“Υπεροχη βραδια”
Κριτική για: Casa di Te Santorini

Casa di Te Santorini
Περιγραφή: Στο Casa Di Te συνδυαζουμε το χθες και το σημερα και το παρουσιαζουμε με ενα μοναδικο τροπο στο τραπεζι σας. Το μενου μας ειναι εμπνευσμενο απο την μοντερνα Ελληνικη κουζινα,με πινελιες απο τις γευσεις του νησιου και της Μεσογειου. Η καβα μας με Σαντορινια και αλλα ελληνικα κρασια ολοκληρωνει την γαστρονομικη εμπειρια που θα ζησετε κοντα μας. Καλως ηρθατε στο Casa Di Te και καλη σας απολαυση.
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο εστιατοριο.
Φοβερο μερακι απο τους ιδιοκτητες το οποιο βγαινει τοσο στο φαγητο οσο και στις υπηρεσιες τους. Αξιζει τον κοπο αν ειστε φηροστεφανη να φατε εδω. Παρολο που η περιοχη ειναι ακριβη ειμασταν 7 ατομα πηραμε 12 πιατα ηπιαμε 2 ακριβα κρασια γλυκα και χωνευτικα ποτα υψηλης ποιοτητας και πληρωσαμε 235€.
Αν και εχει θεα στην καλντερα προτεινω να κατσετε κοντα στην κουζινα(ειναι ομορφαχωρις ομως θεα στην καλντερα)επειδη θα τυχετε της φανταστικης περιποιησης των ιδιοκτητων.
Εν τελει με αριστα το5 τους βαζω 4,9.
Το 5 το παιρνει μονο ο Θεος

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, ioannisp857

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα πολύ καιρό να με εντυπωσιάσει ενα εστιατόριο με τις γεύσεις του αλλα και το Σέρβις !!! Πολύ καλη συλλογή απο Κρασιά

Ευχαριστούμε, Pla M
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας υπέροχος χώρος , με ευγενικό κ εξυπηρετικό προσωπικό
Ο,τι φάγαμε ηταν υπέροχο!!
Εύγευστο κ ευπαρουσίαστο..
Τα παιδια μας ξετρελάθηκαν με τον μουσακά , που πήραν ως κυρίως πιάτο..
Ο,τι δοκιμάσαμε , άξιζε κ με το παραπάνω !!!!
Δικαίως έχετε το Gold Award of quality taste 2018!!!!!
Συγχαρητήρια!!!!
Θα σας ξαναεπισκεφθουμε σύντομα !!!

Ευχαριστούμε, CharaPan
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον, ποιοτικό και πολύ γευστικό μενού!!! Ίσως το καλύτερο εστιατόριο του νησιού!!!

Ευχαριστούμε, Giannis D
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2018

Αν είστε στη Σαντορίνη, επισκεφτείτε το εστιατόριο αυτό! Πολύ φιλικό περιβάλλον, υπέροχος χώρος, εξαίσια και ασυνήθιστα πιάτα, πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό. Το συστήνω για ρομαντικά βράδια και όχι μόνο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, alexiachris2doulidou

Casa di Te Santorini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ημεροβίγλι, Σαντορίνη
Οία, Σαντορίνη

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Casa di Te Santorini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!