Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όπως ακριβώς ήταν στις φωτογραφίες έτσι ακριβώς ήταν !! Ωραίος , μοντέρνος , καθαρός χώρος και το προσωπικό πολύ πολύ εξυπηρετικό . Με τις συμβουλές τους , για 2μιση μέρες που πήγαμε , περάσαμε υπέροχα!! Ωραίο πρωινό και ότι θέλαμε ήταν εκεί . Κυρίως το πρωί ένας νεαρός μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα ! Εννοείται πως η επόμενη επίσκεψη μας στη Όμορφη Μήλο θα είναι σε αυτό ξενοδοχείο και πάλι ..!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Asy C
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω μεινει στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο αλλα θελω να καταθεσω την ασχημη εμπειρια που ειχα στην προσπαθεια μου να κλεισω δωματιο εκει. Ο κυριος με τον οποιο μιλουσα, ηταν ασυνεπης και αντιεπαγγελματιας! Προφανως ειχε γινει καποιο λαθος και δεν ειχε το δωματιο που μου ειχε πει οτι θα μου κρατουσε για δυο μερες μεχρι να βαλω προκαταβολη, γι'αυτο ειχε εξαφανιστει και δεν σηκωνε το τηλεφωνο οταν εβλεπε το νουμερο μου για 3-4 μερες, αντι να μου μιλησει με ειλικρινεια... Οταν τον πηρα απο αλλο νουμερο και απαντησε, ηταν ΚΑΙ αγενης! Ολο αυτο ειναι κατι που πραγματικα με εντυπωσιασε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
6  Ευχαριστούμε, BarArg
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο ξενοδοχειο.Σε πολυ καλο σημειο κοντα στον Αδαμαντα χωρις ομως τη φασαρια του λιμανιου. Ομορφο περιβαλλον πολυ καθαρο και ησυχο. Ανετα δωματια και πολυ καλη εξυπηρετηση απο το προσωπικο. Πραγματικα επαγγελματικη προσεγγιση.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Travel812173
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα πιο όμορφα διακοσμημένα και καλόγουστα ξενοδοχεία που έχω επισκεφθεί. Υπέροχοι χώροι, όμορφη θέα προς τη θάλασσα, φιλόξενο και φιλικό προσωπικό. Πεντακάθαρο δωμάτιο και κοινόχρηστοι χώροι γεμάτοι έμπνευση και στυλ. Πλούσιο πρωινό και άψογη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, skieswanderer
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2016

Ένα εξαιρετικό σε interior design ξενοδοχείο. Πολύ άνετο δωμάτιο με καθημερινή καθαριότητα. Πολύ καλοί άνθρωποι οι ιδιοκτήτες και πρόθυμοι κάθε στιγμή να σε βοηθήσουν ( είχαμε κάποιο πρόβλημα με το air condition το οποίο επιλύθηκε παρόλο που ηταν αργά το βράδυ ). Μας έδωσαν πληροφορίες για όλο το νησί, φαγητό, ποτό, παραλίες.
Ωραία θέα στην Πλάκα και στον Αδάμαντα από τα sea view δωμάτια. Εξαιρετική η υπηρεσία παροχής πετσετών για την παραλία καθημερινά.
Θα μπορούσε ίσως να είναι λιγο πιο πλούσιο το πρωινό για την ποιότητα του ξενοδοχείου χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν ήταν καλό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, cracer