Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2016

Η διαμονή στο ξενοδοχείο ήταν απλά εξαιρετική!!!! Όλο το προσωπικό ήταν καλοσυνάτο , ευδιάθετο εξυπηρετικό αν υπήρχε κάποια ενοια πανω απο το τέλειο αυτή αξίζει σε αυτούς. Πρέπει να αναφέρω επήσεις οτι μας βοήθησαν να νοικιάσουμε ένα καταπληκτικό όχημα σε πολύ προσιτή τιμή πράγμα που δεν είχαμε συμφωνήσει από την αρχή απλά μας βοήθησαν από μονοί τους..Επίσης ο φυλικος κύριος Νίκος μας οργάνωσε μια περιήγηση στο ευρύτερο νησί. Το καλητερο μερος το υφεστιο. Όποιος επισκεφτεί το ξενοδοχειο ονοματι Lucia Villas θα καταλάβει οτι εχει κάνει την καλύτερη επιλογή .

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ρωτήστε τον κύριο Νικο και θα σας καθοδηγήσει,.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
2  Ευχαριστούμε, ManowarHymn
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2014

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο αρχές Αυγούστου το 2014. Είχαμε ζητήσει διαφορετικό δωμάτιο από αυτό που μας έδωσαν. Το παιδί που ήταν στην ρεσεψιον, ο Μανώλης δεν μπορούσε να μας εξυπηρετήσει και χρειαζόταν πάντα η επικοινωνία με την αγενέστατη μητέρα του. Είχαμε ζητήσει ένα διπλό κρεβάτι και το δωμάτιο είχε δύο μονά. Επίσης το δωμάτιο το λάβαμε με βρώμικο μπάνιο και όταν ζητήσαμε να μας το καθαρίσουν, μας ειρωνεύτηκαν. Παρόλα αυτά ο εργαζόμενος που ήταν υπεύθυνος για την καθαριότητα ήταν πολύ ευγενικός. Ακόμα έκαναν παράνομες μετακινήσεις με το αυτοκίνητο χωρίς την έκδοση αποδείξεων. Δεν πρόκειται να το ξαναεπισκεφτώ και το ίδιο θα συστήσω σε όλους τους γνωστούς μου.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μην εμπιστευτείτε τους υπευθύνους για ότι σας πουν όταν κάνετε την κράτηση.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
8  Ευχαριστούμε, mihailksethiras
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2012

Πολύ καλό ξενοδοχείο,άψογη εξυπηρέτιση,φιλικό περιβάλλον μα πάνω από όλα η αρμονία με τη χαλάρωση.Είναι πολύ καθαρό,τα πάντα στο ξενοδοχείο ήταν υπέροχα. Ο γιός της κ. Λουκίας ήταν πολύ εξυπηρετικός και σε έκαναν να νιώθεις ποιό άνετα.Οί τιμές του είναι πολύ καλές. Απέχει μόλις 5 λεπτά απο την καλίτερη παραλία της Σαντορίνης . Ακόμα το ξενοδοχείο παρέχει δωρεάν πάρκινγκ και πισίνα. Το νησί είναι πανέμορφο στα 400 μέτρα έχει ΄πολλές παραδοσιακές ταβερνούλες οι οποιές σερβίρουν παραδοσιακά πιάτα. Κάθε πρωί έβγαινα στο μπαλκόνι μου και είχα θέα το βουνό και την θάλασσα. Ακόμα έχει και στάση λεωφορείου μόλις 4 με 5 λεπτά. Το δωμάτιο έχει κουζινάκι, ψυγείο, χρηματοκιβώτιο, κλιματιστικό,τηλεόραση, και ζεστό νερό όλο το 24ώρο. Το νερό του δωματίου δεν πίνετε αλλά υπάρχει πολύ κοντά φούρνος και μίνι-μαρκετ. Κάθε μέρα το δωμάτιο ήταν καθαρό καί κάθε δύο μέρες άλλαζαν σεντόνια.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
1  Ευχαριστούμε, manolhs s
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ο/η LoukiaSan, Διευθυντής του Lucia Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2019
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2019