“Σπιτικό φαγητό με τη καλύτερη εξυπηρέτηση!!!”
Κριτική για: Acropolis

Acropolis
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Όποτε επισκεπτόμαστε τη Σαντορινη δε γίνεται να μην παμε για φαγητό!!!!!
Εκτός του οτι οι μερίδες ειναι σαν της μαμάς μου αρκετά γενναίες το περιβάλλον το προσωπικό σου φτιάχνει τη διάθεση και γίνεσαι και φίλος τους!!! Προσωπικά αδυναμία μου η ΜΑΡΙΑ! Σερβίρει παντα με το χαμόγελο σε συμβουλεύει για τα καλούδια της ημέρας!!!!!
Οτι και αν εχω δοκιμάσει ποτε δε με απογοήτευσε !!!!!!
Ακομα και εκτός ελληνικής κουζίνας!
Ξέρουν να φερθούν επαγγελματικά και το καλό ειναι οτι αφου φας στο εστιατόριο για εσάς με low budget μπορείς να πας στην παραλία ακριβώς κάτω χωρις να πληρώσεις έξτρα ξαπλώστρα η ομπρέλα !
Το συστήνω ανεπιφύλακτα ! Ειναι και οικονομικό συν τοις άλλοις !

1  Ευχαριστούμε, Marilena V

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2014

Την πρώτη φορά που πήγαμε και φάγαμε μεσημεριανό είχε πολύ καλή εξυπηρέτηση , και αρκετά καλό φαγητό σε καλή αντιστοιχία ποιότητας – τιμής . Όταν ξαναπήγαμε μετά από δυο ημέρες πάλι για μεσημεριανό η εξυπηρέτηση ήταν μέτρια , το φαγητό μέτριο . Σαν χώρος άνετος και ευρύχωρος . Το προτείνω μόνο σε όσους «αντέχουν» της εκπλήξεις για το τι κέφια θα έχουν οι … ιδιοκτήτες τους την συγκεκριμένη ημέρα που θα το επισκεφθούν για φαγητό !!!

Ευχαριστούμε, manoszan
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2013

Το φαγητό στο Ακρόπολις θυμίζει το φαγητό της <<μαμάς>>!(όπως η μικρή μου κόρη χαρακτήρισε..)Δοκιμάσαμε το εξαιρετικό παστίτσιο του που ήταν εφάμιλλο αυτού που εγώ μαγειρεύω για τα παιδιά μου!!Προσιτές τιμές και φιλικό περιβάλλον στα χρώματα της φύσης.Η μικρογραφία του μνημείου της ακρόπολης στην είσοδο του μαγαζιού καθώς κ το κυρίαρχο πράσινο χρώμα τονίζουν το ελληνικό στοιχείο.

Ευχαριστούμε, 172APOLLONRESTAURANT
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2013

Οταν παμε να φαμε 6 πραγματα μετρουν.

1) Ποιοτητα φαγητου... Απλα κορυφαιο.
2) Ποσοτητα φαγητου.... Μεγαλες μεριδες....Και οταν μιλαμε για μεγαλες μιλαμε οτι καλυπτουν σχεδον και φαγητο 2 ατομων!!!
3) Καθαριοτητα.....Νομιζω απο τα καθαροτερα.....
4)Σερβις.....Αψογο και γρηγορο....
5)Τιμη........Απο τα πιο τιμια μαγαζια που εχω επισκεφθει στο θεμα της τιμης....Προσφερει τον τελειο συνδιασμο μεταξυ ποιοτητας φαγητου,ποσοτητας και τιμης....Πραγματικα τρως χωρις να σε τρωει ποσο θα πληρωσεις!!!
6)Ατμοσφαιρα ..... Παραδοσιακη και πολυ ζεστη...Σε παραπεμπει αυτοματα σε ατμοσφαιρα Ελλαδας, με τα λουλουδια τις μυρωδιες το ντεκορ....

ΟΛΑ ΕΛΛΑΔΑ.

Πραγματικα οποτε παω Περισσα δεν ξεχναω να επισκεφθω αυτο το μαγαζι αφου τρως οικονομικα και πολυ καλα!!!!

Τι καλαμαρι!!! Ακομα το θυμαμαι το γεμιστο καλαμαρι!!!! Δυο τρωγαμε και δε το καταφερναμε!!!

1  Ευχαριστούμε, KOSTAS G
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2018

Acropolis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περίσσα, Σαντορίνη

Acropolis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!