“ΑΠΟΤΥΧΙΑ”
Κριτική για: Αλώνι

Αλώνι
Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Περιγραφή: Η Μαριέττα με ένα ζεστό της χαμόγελο σας περιμένει εδώ, για να απολαύσετε την παραδοσιακή ελληνική κουζίνα που δημιούργησε με εκλεκτά τοπικά και άλλα ελληνικά προιόντα, όλα μαγειρεμένα με αγνό παρθένο ελαιόλαδο. Σας περιμένουμε για να σας προσφέρουμε αυθεντικές γεύσεις σε ένα πραγματικά ζεστό περιβάλλον!!
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ανοστα όλα, καμία ένταση τα μαγειρευτά φαγητά απλά νερόβραστα. Σαλάτα χωρίς λάδι, ντοματινια άγουρα, καμία ένταση και εκεί. Δυστυχώς καμία προσπάθεια, επαναπαυθηκαν στην ωραία θέα και μέχρι εκεί. Δε θα ξαναπήγαινα ούτε θα το πρότεινα.

1  Ευχαριστούμε, _C2027JC

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο εστιατόριο στην είσοδο της Χώρας με ποικιλία στον κατάλογο. Ότι φάγαμε ήταν θαυμάσιο αλλά ο αέρας δεν μας άφησε να το ευχαριστηθούν. Λίγο ακριβό βέβαια αλλά από τα λίγα μαγαζιά που φέρανε γλυκάκι στο τέλος.

Ευχαριστούμε, 136pelagia_p
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περιμέναμε πάνω από μια ώρα στην αναμονή και δυστυχώς αφού παράγγειλαμε πέρασε άλλη μιση ώρα και μετά ήρθαν να μας πουν ότι κάποια πιάτα δεν τα είχαν. Το φαγητό ήταν καλό, θεωρώ ότι θέλει καλύτερη οργάνωση για να μην γίνονται τέτοια λάθη.

Ευχαριστούμε, Nickmyti
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Η τοποθεσία και η θέα του εστιατορίου είναι εξαιρετική. Το φαγητό δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας. Η φάβα και το κουνέλι με μουστάρδα και μέλι ήταν άγευστα. Μας άρεσαν πολύ οι σεφταλιές.

2  Ευχαριστούμε, MARIA B
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε όλα τα εκλεκτά του κρεατοεδέσματα και ψηφίζουμε γοητευμένοι, το συνιστούμε με όλη την καρδιά μας!!! Η θέα στο Λιβάδι και στην θάλασσα πανοραμική από τις καλύτερες του νησιού!!!

2  Ευχαριστούμε, idrak2019

Αλώνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβάδι, Σέριφος

Αλώνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!