Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline81 $
eDreams77 $
StayForLong
Agoda.com81 $
Trip.com
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο για δυο διανυκτερεύσεις, τα δωμάτια ήταν αρκετά ικανοποιητικά , το πρωινό στο δωμάτιο ήταν εξαιρετικό, είναι μόλις 10 λεπτά από τη θάλασσα με τα πόδια! Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Ηλία και την κατερινα για την μοναδική τους φιλοξενία και εξυπηρέτηση!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Igglev77
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2021

Το σέρβις ήταν καταπληκτικό. Γρήγορο τσεκ ιν, χρήσιμες πληροφορίες και πολύ φιλικός ο Ηλίας στην ρεσεψιόν μας βοήθησε σε όλα. Το πρωινό στο δωμάτιο ήταν εξαιρετικό από την κυρία Κατερίνα. Θα ξαναπαμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, vasorv
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο ήταν φανταστικό μείναμε σε δωμάτιο στούντιο πλήρως εξοπλισμένος και με όλες τις ανέσεις . Ένα αρκετά όμορφο δωμάτιο με μπαλκονάκι ότι πρέπει για ένα ζευγάρι και αρκετά ήσυχο ξενοδοχείο . Η κοπέλα στη ρεσεψιόν αλλά και η καθαρίστρια είναι εξυπηρετικότατες και πολύ ευγενικές . Παρόλο που το τσεκ αουτ μας ήταν στις 11 μας παραχώρησαν το δωμάτιο για λίγες ώρες ακόμα μέχρι την ώρα αναχώρησης μας που ήταν πολύ ευγενικό και δεν συνηθίζεται στα υπόλοιπα ξενοδοχεία . Πολύ όμορφο ξενοδοχείο και το πρωινό πολύ καλό .

1  Ευχαριστούμε, Katerina-Tsn
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Το δωμάτιο παρά πολύ μικρό και βρώμικο....το μπανιο γεματο δαχτυλιες ,οι καθρέφτες λερωμένοι,τα πάντα μέσα στα άλατα και το πιγκάλ κ το καλάθι αχρήστων σκουριασμένα.Στο μπαλκόνι η καθαρίστρια ούτε που πάτησε να δει αν είναι καθαρό.Το κρεβάτι χάλια ,βουλιαζαμε μέσα στο πλαίσιο.Η πισίνα σκέτη αηδία με κάτι ομπρέλες σκισμένες και στην ντουζιέρα είχε το φαγητό και το νερό της γάτας τους.Πληρωσαμε για τρεις βραδιές το 50% επί συνόλου 240€ δηλ 80€ τη βραδιά καί με έκπτωση παρακαλώ και επειδή θέλαμε την επομένη να φύγουμε δεν μας επέστρεφαν τα χρήματα μας και ούτε δέχτηκαν να βρούμε τη διαφορά στο αλά καρτ εστιατόριο τους.Αναγκαστηκαμε να μείνουμε ένα βράδυ και να τους χαρίσουμε τα υπολοιπα χρήματα.Ο διευθυντής όλο υφακι ακουρευτος πουλούσε πνεύμα,την επόμενη μέρα το πρωί φορούσε ποδιά και σέρβιρε πρωινά σκούπιζε τα τραπέζια και καθαριζε τα πατώματα.Πρωτη φορά βλέπω διευθυντή να σερβίρει.Ηταν όλα απαίσια το μετανιώσαμε.Μειναμε ένα βράδυ 11/8/20 εγώ και ο άντρας μου και ήρθαμε από Δράμα.

1  Ευχαριστούμε, Anasoula
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2018

Άνετα και πεντακάθαρα δωμάτια , υπέροχο πρωινό .
Το καλύτερο προσωπικό , η Ελένη, ο Άγγελος και ο Σταμάτης έκαναν την διαμονή μας αξέχαστη με την φιλοξενία τους και την προθυμία τους να μας εξυπηρετήσουν! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα και δεν βλέπουμε την ώρα να ξαναέρθουμε !! <3<3<3

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, jennyAkrit_
Ο/η Privee S, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Privée Santorini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε τον χρόνο σας για να γράψετε τα σχόλια σας για το ξενοδοχείο μας.
Ήταν χαρά μας που σας είχαμε κοντά μας και χαιρόμαστε πολύ που περάσατε τόσο καλά.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο άμεσο μέλλον.

Πολλούς χαιρετισμούς από όλους μας.

Ελένη Privee Hotel Santorini Team