κ καλα οι ξενοι δεν αφηνουν ποτε λεφτα παρα μονο ο Ελληνας. FOOD FOR THOUGHT.
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΕΞΑΘΛΙΩΣΗ.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν ειστε ευρωπαιοι να πατε στα καινουρια δωματια που βλεπουν την πισινα με την γεφυρα, αλλιως ουτε καν να το σκεφτειτε να κλεισετε δωματια.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, antonisd785320
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ευτυχώς δε μείναμε και ο λόγος ήταν …….
14/8/2022 καλέσαμε για να κλείσουμε ενα τρίκλινο δωμάτιο για 2 μέρες , μιλήσαμε με τη κυρια Ειρήνη η οποία φαινόταν αρκετά φιλική αλλά μάλλον αγνοεί τους επαγγελματικούς όρους και συμπεριφορά όσων αφορά τις κρατήσεις .
Της ζητήσαμε να μας ενημερωσει τι ωρα είναι το check in και η απάντηση της ήταν ελάτε και θα τα βρούμε .
Ναι αλλά τι ωρα τελικά μετά τις συνεχείς οχλήσεις μας η παντηση ήταν 12:00 .
Εμείς φτάσαμε στις 13:45 και βέβαια το δωμάτιο δεν ήταν έτοιμο να μην παραβλέψουμε ότι δε μας θυμόταν .
Την ενημερώσαμε ότι θα πάμε για φαγητό και επιστρέφουμε , την καλέσαμε στις 16:50 και πάλι δε μας θυμόταν και πάλι μας είπε ελάτε απο δω και θα τα βρούμε , ότι να ναι !!!
Η κυρία Ειρήνη είναι αρκετά φιλική αλλά όχι επαγγελματίας φαίνεται σαν κάποιος να την άφησε εκεί .
Οι φωτογραφίες δεν έχουν καμοια σχέση με τη πραγματικότητα !!!!
Οι παιδικές κούνιες και ότι άλλο υπάρχει στην <<παιδική χαρά>> ο Θεός να την κάνει είναι κατα 90% κατεστραμμένα και σκουριασμένα - επικυνδινα για παιδάκια !
Παντού ακαθαρσίες σε όλους τους εξωτερικούς χώρους του ξενοδοχείου , γενικά παραμέληση .
Μούχλα εξω σχεδον απο όλες τις μονάδες των κλιματιστικών μονάδων .
Η μια πισίνα είναι άδεια ενώ στις φωτό φαίνεται γεμάτη .
Γενικά παραμέληση δεν είναι 3 αστέρων .
Επειδή το είδα απο κοντά δε το προτείνω .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, georgepM7646BQ
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2022

Κλεισαμε με κοινωνικού τουρισμού 4κλινο. Υποτίθεται με πληρη εξοπλισμένη κουζίνα. Εχει 2 πισίνες. Η μία, εκει που σε βαζουν του κοινωνικού τουρισμού ηταν αδεια. Τα δωμάτια παλια, μοιραζαν οι αποχετευσεις τους, κουζίνα ανύπαρκτη, συνεννοήσεις ο,τι να ναι με την ιδιοκτήτρια που ειναι μια μεγαλης ηλικίας κυρία. Με τον διευθυντή που μιλησαμε μας επιβεβαίωσε πως θα μας εβαζε στο superior hotel που ηταν ανακαινισμένο αλλα αυτό δεν έγινε ποτέ και μετά δεν το παραδεχόταν. Μας χαλασαν τη διάθεση αλλά ευτυχώς ψαξαμε τελευταία στιγμή και βρηκαμε αλλού ξενοδοχείο με επαγγελματίες. Μην κλείσετε εκεί. Θα χαλασετε τις διακοπές σας!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
1  Ευχαριστούμε, Son_xes
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς δε μου δίνεται η δυνατότητα να βάλω μηδέν, γι αυτό και η βαθμολογία του είναι 1...
Είχαμε κλείσει δωμάτιο μέσω booking κ φυσικά όπως κ όλοι είδαμε τις φωτογραφίες που έχουν καταχωρίσει! Οι φωτογραφίες αυτές κ προφανώς κ τα θετικά σχόλια είναι μόνο για τα ανακαινισμένα δωμάτια, στο πρώτο κτήριο. Εμάς μας τοποθέτησαν στο παλιό κτήριο. Δωμάτιο που η πόρτα δεν έκλεινε ("αν κλείσει δεν ξανανοίγει"!!! μας είπαν), το ψυγείο ήταν χαλασμένο κ έτρεχε νερά, μυρωδιά μούχλας στον αέρα κ για αποκορύφωμα, το κουρτινόξυλο έπεσε στο κεφάλι μας όταν πήγαμε να ανοίξουμε το παράθυρο! Το πρωινό χάλια. Φύγαμε την 1η μέρα! Τζάμπα η προκαταβολή!!!
Σε κουβέντα με ντόπιους, μάθαμε τα χειρότερα! Αν θέλετε να περάσετε καλά ΜΗΝ ΠΑΤΕ σε αυτό το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, Katerina M
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2017

Aγαπητή Κ. Κατερίνα,
Ευχαριστούμε που γράψατε την κριτική σας αλλά θα θέλαμε κι εμείς να προσθέσουμε κάποια πράγματα. Πρώτον θα θέλαμε να μας πείτε με ποιο όνομα κάνατε κράτηση στη booking (γιατί το ψάχνουμε) κι επίσης δεν χρεώνουμε ποτέ κάποιο πελάτη πριν μείνει στο ξενοδοχείο, οπότε δεν πήραμε χρήματα.
Tα δωμάτια που είναι στο site μας δείχνουν όλους τους τύπους δωματίων που παρέχει το ξενοδοχείο στο superior και στο classic και κλείνετε ανάλογα.
'Οσο για τα τεχνικά θέματα ,πάντοτε προσπαθούμε για την βελτίωση τους.

Η Διεύθυνση

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο παλιό κτίριο και είμαστε απόλυτα απογοητευμενοι!Τα δωμάτια βρώμικα, ιστοι απο αράχνες στα ταβάνια,κανένα σαμπουάν ή σαπούνι, το πιστολάκι μαλλιών δεν δούλευε,κρύο νερό στις βρύσες δεν υπήρχε, το wifi ανύπαρκτο σε όλους τους χώρους, η τηλεόραση δεν έπαιζε (και όπως είπε η ιδιοκτήτρια σε ένα ζευγάρι τρίτης ηλικίας "τι να την κάνετε την τηλεόραση στις διακοπές, βγείτε έξω! "),το πρωινό είχε τα απολύτως απαραίτητα χωρίς να τα σκεπάζουν, με τις μύγες για παρέα, η μικρή πισίνα βρώμικη.Το μόνο θετικό είναι η τοποθεσία και το προσωπικό που προσπαθεί πολύ για την εξυπηρέτηση μας, αλλά είναι λίγα τα άτομα κ δεν προλαβαίνουν να τα κάνουν όλα.. Η μεγάλη πισίνα είναι επίσης ωραία, αλλά με υπερβολικό κόσμο. Σίγουρα είναι ένα ξενοδοχείο που δεν το προτείνω!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
4  Ευχαριστούμε, Marina A