“Πρωινό”

Galini Cafe
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για πρωινό δυο άτομα, το μαγαζί ήταν γεμάτο είχε καλό πρωινό οι τιμές του ήταν. Λίγο πιο ακριβές από τα υπόλοιπα. Δοκιμάσαμε ένα πιάτο με αυγα που ήταν πολύ ωραίο και ένα γλυκό pancake το οποίο δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, karagio

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το σημείο που βρίσκεται ειναι πολυ ευνοημένο. Αξίζει τόσο για μπραντς όσο και για ποτο το απόγευμα/βράδυ. Όλα τα φαγητά ήταν πολη νόστιμα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, alegal06
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021

Πηγαμε για πρωινο ηταν εξαιρετικο τα κοριτσια στο σερβις αψογα η θεα καταπληκτικη την οποια δυστυχως την πληρωνεις μαζι με οτι φας και οτι πιεις.Θα ξαναπαω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, flevaria
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η κοπέλα που μας σέρβιρε δεν είχε καμιά διάθεση να μας εξυπηρετήσει! Σε ένα από τα πιατα της παρέας βρέθηκε τρίχα με το που μας το σερβιραν και αρνήθηκαν να μας αλλάξουν το πιάτο. Εντέλει, επειδή η τρίχα βρέθηκε στη σαλάτα του πιατου, δέχτηκαν να μας αφαιρέσουν μόνο τη σαλάτα από το πιάτο, χωρίς κιόλας να μας την αντικαταστήσουν! Δε ζήτησαν καμία συγγνώμη, παρα μόνο μας είπαν ότι λογικά η τρίχα πήγε στο πιάτο από τον αέρα.
Δεδομένων των υψηλών τιμών, θα έπρεπε να ειναι
τουλάχιστον εξυπηρετικοι!
Δεν το συστήνω!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, H7093OJchristinaa
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021

Πολύ προσεγμένα όλα. Ήταν λίγο τσιμπημένες οι τιμές, αλλά είχε πολύ καλή ποιότητα. Πολύ ευγενικό το προσωπικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Όλια Κ

Galini Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη
Σαντορίνη, Κυκλάδες

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη
Καμάρι, Σαντορίνη

Galini Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!