“ΤΕΛΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ VALUE FOR MONEY”
Κριτική για: Apollon Restaurant

Apollon Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021

Ενα εστιατορια μπροστα στην παραλια Περισσα της Σαντορινης. Το φαγητο ηταν πεντανοστιμο και οι τιμες απολυτα λογικες καμια σχεση με τιμες Σαντορινη . Οσο για το προσωπικο πραγματικα δεν εχω λογια . Τρομερη ευγενεια και εξυπηρετηση . Αξιζει να πατε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, PelagiaG1

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια εξυπηρέτηση, ευγενέστατο προσωπικό και εξαιρετικά value for money. Από τα μέρη που πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφθείτε στην Περίσσα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
2  Ευχαριστούμε, Antonis P
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη επιλογή εστιατορίου για ποιοτικό και πεντανόστιμο φαγητό δίπλα στη θάλασσα!Ευγενικο & γρήγορο service !Σίγουρα θα ξαναπάμε με την παρέα μου !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Paradise09084851181
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό !!! Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν η φέτα με φύλλο κρουστάς και μέλι μας το έφεραν κρυο το πατιο

Ευχαριστούμε, takoylis
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2020

οτι πιο νοστιμο σε φαγητο στην περισσα της σαντορινης . ολα ειναι υπεροχα και πολυ καθαρα . ολες τις μερες μου που ημουν εκει ετρωγα σε αυτο το εστιατορειο

Ευχαριστούμε, KaterinaF243

Apollon Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περίσσα, Σαντορίνη

Apollon Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!