Priceline
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2020

Όλα ήταν τέλεια ο οικοδεσπότης μας έκανε να νιώθουμε σαν το σπίτι μας ακριβώς όπως μας είχε περιγράψει το δωμάτιο. Επίσης τα μέτρα σχετικά με το covit τα μέτρα ηταν πάρα πολύ σωστά και αυστηρά με αποτέλεσμα να νιώθουμε ασφαλείς. Οικογενειακή υπόθεση
Λειτουργούσε καφέ σνακ μπαρ που μπορούσες να έχεις ότι επιθυμείς με πολύ καλές τιμές ακριβώς πάνω στην θάλασσα

Ευχαριστούμε, christosm729
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020

Εκπληκτικό μέρος πάνω στην θάλασσα.τα δωμάτια πεντακάθαρα και άψογη φιλοξενία .από το λιμάνι απέχει ακριβώς 5 λεπτά. Σας ευχαριστούμε και σίγουρα θα ξαναερθουμε.επθσης υπάρχει και καφετέρια που σερβίρει τα πάντα και ήταν όλοι πολύ εξυπηρετικοί

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, tzannesgiwrgosd
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020

Το δωμάτιο ευρύχωρο με τρεις χώρους είχε κουζίνα και πληντήριο ρούχων με ξάφνιασε απροσδόκητα !!
Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί σε καθοδηγούν για τις ομορφιές του νησιού και τις παραλίες !!
Καθαρό κατάλυμα μπροστά στην θάλασσα κατάλληλο για οικογενειες

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, kalli0pix
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020

Πρόκειται για ένα φανταστικό μαγαζί με γήινους τόνους !! Που νιώθεις ότι βρίσκεσαι αλλού..
Τα δωμάτια καθαρά , ο χώρος περιποιημένος .. Όλα άψογα !! Συγχαρητήρια σε όλη την οικογένεια μας κάνατε τις διακοπές μας τέλειες !!!
Σίγουρα θα τα πούμε ξανα

Ευχαριστούμε, _D1745GC
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Κάνοντας τον γάμο μας στην Σιφνο φύγαμε ευχαριστημένοι και σταματήσαμε για δυο μέρες στο νησί,ερχόμενοι εδώ καταλάβαμε ότι είχαμε κάνει λάθος. Εξαιρετικό μαγαζί,με ποιότητα. Ευδιάθετο προσωπικό έτοιμο να καλύψει κάθε μας επιθυμία. Ξεχωρίζει από το υπόλοιπο νησί. Αδιαμφισβήτητος προορισμός σε κάθε διακοπές μας!

Ευχαριστούμε, 147efia