Ανοικτά σήμερα: 8:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

τελεια εξυπηρετηση ,πολυ καλη συνεργασια, εξαιρετικες τιμες!!! θα το διαδοσουμε παντου... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020
dlf_49
Mixanaki

Polu kala mixanakia. . ta paidia prothima na voithisoun se oti xriasths.. Emina polu euxaristimenos... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020
_Y707OA
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Άψογη εξυπηρέτηση πολύ καλή εμπειρία ι τιμές λογικές.. κ το προσωπικό πολύ πρόθυμο για κάθε εξυπηρέτηση να νιοθετε άνετα
. Έμινα πολύ ευχαριστημένος κ το συνιστώ ανεπιφιλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
1  Ευχαριστούμε, 976nikost
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση. Ευγενικοί και πρόθυμοι να απαντήσουν σε ότι και αν χρειαστεις ! Να συνεχίσετε έτσι , μπράβο σας .

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
1  Ευχαριστούμε, elenia799
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Τρομερη εμπειρια ,πολυ καλη εξυπηρετιση ειναι η δευτερη φορα που νοικιαζω απο το moto empire το συνιστω ανεπιφυλαχτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, RominaStakai
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

ένα μεγάλο μπράβο στους ανθρώπους που έχουν αυτή την εταιρεία και τους ευχαριστώ πάρα πολύ που με βοήθησαν να ξαναγεννηθώ στο νησί.μας φέρανε το όχημα στο ξενοδοχείο που μέναμε οι τιμές ήτανε πάρα πολύ καλές το όχημα σε πάρα πολύ καλή κατάσταση και επίσης ο κύριος μου έδειξε πώς να χειριστώ την μηχανή ώστε να νιώσω και εγώ μεγαλύτερη ασφάλεια για να την οδηγήσω ήταν η πρώτη φορά που οδηγούσα γουρούνα και ένιωσα πάρα πολύ ασφαλής όταν μου δείξανε πώς μπορώ να τη χρησιμοποιώ. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, nicolegH4941CY
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Τα καλύτερα παιδιά ! Μας εξυπηρέτησαν αμέσως παρόλο τον κόσμο που είχαν . Ευγενικοί και με τις καλύτερες τιμές όλου του νησιού. Είναι αξιαγάπητοι. Σε όποιο μέρος και να μείνουμε σε αυτούς θα ξαναπάμε !

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Rosy K