Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Orbitz.com
Expedia.com158 $
eDreams169 $
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στη superior suite 13 μέρες. Ευρύχωρο, μεγάλη ξεχωριστή κρεβατοκαμαρα, άνετο σαλόνι με κουζινουλα και με μεγάλο μπάνιο. Έχει όλες τις ανέσεις, είναι καθαρό (καθαριότητα γίνεται κάθε μέρα) και άνετο, καλαίσθητο και σου δίνει την αίσθηση ότι είσαι στο καινούργιο εξοχικό σου. Η τοποθεσία του είναι τέλεια. Πας περπατώντας άνετα ως Αδαμαντα λιμάνι και παπικινου σε όλα τα μαγαζιά. Έχει άνετο πάρκινγκ. Η Μαρία που διαχειρίζεται τα δωμάτια είναι πάντα πολύ ευγενική, φιλόξενη και διαθέσιμη να εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε. Το πρωινό που πολλές φορές είναι άγχος το πρωί, εδω το σερβίρουν ως τις δώδεκα. Λόγω Covid το σερβίρουν στο δωμάτιο. Συστήνεται και θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, vasilis_adm
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν ακριβός αυτό που έψαχνα!

Καθαρό και άνετο δωμάτιο με το μπαλκονακι του και το ωραίο πρωινό του!

Συμπαθέστατη η ιδιοκτήτρια και ο υιός στην υποδοχή.Μας βοήθησαν να προσανατολιστούμε στο νησί και το πιο βασικό να γλιτώσουμε τις τουριστικές παγίδες.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και ας είμαι απαιτητικός στις επιλογές μου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Iosifidis_George
Ο/η MARIA V, Διευθυντής του Tsakanos Home, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια και ελπιζουμε να σας φιλοξενησουμε ξανα στο επομενο ταξιδι σας στη Μηλο.

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ο/η 562mariav, Ιδιοκτήτης του Tsakanos Home, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2019
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής