“Οτι πρέπει, γρήγορα και νόστιμα”
Κριτική για: Gyros Place

Gyros Place
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 φορές για φαγητό μετά το μπάνιο μας στην παραλία. Το προσωπικό εξυπηρετικό και φιλικό. Τα σουβλάκια νόστιμα και χορταστικά. ( Φαγητό και ποτό σερβίρονται σε πλαστικά σερβίτσια, δε μας χάλασε καθόλου)

Ευχαριστούμε, Panagiotis K

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο γύρος πολυ μέτριος ,δυστυχώς μετά από λίγη ώρα επίσκεψη στην τουαλέτα , δεν θα ξαναπάω , κρίμα για τα παιδιά που δουλεύουν εκει γιατί είναι ευγενέστατα και σε κερδίζουν

Ευχαριστούμε, Ainippe
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

υπέροχο φαγητό!!! τέλειος ο γύρος χοιρινό και κοτόπουλο!!! Πολύ εξυπηρετικοί και φιλικοί οι υπάλληλοι και ιδιαιτέρα το παιδί που παίρνει παραγγελίες!!!

Ευχαριστούμε, Παρασκευή Μ
Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας είπαν πως δεν εχοθν γύρο χοιρινό και πήραμε καλαμακια χοιρινά τα οποία και πετάξαμε γιατί μύριζαν απαίσια και είχαν γεύση σαπίλας. Ηθελα να ξερα νομίζουν πως απευθύνονται σε ζώα; Φυσικά ένα τεράστιο Χ

1  Ευχαριστούμε, Mairipoly
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη φορά στο μαγαζι,μιας κ την πρώτη φορά μας άρεσε ο χοιρινος γύρος που πηραμε.Καθίσαμε ήρθε η σερβιτόρα κ ευγενικα μας ειπε,αν θέλουμε να πιούμε κατι,χωρίς όμως να παραγγείλουμε ακομη,λογο φόρτου δεν προλαβαίνει η κουζίνα να βγάλει τις προηγουμενες κ της ειπαν να μην περνει νεες...Αυτά την πρώτη μας φορα,σήμερα πάλι τα ιδια,μόνο τι θα πιούμε Όχι τι θα φαμε,γιατί έχει να βγάλει μια μεγάλη παραγγελία για εξω,έλεος Αφού έχετε τόση δουλειά πάρτε κανένα να δουλεψει,από τιμές πάντως είναι οκ κ μερίδες γενναίες.

Ευχαριστούμε, harman7781

Gyros Place: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη

Gyros Place: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!