2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com216 $
Priceline208 $
Hurb301 $
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2021

Η εξυπηρετηση αψογη,η τοποθεσια εξαιρετικη,μας παρειχαν τα παντα! Θα ξαναπαμε σιγουρα! Ειχαμε οτι χρειαστηκαμε και ακομα παραπανω! Το δωματιο εκπληκτικο και το μπαρ ηταν το κερασακι στην τουρτα! Σας το συστηνω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, nikos_drosos
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο ! Καταπληκτική εξυπηρέτηση !
Σε πολύ καλό σημείο. Τα δωμάτια άνετα και πολύ καθαρά.
Το φαγητό εξαιρετικό. Οι υπάλληλοι πρόσχαροι και έτοιμοι να σε εξυπηρετήσουν για οτιδήποτε χρειαστείς ! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, zinoviak2021
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο! Είναι ότι καλύτερο θα μπορούσαμε να επιλέξουμε για τις οικογενειακές μας διακοπές, μεγάλα δωμάτια και εξαιρετική εξυπηρέτηση σε ένα λεπτό με τα πόδια ήμασταν στην καλντερα! Είναι value for money! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, ChristinKoukaki
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021

Μείναμε στο ξενοδοχείο Splendour τον Ιούλιο. Το ξενοδοχείο εσφιζε από ζωη. Το πρωινό ήταν υπέροχο, το προσωπικό ήταν φιλικο, εξυπηρετικό, ευγενεστατο! Όλα ήταν υπέροχα. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα θα σας επισκεφτούμε ξανά!!!!

Ευχαριστούμε, B8963PD_
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021

Μείναμε 6 με 11 Ιουλίου στο ξενοδοχείο και όλα ήταν άψογα. Αυτό που μπορώ να πω ότι μας έμεινε σαν εμπειρία από το ξενοδοχείο είναι η άριστη ποιότητα του πρωινού καθώς και η ποικιλία του σε φαγητά. Πεντακάθαροι χώροι, ευγενέστατο προσωπικό και άνετα δωμάτια είναι αυτά που χαρακτηρίζουν το κατάλυμα. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον κ. Θάνο για την άψογη εξυπηρέτηση του.

Ευχαριστούμε, apostolidouath